Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum január 31, 2012, 15:50:22
Most nem otthon vagyok, de azt hiszem exhibition match és ott kell a single-t átállítani double-re. Vagy rögtön vagy az advanced settingsbe, ahol a gémszámot lehet állítani. Kettő közül valamelyik.

ja azt hittem a world tour módban...

Idézetet írta: Latzka Dátum január 31, 2012, 14:34:15
A párosozást is nagyon csípem: a Sarapova/Magician Latzka vs. Wozniacki/Federer már-már örökrangadó :D

Magician Latzka  :great: :great: :great:


Idézetet írta: Latzka Dátum január 31, 2012, 14:34:15
A párosozást is nagyon csípem: a Sarapova/Magician Latzka

Volt valami? :D  ;D


Idézetet írta: Latzka Dátum január 31, 2012, 18:20:46
Lenyúltam a visszavonult mester nickjét :) Hatalmas játékos volt :yeah:

Federer Vs Santoro Amazing Point - Aus Open 2008 3rd Round

:D :D :D Santoro lábmunkája akár Djokoé

Ha ráklikkeltek nagyban jeleníti meg a képeket. Elég frappánsak lettek (nem én csináltam őket) ;D



#487 február 02, 2012, 19:12:51, hege1010

Sharapova -nak nagyon jó a kedve! Szegény Soler Espinosa -nak nem sok jót jósolok mára ... :)

Tenisz / ITF Grenoble

Pliskova Kri.-Záhlavová San. 1 odds:1.46

9 napja játszodtak egymás ellen akkor is a cseh lány győzött, ma is ő fog! utolsó 8 meccséből 8 at nyert, jó formában Plisková :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum február 04, 2012, 12:53:15
Tenisz / ITF Grenoble

Pliskova Kri.-Záhlavová San. 1 odds:1.46

9 napja játszodtak egymás ellen akkor is a cseh lány győzött, ma is ő fog! utolsó 8 meccséből 8 at nyert, jó formában Plisková :beerchug:

Sandra Zahlavova is cseh nemzetiségű. ;) Sőt a holnapi döntőben újra egy honfitárs lesz Krystina ellenfele, ugyanis ikertestvérével, Karolinával kell megküzdenie. :)

Idézetet írta: Titti7 Dátum február 04, 2012, 11:56:16
Sharapova -nak nagyon jó a kedve! Szegény Soler Espinosa -nak nem sok jót jósolok mára ... :)

6-2 6-1 :ok:

Idézetet írta: rosco Dátum február 04, 2012, 19:25:17
Sandra Zahlavova is cseh nemzetiségű. ;) Sőt a holnapi döntőben újra egy honfitárs lesz Krystina ellenfele, ugyanis ikertestvérével, Karolinával kell megküzdenie. :)

nagy meccs volt, de 3 szettben nyert az a lényeg

Egy nagy ajándék 1,5-ös szorzóval:
Hantuchova - Razzano -5,5 hendi 2-es
Aki látta tegnap Hantuchova eszméletlen szenvedését Parmentier ellen, majd Razzano nagy játékát Cibulkova ellen, az még a sima kettest is bevállalja. Nem véletlen nyilatkozta Cibulkova a meccs után, hogy egyáltalán nem érti miért nincs Razzano a TOP 20-ban, ebben a formában egyszerűen nem tudott mit kezdeni vele. Kizártnak tartom, hogy Hantuchova hat játékot verjen a franciára.


Idézetet írta: Las Vegas Dátum február 05, 2012, 10:40:49
Egy nagy ajándék 1,5-ös szorzóval:
Hantuchova - Razzano -5,5 hendi 2-es
Aki látta tegnap Hantuchova eszméletlen szenvedését Parmentier ellen, majd Razzano nagy játékát Cibulkova ellen, az még a sima kettest is bevállalja. Nem véletlen nyilatkozta Cibulkova a meccs után, hogy egyáltalán nem érti miért nincs Razzano a TOP 20-ban, ebben a formában egyszerűen nem tudott mit kezdeni vele. Kizártnak tartom, hogy Hantuchova hat játékot verjen a franciára.

Ezt én is néztem, annyira tutinak tűnik, hogy kicsit már félek is a tipptől. Amúgy Razzano volt már TOP20-ban 3-4 éve amikor nagyon ment neki a játék. Remélem Hantu hozza a pocsék teniszét, azért mert amikor így játszik akkor megszámlálhatatlanul üti a ki nem kényszerítetteket...
Tipp szempontjából szerintem az lenne a jobb, ha az előtte lévő meccsen Cibulkova nyerne, mert akkor Razzanonak mindenféleképp nyernie kell ha nem akarnak kiesni, Hantu pedig ha kikap akkor a páros meccsen még mindig megnyerhetik.
Érdemes lesz nézni ezt a meccset, mert lehet lesz jó odds...