Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#495 február 05, 2012, 14:27:21, Las Vegas
Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 05, 2012, 11:31:59
Ezt én is néztem, annyira tutinak tűnik, hogy kicsit már félek is a tipptől. Amúgy Razzano volt már TOP20-ban 3-4 éve amikor nagyon ment neki a játék. Remélem Hantu hozza a pocsék teniszét, azért mert amikor így játszik akkor megszámlálhatatlanul üti a ki nem kényszerítetteket...
Tipp szempontjából szerintem az lenne a jobb, ha az előtte lévő meccsen Cibulkova nyerne, mert akkor Razzanonak mindenféleképp nyernie kell ha nem akarnak kiesni, Hantu pedig ha kikap akkor a páros meccsen még mindig megnyerhetik.
Érdemes lesz nézni ezt a meccset, mert lehet lesz jó odds...

A mocskos mindenit, úgy néz ki Escude nem Razzano-t állítja ki, hanem Cornet játszik majd. Én ezt egyáltalán nem értem, mit akar Cornetól? Hiszen nincs normális eredménye az utolsó fél évben...
Ráadásul elkúrja a tuti profitot, Escude te majom....

Hogy a dögvész vinné ezt a francia barmot, most mivel nem interneten adtam fel, hanem offline, csak a tétet fogom visszakapni, az úgynevezett MP-t nem, cca. 300 ezres tétnél ez 30 ezer, ami köddé vált. Ezt a szopást, ezzel nem is számoltam...

Idézetet írta: Las Vegas Dátum február 05, 2012, 14:11:03
A mocskos mindenit, úgy néz ki Escude nem Razzano-t állítja ki, hanem Cornet játszik majd. Én ezt egyáltalán nem értem, mit akar Cornetól? Hiszen nincs normális eredménye az utolsó fél évben...
Ráadásul elkúrja a tuti profitot, Escude te majom....

Érdekes húzás a kapitánytól. Ha Hantuchova bírja erővel könnyen ki is harcolhatja a továbbjutást.

Idézetet írta: Las Vegas Dátum február 05, 2012, 14:11:03
A mocskos mindenit, úgy néz ki Escude nem Razzano-t állítja ki, hanem Cornet játszik majd. Én ezt egyáltalán nem értem, mit akar Cornetól? Hiszen nincs normális eredménye az utolsó fél évben...
Ráadásul elkúrja a tuti profitot, Escude te majom....

Hogy a dögvész vinné ezt a francia barmot, most mivel nem interneten adtam fel, hanem offline, csak a tétet fogom visszakapni, az úgynevezett MP-t nem, cca. 300 ezres tétnél ez 30 ezer, ami köddé vált. Ezt a szopást, ezzel nem is számoltam...

Lehet ezzel taktikázik. Razzano Hantuchova-hoz hasonló játékos, míg Cornet jobban lapátolja vissza a labdákat. Lehet abban bízik, hogy egy konzisztensebb védekező tenisszel még több hibára lehet kényszeríteni Hantuchova-t. Persze az ciki, ha a csapatban erre a taktikai elemre csak egy Cornet áll rendelkezésre...:D

Idézetet írta: patyi Dátum február 05, 2012, 14:30:14
Lehet ezzel taktikázik. Razzano Hantuchova-hoz hasonló játékos, míg Cornet jobban lapátolja vissza a labdákat. Lehet abban bízik, hogy egy konzisztensebb védekező tenisszel még több hibára lehet kényszeríteni Hantuchova-t. Persze az ciki, ha a csapatban erre a taktikai elemre csak egy Cornet áll rendelkezésre...:D

De nem volt semmi oka taktikázni, és főleg nem Cibulkova győzelme után. Tegnap Razzano kitűnően játszott, magabiztos volt, és a mindehol ott lévő Cibulkova ellen rengeteg nyerőt ütött. Ezek után ma a kiesés szélén kiállítja Cornet? Az igaz, hogy jobb nézni, mint Razzanot, de ez aligha lehet szempont. Na mindegy, ma elvették a játékomat :), de Berdych azért fog hozni a konyhára. Legalábbis remélem.

Davis-kupa Szegeden

A magyar férfi tenisz Davis-kupa-válogatott február 10-étől 12-éig az újszegedi sportcsarnokban az ír válogatott ellen csatázik az Euro-afrikai zóna II. csoportjában.

Egyszer már volt teniszmeccs az újszegedi sportcsarnokban. Jó régen: 1976-ban. Amint arról akkor beszámoltunk, a magyar válogatott 2–1-re nyert Jugoszlávia ellen a Davis-kupában. Ezután a 2000-es években hazánk egyik legkorszerűbb teniszközpontjában, az újszegedi Gellért Szabadidőközpontban három meccset is rendeztek: Monaco, Norvégia és Szerbia volt Dk-meccsen az ellenfelünk.

Davis-kupa Szegeden
A magyar férfi tenisz Davis-kupa-válogatott február 10-étől 12-éig az újszegedi sportcsarnokban az ír válogatott ellen csatázik az Euro-afrikai zóna II. csoportjában.
Hozzászólok! Hozzászólok!
Süli Róbert - Délmagyarország napilap - 2012.02.02. 10:02
Cikk megosztása
Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom
Egyszer már volt teniszmeccs az újszegedi sportcsarnokban. Jó régen: 1976-ban. Amint arról akkor beszámoltunk, a magyar válogatott 2–1-re nyert Jugoszlávia ellen a Davis-kupában. Ezután a 2000-es években hazánk egyik legkorszerűbb teniszközpontjában, az újszegedi Gellért Szabadidőközpontban három meccset is rendeztek: Monaco, Norvégia és Szerbia volt Dk-meccsen az ellenfelünk.

Jegyárak

A háromnapos eseményre a következők a jegyárak. Napijegy: 1200 forint. Háromnapos bérlet: 2300 forint. Napijegy 10 éves kor alatt: 600 forint. 6 éves kor alatt a belépés ingyenes.

A taraflexborítás már megérkezett a Tisza-parti városba, vasárnap reggel kezdik el fektetni a pályát, amely teljesen megegyezik az ausztrál nyílt teniszbajnokság borításával.

A Hornok Miklós vezette magyar együttes az Euro-afrikai zóna II. csoportjában az ír csapattal csatázik. Az első meccset február 10-én (péntek) rendezik, ekkor két egyest játszanak, másnap egy párost, míg vasárnap két egyest rendeznek.

A mieink kerete a következő: Balázs Attila, Kellner Ádám, Lukács Dénes és Wimbledon junior bajnoka, Fucsovics Márton.

A magyar együttes már hétfőtől Szegeden gyakorol, ismerkedik a helyszínnel.

____________________________

A harcos Davis-kupa-csapat

Péntektől vasárnapig az újszegedi sportcsarnok lesz a házi gazdája a Magyarország–Írország férfi tenisz Davis-kupának. A két válogatott tegnap óta Szegeden készül.

A harcos Davis-kupa-csapat
Péntektől vasárnapig az újszegedi sportcsarnok lesz a házi gazdája a Magyarország–Írország férfi tenisz Davis-kupának. A két válogatott tegnap óta Szegeden készül.

,,Négy nagyon jó mentalitású, mindenáron játszani akaró játékos alkotja a magyar férfi tenisz Davis-kupa-válogatott keretét" – jellemezte a nemzeti csapat tagjait, Kellner Ádámot, Balázs Attilát, Fucsovics Mártont és Lukács Dénest, a kapitány, Hornok Miklós.

,,Ugye lesznek nézők?" – kérdezték jóformán egyszerre a játékosok. Mi megnyugtattuk őket, hogy Csongrád megyében szeretik a sportot, az eddigi Dk-meccseken, az újszegedi Gellért Szabadidőközpontban is szépszámú közönség biztatta a magyar csapatot.

,,Az jó, mert nagy szükség lesz rájuk!" – válaszolt Kellner Ádám, aki öt éve szabad téren Hódmezővásárhelyen egyéni országos bajnok lett. ,,Azért egy Pick–Veszprém kézirangadón brutális lehet a hangulat!" – folytatta a diskurzust Kellner. Gyorsan kiderült, hogy kedveli a kézilabdát, nézte az Eb-meccseket, ismerte a két kapust, Miklert, Tatait, és még azt is tudta, hogy a nagy harcos, Zubai Szabolcs hasfalhúzódással bajlódott.

No de a fiúk nem kézilabdázni, hanem teniszezni jöttek az írek ellen. Hornok kapitány napi két tréninget vezényel a srácoknak, akik rendesen odateszik magukat a foglalkozásokon. Az már a nyitótréningen is látszott, hogy hihetetlen sebességre képes a labda a taraflexborításon.

,,A gyorspálya nem nekünk kedvez, de a Davis-kupa egészen más, mint egy sima verseny. Itt mindenki a hazájáért harcol, éppen ezt szeretném beépíteni a játékunkba, hiszen ha egységesek vagyunk a pályán és azon kívül, akkor nyerhetünk" – folytatta a beszélgetést Hornok Miklós.

,,Marci ismét komolyan veszi a teniszt, Wimbledon junior bajnoka játszott idén a legtöbbet, ő igazán játékban van. Csak csütörtökön, a sorsoláskor hirdetem ki a keretet, hogy ki kezd péntek délután, ki játssza a két egyest. Nem könnyű a helyzetem, de a kapitányi poszt már csak ilyen" – zárta a beszélgetést a szövetségi kapitány.

Közben véget ért a kétórás foglalkozás. Kellner Ádám és Fucsovics Márton igencsak beütötte magát, majd a tréning végét egy kis játszadozás zárta.

________________________

Jóóó lesz :) Napijegy 1.200 ft, a három napra 2.600.

Jó lesz! Tavaly a fehéroroszok ellen is élmény volt! Mész ki Cesc18?
Kár, hogy nem adja a TV ...  :-\

Jaja tervezem, hogy megyek. Úgy megörültem neki, hogy itt lesz egy köpésre :) Csak az első nap tudok majd menni, de remélem sokan leszünk és jó hangulat lesz. Egy ír játékost ismerek, Conor Nilandot...emlékszem tavaly őt nagyon szidtam, mert Wimbiben megizzasztotta Mannarinót meg engem is ;D Őt azért nem lesz könnyű megverni.

A fehéroroszok ellen is a helyszínen lehetett jegyet vásárolni?

Valamelyik hírportálon olvastam, hogy lesz a helyszínen is jegy. Gondolom nem lesz telt hát? Vagy még is? Erősen gondolkodom én is azon, hogy elmegyek. De akivel elmennék, biztosan nem tud jönni. Szóval nem tudom. "A tett halála a gondolkodás". No mindegy, péntekig még sok minden történhet.

Meccsek, jegyek

"Pénteken 15 órakor kezdődik a magyar–ír Davis-kupa-mérkőzés az Euro-afrikai zóna II. csoportjában. A nyitónapon két egyest játszanak a csapatok. Szombaton 14 órakor kezdődik a páros, míg vasárnap 13 órakor az újabb két egyes. Belépőjegyet a helyszínen lehet vásárolni. A napijegy 1200 forintba kerül, a háromnapos bérlet 2300 forintba, a napijegy 10 éves kor alatt 600 forint, míg a 6 éven aluliak ingyen mehetnek be. "

forrás: delmagyar.hu

Hoppá Szeged az tőlünk sincs annyira messze (mondjuk olyan közel se), lehet lenézek valamelyik nap.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 07, 2012, 20:31:02
Jaja tervezem, hogy megyek. Úgy megörültem neki, hogy itt lesz egy köpésre :) Csak az első nap tudok majd menni, de remélem sokan leszünk és jó hangulat lesz. Egy ír játékost ismerek, Conor Nilandot...emlékszem tavaly őt nagyon szidtam, mert Wimbiben megizzasztotta Mannarinót meg engem is ;D Őt azért nem lesz könnyű megverni.

A fehéroroszok ellen is a helyszínen lehetett jegyet vásárolni?
Nem! Gödöllőn ingyen lehetett megtekinteni a meccseket :)
Jó szórakozást péntekre! Hajrá Magyarok!  :beerchug:

Én még nem láttam ekkora játékost WTA tornán... :laugh:

Van der Merwe I. - Reix C.

Tipp: Reix
Odds: 2,35
Fogadóiroda: unibet

A tegnap esti műsorok igazán nem fogtak meg (hiába adnak a rózsaszínek 50 nemtudoménhány zömmel nézhetetlen csatornát) a barátnő parkolópályán volt, így adta magát egy kis tenisz nézés. Erre a dallasi tornára emlékeztem, hogy szuper stream volt hozzá, ami szerencsére megmaradt, na de akkor ennyit a rizsáról, ez nem a Guru.  ;D Szóval a második szett közepe felé kapcsolódtam bele a francia meccsébe, akinek a fő fegyvere az adogatása és ebből sok ingyen pontot tudott csinálni a korrektül fogadó Kuznetsov ellen (akin végig látszott, hogy borzasztóan motivált attól, hogy hazai pályán játszhat) emellett a hálónál sem ügyetlen, volt 1-2 igazán briliáns pontja. A döntő szettben az amcsit jobbnak láttam, aki a játszma végére fogadóként el is jutott meccslabdáig, de azt Reix hatalmas nyerővel hárította (a másodikban is hárított egyet egy elég hosszú labdamenet végén). Szóval mentálisan nem rossz a srác, pláne a helyezéséhez képest. Utána amikor adogatott a meccsért beremegett a keze, de a 2 Kuznetsov rebreak pontnál elővette a legjobbját, jött egy ász és egy jó előkészítés után a hálónál akarta befejezni a pontot, de az amerikai amolyan Nadalos (tényleg nagyon komoly volt) elütéssel megnyerte a pontot. Ezután a sima tie annak volt köszönhető, hogy Kuznetsov rengeteget hibázott a saját adogatása mögött. Van der Merwe-t nem láttam játszani, de az ellenfele Sock az előzőnap este kórházban volt ennek ellenére nyert ellene egy szettet. Azon kevés infó ami fellelhető volt erről a meccsről, az arról szólt, hogy a dél-afrikai töménytelen hibát ütött. Alapvetően ő is a nagy szervákra épít, szóval két igencsak hasonló stílus csap össze, de amit a franciától láttam tegnap nálam elég arra, hogy ilyen szorzón bepróbáljam. A szett hendi is jónak tűnik (1,6 környéke), de azért ez egy kis torna, meg lehet Reix ma bal lábbal kel fel, mert azért mégiscsak 500 környéki játékos, akiknél még gyakoribb a formaingadozás. Ennek ellenére megsüvegelendő (és ezen a szinten igen ritka) az, hogy egy hazai versenyző ellen szetthátrányból (meccslabdákról) fordítva nyer valaki, úgy hogy nem bírta kiszerválni a meccset.

A csütörtöki, szegedi sorsoláson eldőlt, hogy az Euro-Afrikai Zóna II. csoportjában sorra kerülő összecsapáson 15 órától Kellner Louk Sorensen ellen kezd, ezt követően pedig a Fucsovics–Conor Niland párharc következik.

A szombati párosmérkőzésen (14 óra) a Balázs Attila, Fucsovics Márton kettős a James McGee, Sam Barry duóval veszi fel a küzdelmet.

A vasárnapi program 13 órakor kezdődik a kemény borítású (Taraflex) pályán, várhatóan Kellner–Niland és Fucsovics–Sorensen ütközetekkel.

A magyarok eddig négyszer mérkőztek az írekkel, három összecsapáson nyertek és csupán egy alkalommal kaptak ki. Legutóbb, 2004-ben a dublini Fitzwilliam Lawn Tennis Club szintén keményborítású pályáján 4-1-es magyar siker született. Az első ír-magyar párharcot is ugyanott rendezték, 1932-ben, akkor a hazaiak ugyanilyen arányban győztek.

Amennyiben a Szegedi Városi Sportcsarnokban a magyarok nyernek, a második körben a lett-egyiptomi összecsapás továbbjutója lesz az ellenfelük. Az I. csoportba jutáshoz három győzelem szükséges.

Tavaly a harmadik fordulóig jutott Hornok Miklós alakulata, ám a feljutásért rendezett glasgow-i összecsapáson 5-0-ra kikapott a világranglistán negyedik Andy Murray-vel felálló skót gárdától.

Forrás: NSO

Miután kiderült egy párosítás, hogy ki kivel fog játszani, rá kb. mennyire időre kezdik el kirakni az irodák az oddsokat? (általában és külön a betfair érdekel (betfairen, hogy mikor kerül be a meccs a kínálatba))