Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Irigyek a franciák, mert nekik alig van egy komoly eredményre képes játékosuk. ;D

Kíváncsi leszek, hogy Dodig leadja-e az első fordulós monacói meccset az utolsó tornáján szereplő Ljubicicnek...

Idézetet írta: rosco Dátum április 15, 2012, 12:18:31
Kíváncsi leszek, hogy Dodig leadja-e az első fordulós monacói meccset az utolsó tornáján szereplő Ljubicicnek...

...nem adta le.

Frei Tamás hivatalos facebook oldala:
Akik régóta követik a bejegyzéseimet, ők tudják, hogy egykori aktív teniszversenyző múlttal, még ma is szoktam teniszbajnokságokról tudósítani innen-onnan.

A múlt hét a monacói Mastersen telt, tegnap volt a döntő, ismét Nadal győzött, talán hallottátok. Hét sikertelen próbálkozás után újra le tudta győzni Djokovicot, egy szerintem elég unalmas döntőben.

De nem ezért írok, hanem a bulvárhírek mia...tt :-) Monacóban kész regényírói föltöltődés nézegetni a kulisszák mögötti életet. Ezért is megyek...

Ki jelenik meg, és hogyan. Miként viselkedik, öltözködik és mit fogyaszt Európa krémje, miközben lent a pályán a legnagyobbak játszanak.

Azon már régóta túl vagyok, hogy teniszimádóként zavarjon a villák csörömpölése a VIP teraszon, miközben Nadal épp a szervájára koncentrál. Egy hangosabb orosz oligarcha nevetése után (igen, nekem továbbra is ők a kedvenceim :-), szóval utána leengedi az ütőt, és kivárja amíg elcsendesedik az asztaltársaság.

Mint a moziban, olyan ezt közelről figyelni.

Közben ott ül és pisszeg Albert herceg és új felesége, az ő társaságuk. A francia ipari burzsoázia, akik még a kutyáikat is hozzák, főleg vadász-agarakat. Nekik külön étlap készül a monacói klubban. Mármint a kutyáknak...

Idén két újdonságra lettem figyelmes, a korábbi évekhez képest. Egyrészt, hirtelen és egyszerre többen is, megjelentek azok a 50 körüli, egykor gyönyörű, mostanra határtalanul szétoperált orosz nők, akiktől vagy elvált, vagy akik mellől kihalt a dúsgazdag orosz férj. Elvégre már 20 év telt el a nagy-rablás óta. Aki akkor 50-esként a tűz közelében volt Moszkvában, ma 70 lenne, ami az orosz átlagéletkornál már több...Kezdenek kihalni a nagy zűrzavar első lépcsőjében meggazdagodott férfiak.
Most már az özvegyeiknek, vagy lecserélt egykori csinibabáinak van rengeteg pénze, és ők felhúzott arccal, hófehérre szőkített hajjal jönnek is, és hozzák magukkal a 20-25 éves kisportolt, kitartott fiukat. Az élet nem áll meg :-)

Ez most az új divat!

Tegnap hosszasan "belehallgattam" egy ilyen orosz hölgy és fiatal lengyel !!! fiújának a beszélgetésébe. Ígérem, hogy lesz egy olyan regény, amiben ezt megpróbálom majd visszaadni. Ha sikerül, mert elképesztő volt :-)

A másik újdonság, hogy a korábbi években Monacóban főleg egykori, elegáns modellek képviselték a divatot (Linda Evangelista, Claudia Schiffer stb) idén viszont megjelentek a cukros, playmate típusú cicababák.

Tegnap például Victoria Silvstedt lopta el a showt. Elképesztő volt látni, hogy a teniszversenyre akkreditált fotósok hogyan kapják távoli lapszerkesztőiktől az utasítást, és hagyják ott a teniszpályát, Nadalt és Djokovicot, hogy a mai lapszámba meglegyen az óriáscicikkel domborító egykori svéd modell, az összes férfimagazint megjárt Victoria fotója, ahogy a francia burzsoázia hüledezése közepette csücsörít a VIP lelátón. És hogy jó fejnek tűnjön, néha cuppogva puszikat dobál és simizgeti a kutyáikat.

Nadal meg játszik, valahol lent, a pályán...

Sznobok... Én meg itthon a monitor előtt ülve nézem a meccseket 16x13 cm-es négyzetben, mert érdekel, ami a pályán történik.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 23, 2012, 17:49:43
Frei Tamás hivatalos facebook oldala:
Akik régóta követik a bejegyzéseimet, ők tudják, hogy egykori aktív teniszversenyző múlttal, még ma is szoktam teniszbajnokságokról tudósítani innen-onnan.

A múlt hét a monacói Mastersen telt, tegnap volt a döntő, ismét Nadal győzött, talán hallottátok. Hét sikertelen próbálkozás után újra le tudta győzni Djokovicot, egy szerintem elég unalmas döntőben.

...


Nem semmi sztori , sajnos a mai valóság :S

A mai Andy Murray -Milos Raonic meccset néztétek? Murrayre tettem az elején, (1,2) de vissza kellett fogadnom a 2. szettben, mert ez a Milos gyerek elpusztította a szerváival Murrayt...csak lestem, és kellett is Andy ellen fogadni mert a 2. szettet is elbukta a tie-breakben. Egyetlen egyszer sikerült breakelnie Andynak...

A barátnőmmel nem tudtuk eldönteni, úgyhogy megkérdezem, hátha valaki tudja:

Nadal az meleg?  :o

Mert nővel még nem láttuk, pedig hemzsegni kellene mellette a jobbnál-jobb csajoknak...

 :D Google szerintem álca :angel: nője van:D

Utánnagugliztam, azt írják a nadalmania.gportal.hu-n, hogy:

Xisca igazi neve Maria Francesca Perello
2 évvel fiatalabb, mint Rafa.
Rafa szomszédja volt, és úgy lettek egy pár, hogy Xisca barátnője Rafa húga, aki egy házibulin hozta össze őket.
Már 2006 eleje óta egy párt alkot Rafával. Többször felreppentek a hírek a szakításukról, de Xisca mindig a kellő pillanatban felbukkant, hogy kiderüljön az igazság.
Családja kereskedéssel foglalkozik.
2006-ban érettségizett, majd felvették Palma egyetemére üzleti és adminisztrációs szakra, ott lakik albérletben.

2006 nyarán, Wimbledonban elég komolyan összeveszett Tonival, Rafa edzőjével, úgyanis Toni hazaküldte Xiscát, mondván, hogy zavarja Rafát a koncentrálásban és addig nem ment neki Wimbledonban. Azóta akkor megy ki meccsre, ha Toni nincs ott, vagy ott van Rafa családja is.

Xisca egyetemi tanulmányai miatt nem mindenhova kíséri Rafát. Általában csak a nyáron és az év elején a tengeren túli versenyekre kíséri Rafát. Meg persze, ha Spanyolországban játszik Rafa.

A legfontosabb talán, hogy minden pletykák ellenére Xisca a mai napig Rafa párja.


Ezek alapján szerintem is ilyen álbarátnő...

Na helyreállt a rend...a féreg idén kikapott már Isner, Nadal, Murray és Tipsarevic ellen is. ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 11, 2012, 20:55:15
Na helyreállt a rend...a féreg idén kikapott már Isner, Nadal, Murray és Tipsarevic ellen is. ;D

Crookovic tud, ha akar ;D Remélem a RG-on is gyorsan fog búcsúzni, majd visszavonul. De ekkora szerencsém úgysem lesz.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 11, 2012, 20:55:15
Na helyreállt a rend...a féreg idén kikapott már Isner, Nadal, Murray és Tipsarevic ellen is. ;D

A mai vereségét van mire fogni :D

Tenisz: brutális erejű szerva, 263 km/óra az új világrekord


Az ausztrál Sam Groth megdöntötte egy dél-koreai tenisz challengerversenyen a szervasebesség világrekordját: a fehérorosz Uladzimir Ignatyik elleni mérkőzésen 263 km/órával szervált.

Groth jócskán felülmúlta Ivo Karlovic szervavilágrekordját: a horvát óriás egy 2011-es Davis-kupa-meccsen ütött meg 251 km/órával egy adogatást. Az ATP hivatalosan nem tartja nyilván a világrekordot, mivel a sebességmérők nem azonos típusúak mindenhol, de megerősítette: hivatalosan engedélyezett, standard mérőeszköz volt a mérkőzésen.

És hogy mire ment az új világrekorder a szervával? Nem sokra: Groth 6:4, 6:3-ra kikapott, és kiesett.

Forrás: nso.hu


Wozniacki után Serena is kiadott egy számot a napokban :D


[OFFICIAL HD] Serena Williams Debuts New Rap *NEW MUSIC*

Idézetet írta: winchester Dátum május 14, 2012, 21:41:02
Wozniacki után Serena is kiadott egy számot a napokban :D

I ain't never been a loser and I'm always on top ;D Nagyon bírom Serena-t ;D ;D