Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én már akkor is röhögtem, akkor kiderült, jr. Bubka Azarenka "pasija". Most láttam azonban azt, h Mauresmo segít be Victoria-nak a French Openen. Szerintetek? Leszboszi party?

Idézetet írta: jaaas Dátum május 23, 2012, 12:48:46
Szerintetek? Leszboszi party?

Az alkata megvan hozzá..  :D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 24, 2012, 07:59:08
Az alkata megvan hozzá..  :D

Mau bevallottan leszbi, de azért Azarenkát is meg tudnám lesni egy ilyen helyzetben, feltéve ha Ivanovic a partnere ;D

Nagyon meg akartam nézni ma a Murray - Gulbis meccset, de lemaradtam róla. Látta esetleg vki? Azon agyalok, hogy RG-n lehetne folyamatosan min hc-re rakni az ellenfeleit, de lehet, hogy veretni kellene végig (remélhetőleg csak az első kanyarig). Gulbis egy rakat kaki már, de lehet, hogy kettő. Ha Tőle képes kikapni, még csak fél gőzzel is, akkor sok jóra szerintem nem számíthat a RG-on sem.

Idézetet írta: jaaas Dátum május 24, 2012, 14:34:45
Nagyon meg akartam nézni ma a Murray - Gulbis meccset

Ez már mazohizmus mesterfokon :D


Idézetet írta: jaaas Dátum május 24, 2012, 14:34:45
Nagyon meg akartam nézni ma a Murray - Gulbis meccset, de lemaradtam róla. Látta esetleg vki? Azon agyalok, hogy RG-n lehetne folyamatosan min hc-re rakni az ellenfeleit, de lehet, hogy veretni kellene végig (remélhetőleg csak az első kanyarig). Gulbis egy rakat kaki már, de lehet, hogy kettő. Ha Tőle képes kikapni, még csak fél gőzzel is, akkor sok jóra szerintem nem számíthat a RG-on sem.

Azért egy bemutatómeccs, meg a Roland Garros kicsit más :) pl. azon sem csodálkoznék, ha Waw egyik legjobb barátjának, Baghdának leadná ezt a meccset egy kis önbizalom növelésként :D

Idézetet írta: jaaas Dátum május 24, 2012, 14:34:45
Nagyon meg akartam nézni ma a Murray - Gulbis meccset, de lemaradtam róla. Látta esetleg vki? Azon agyalok, hogy RG-n lehetne folyamatosan min hc-re rakni az ellenfeleit, de lehet, hogy veretni kellene végig (remélhetőleg csak az első kanyarig). Gulbis egy rakat kaki már, de lehet, hogy kettő. Ha Tőle képes kikapni, még csak fél gőzzel is, akkor sok jóra szerintem nem számíthat a RG-on sem.

Persze Murray veretésein gondolkodok, nem Gulbis-én :D

Idézetet írta: sparco Dátum május 24, 2012, 15:03:57
Azért egy bemutatómeccs, meg a Roland Garros kicsit más :) pl. azon sem csodálkoznék, ha Waw egyik legjobb barátjának, Baghdának leadná ezt a meccset egy kis önbizalom növelésként :D

Persze, ezt értem, nem is ezen van a hangsúly. Azonban 2 tb-et elveszteni, még akkor is, ha nem veszi túl komolyan, kicsit sokat elárulhat a mentális állapotáról. Igazából itt hangol a RG-ra, és állítólag mind a bokája, mind a válla szar állapotban van. Ezért akartam ezt a meccset megnézni, megtudni, hogy most esetleg ennyire nem érdekelte ez az egész, vagy esetleg valóban a sérülései vetik vissza.

Idézetet írta: jaaas Dátum május 24, 2012, 15:07:43
Persze, ezt értem, nem is ezen van a hangsúly. Azonban 2 tb-et elveszteni, még akkor is, ha nem veszi túl komolyan, kicsit sokat elárulhat a mentális állapotáról. Igazából itt hangol a RG-ra, és állítólag mind a bokája, mind a válla szar állapotban van. Ezért akartam ezt a meccset megnézni, megtudni, hogy most esetleg ennyire nem érdekelte ez az egész, vagy esetleg valóban a sérülései vetik vissza.

Kicsit belenéztem, Gulbis elég sokat mákolt, ami out szokott lenni, most kb mind elcsípte épp a vonalat :D De Murray sem törte magát, hogy minden pontért elmenjen. Ami elékerült az megütötte :D

Idézetet írta: jaaas Dátum május 24, 2012, 15:07:43
állítólag mind a bokája, mind a válla szar állapotban van.

Ha ehhez még hozzávesszük, hogy tudtommal a hátával volt betegszabin, hajjaj...  ;D

Idézetet írta: sparco Dátum május 24, 2012, 15:10:16
Kicsit belenéztem, Gulbis elég sokat mákolt, ami out szokott lenni, most kb mind elcsípte épp a vonalat :D De Murray sem törte magát, hogy minden pontért elmenjen. Ami elékerült az megütötte :D

Köszönöm ;) A mozgásából akkor ezek szerint sok következtetést nem lehetett levonni.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 24, 2012, 15:11:25
Ha ehhez még hozzávesszük, hogy tudtommal a hátával volt betegszabin, hajjaj...  ;D

Állítólag a hátfájásait kikezelték (hogyan?), de ha valami csoda folytán sok meccset kellene játszania a RG-on, szerintem az is előjöhetne. De lehet, kap majd vmi mozgáskorlátozottsági kedvezményt, mondjuk 2 szett plusz break-előnyt :D


De utálom az ilyet, Fedex ágán van Berdych, Del Potro, Djoko
Nadalnak meg senki nem jutott csak Ferrer meg egy szar Murray, Nadal finale tuti a fenti agon meg nagy meccsek lesznek, 2. körben Fedex Nalbandian, Federer útja kegyetlen nehez lesz!!!