Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum május 25, 2012, 13:11:44
De utálom az ilyet, Fedex ágán van Berdych, Del Potro, Djoko
Nadalnak meg senki nem jutott csak Ferrer meg egy szar Murray, Nadal finale tuti a fenti agon meg nagy meccsek lesznek, 2. körben Fedex Nalbandian, Federer útja kegyetlen nehez lesz!!!

Federer a győzelemre nagyjából 0% eséllyel indul... El kéne vernie Berdych-et ami a jelen állás szerint kőkemény 5 szettesnek néz ki. Aztán a szerbet, az is döntő szettes buli lehet... És még csak akkor jönne az addig wellness heteket tartó Rafa, akinek a szettvesztesége is meglepetés kategória lenne addig... Mondjuk Djoko sem fog megizzadni, egyetlen épkézláb ellenfele se lesz az elődöntőig...

Murray ápolást kért, mert hasfalhúzódása van...
A torna előtt ugye a bokájára és a vállára panaszkodott, de a hátával volt "betegszabin". Ha ez az ember úgy esik ki a tornáról, hogy nem visszalép, megeszem a kalapom. ;D

Nem igazán találtam alkalmasabb topicot a kérdésemnek, de talán innen lóg ki legkevésbé. Szóval mivel a bwinbookers számomra megszűnt létezni, ezért keresek egy másik (bet365-ön kívül) olyan teniszben voidos irodát, ahol nyugodtan lehet akár egy kicsit nagyobb összeg is parkoltatni, fogadni és nem divat lekorlátozni az első nyertes szelvény után az embert? Előre is köszi a segítséget!

Idézetet írta: hege1010 Dátum június 01, 2012, 21:27:46
Nem igazán találtam alkalmasabb topicot a kérdésemnek, de talán innen lóg ki legkevésbé. Szóval mivel a bwinbookers számomra megszűnt létezni, ezért keresek egy másik (bet365-ön kívül) olyan teniszben voidos irodát, ahol nyugodtan lehet akár egy kicsit nagyobb összeg is parkoltatni, fogadni és nem divat lekorlátozni az első nyertes szelvény után az embert? Előre is köszi a segítséget!

Paddypower...a kínálatuk simán veri a bet365ét és a gamebookersét is, ami a teniszt illeti. A korlátozással nem teljesen vagyok tisztába, de szerintem engedik a nagyobb téteket...Ja és Voidos iroda.

Vajon Eurosport-nál előfeltétel a szakkommentátoroknak a hülyeség, vagy csak a Nadal - Schwank mérkőzés tudósítójánál ez extra? Bemondja, h Schwank készülhet Dulko-val az oldalán a Bryan/Williams vegyespáros ellen. Mindezt úgy, hogy ugye az a meccs tegnap volt, és amit meg is nyertek Dulkoék ;D

Idézetet írta: jaaas Dátum június 02, 2012, 20:07:13
Vajon Eurosport-nál előfeltétel a szakkommentátoroknak a hülyeség, vagy csak a Nadal - Schwank mérkőzés tudósítójánál ez extra? Bemondja, h Schwank készülhet Dulko-val az oldalán a Bryan/Williams vegyespáros ellen. Mindezt úgy, hogy ugye az a meccs tegnap volt, és amit meg is nyertek Dulkoék ;D
;D ;D ;D Az de kemény...

Mondjuk az Eurosporton SZG is beszélt hülyeségeket, szerintem volt nála egy kis tütüke. Errani győzelme után..."Errani búcsúzott őő elnézést Ivanovic"... Kuzni aláz 6-1 mittmén 3-0 és mondja, hogy "Kuznetsova nagyon szenved" ...Radwanskára gondolt... ;D ;D

Rengeteg marhaságot összebeszélnek...

Azért ez se semmi: mindkét világelső egyszerre játszik. Azarenka és Djoko is break-előnybe kerültek az első szettben rögtön. Mindketten bukták a szettet. A második szettben mindketten break-hátrányból jöttek vissza, és mindketten bukták a tie-breaket.
Sajnálom, h nincs harmadik szett Azarenka-éknál ;D

Idézetet írta: hege1010 Dátum június 01, 2012, 21:27:46
Nem igazán találtam alkalmasabb topicot a kérdésemnek, de talán innen lóg ki legkevésbé. Szóval mivel a bwinbookers számomra megszűnt létezni, ezért keresek egy másik (bet365-ön kívül) olyan teniszben voidos irodát, ahol nyugodtan lehet akár egy kicsit nagyobb összeg is parkoltatni, fogadni és nem divat lekorlátozni az első nyertes szelvény után az embert? Előre is köszi a segítséget!
A paddypower engem 1-3 euro közötti tétre korlátozott le, mert volt egy szép nyereséges időszakom náluk, gondolták többet ne nyerjek náluk ... ilyenek az írek, legalábbis irodában  :noway:
Én a betvictort viszont tudom ajánlani, remek szorzók, jó kínálat, s voidos iroda!

Esik Párizsban rendesen, mert még a ponyvát is ráhúzták a pályára... :(

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 07, 2012, 12:49:37
Esik Párizsban rendesen, mert még a ponyvát is ráhúzták a pályára... :(

Ma szinte egész nap esni fog, kisebb nagyobb megszakításokkal!  :noway:

Kissé sem lesz vontatott a mai nap :D

Szedik le a ponyvát, szerintem negyed-fél 4 körül már lesz játék...

Ha már lúd legyen kövér, itt az új dizájn az 1-es pályáról :D


Tudja valaki, hogy Wimledonra lehet-e úgy jegyet kapni, mint az AOn, hogy stadionra, vagy van valami package? Én a hivatalos honlapon csak napijegyeket láttam, válaszolni meg nem nagyon válaszolnak...