Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 14, 2012, 12:20:33
Tudja valaki, hogy Wimledonra lehet-e úgy jegyet kapni, mint az AOn, hogy stadionra, vagy van valami package? Én a hivatalos honlapon csak napijegyeket láttam, válaszolni meg nem nagyon válaszolnak...

Csak napijegyes megoldásról tudok én is.


Sziasztok!

Első bejegyzésem rögtön egy kérdéssel indulna. Nem tudom, hogy ezzel kapcsolatban jó helyen járok-e.
Tud valaki olyan statisztikáról ami egy meccsen a deuce-t számolja ? Átlagosan mennyi fordulhat elő? Nőknél illetve férfiaknál.
Válaszotokat előre is köszönöm.  :)



Idézetet írta: Pozzato Dátum június 22, 2012, 12:27:25
lesznek jó meccsek már az első fordulóban.
http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/draws/ms/r1s1.html

A második fordulóban ISNER-MAHUT!!!!!!!!!!!!! Remélem összejön   :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Kohlschreiber-Haas  :beerchug:
Tsonga-Hewitt  :beerchug:
Nalbandian-Tipsarevic  :beerchug:

most talán Nadalnak van nehezebb ága!

Idézetet írta: gerry Dátum június 22, 2012, 12:30:24
A második fordulóban ISNER-MAHUT!!!!!!!!!!!!! Remélem összejön   :beerchug: :beerchug: :beerchug:
Akkor sohasem lesz vége a Wimbledonnak ;D Remélem Haas és Hewitt továbbmegy bár inkább elsőre van reálisabb esély.Azért egy Haas-Nadal nem lenne rossz.(főleg ha német nyerne 8) )

Nőknél, Clijsters -Jankovic   :D

Babos- Oudint kapta, hát nem sok esélye lesz Timinek
Czink-Larsson itt Melinda továbbjuthat, aztán meg jöhet Serena W.
Arn-Voskoboeva itt is kétesélyes a dolog

Most izgalomba jöttem  ;D


Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 22, 2012, 13:10:31
Nadal a PokerStars csapatának legújabb tagja

Mikor van ideje pókerezni? ;D

Szerintem most két hétig eléggé szabad lesz...első fordulóban búcsúzik, oszt jöhet a póker... ;D

"Csak nevetünk rajta. Néha kimegy a pályára, és olyan fáradtnak látszik, mint aki soha nem akar egy métert se futni többet, aztán úgy rohangál a meccsen, mint egy állat - mondta Davigyenko a The Sunnak. - Egész eddigi pályafutása alatt ezt tette. Kisétál, és úgy tesz, mintha nem is akarna többet játszani."

;D



forrás: http://sporthirado.hu/cikk-tenisz-andy_murray_kozrohej_targya_lett-64023

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 27, 2012, 12:17:06
"Csak nevetünk rajta. Néha kimegy a pályára, és olyan fáradtnak látszik, mint aki soha nem akar egy métert se futni többet, aztán úgy rohangál a meccsen, mint egy állat - mondta Davigyenko a The Sunnak. - Egész eddigi pályafutása alatt ezt tette. Kisétál, és úgy tesz, mintha nem is akarna többet játszani."

;D

forrás: http://sporthirado.hu/cikk-tenisz-andy_murray_kozrohej_targya_lett-64023

Pofázik a legnagyobb bundás a mezőnyben! ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 27, 2012, 12:56:08
Pofázik a legnagyobb bundás a mezőnyben! ;D

Ezzel azért Gabashvili vagy Volandri szerintem nem értene egyet ;D

Valakinek Teniszben deucra fogadási élménye,tapasztalata ?
Érdemes megpróbálni?

Üdv,

Idézetet írta: jaaas Dátum június 27, 2012, 13:44:03
Ezzel azért Gabashvili vagy Volandri szerintem nem értene egyet ;D

Szerintem ha csak szóba kerül az orosz neve már fetrengenek a röhögéstől, az egyetlen birka akit el is kapnak  ;D ;D