Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: patyi Dátum június 30, 2012, 20:20:29
Szerintem ha csak szóba kerül az orosz neve már fetrengenek a röhögéstől, az egyetlen birka akit el is kapnak  ;D ;D

Davy mentségére szóljon, h Ő csak p*nci miatt bundázott. A másik kettő meg hobby gyanánt.

Idézetet írta: bota.daniel.9 Dátum június 30, 2012, 20:09:41
Valakinek Teniszben deucra fogadási élménye,tapasztalata ?
Érdemes megpróbálni?

Üdv,
Én próbáltam többször is, változó sikerrel. Szerintem érdemes belevágni, mert nagyon jó odsszokat adnak, de nagyon oda kell figyelni, és csak ott lehet eredményesen "alkalmazni", ahol élőben tudod követni a meccset.

Idézetet írta: patyi Dátum június 30, 2012, 20:20:29
Szerintem ha csak szóba kerül az orosz neve már fetrengenek a röhögéstől, az egyetlen birka akit el is kapnak  ;D ;D
Őrült Danit, azaz Koellerert is elkapták, sőt el is tiltották, mert annyit csalt. Na ő mesterfokon űzte.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 30, 2012, 23:00:25
Őrült Danit, azaz Koellerert is elkapták, sőt el is tiltották, mert annyit csalt. Na ő mesterfokon űzte.

Tényleg, őt el is felejtettem. Davy még úgy is csak másodhegedűs mellette, hogy Safinnal Moszkvában minden ősszel összehozták az év végi bónuszt  ;D

Idézetet írta: patyi Dátum június 30, 2012, 23:14:48
Tényleg, őt el is felejtettem. Davy még úgy is csak másodhegedűs mellette, hogy Safinnal Moszkvában minden ősszel összehozták az év végi bónuszt  ;D

Nyálbandi mester is megéri a pénzét, ő egy guru.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 30, 2012, 23:00:25
Őrült Danit, azaz Koellerert is elkapták, sőt el is tiltották, mert annyit csalt. Na ő mesterfokon űzte.

Valóban, "go back to the jungle" Köllerer is nagy volt. Régi szép emlékek, amikor meg nem volt szabad orosz versenyen két orosz meccsére rakni, vagy osztrák versenyen bejátszani Koubek győzelmet, esetleg lengyel versenyen Davy sikert... Manapság már ilyen Nadal félék vannak csak pályán, akik se egy szaros Gyuri Véber tornán nem hajlandóak teniszezni, sem egy rang nélküli Wimbledon-on ;D

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 30, 2012, 23:00:25
Őrült Danit, azaz Koellerert is elkapták, sőt el is tiltották, mert annyit csalt. Na ő mesterfokon űzte.
Köellerert örökre el is tiltotta  a TIU(Tennis Integrity Unit/a tenisz tisztaságára ügyelő szervezet), a 27 éves játékos 2009 októbere és 2010 júliusa között próbált megvesztegetéssel mérkőzéseket befolyásolni. Tavaly októberben egy szerb teniszező is hasonlóan járt: A TIU szerint David Savic teniszmérkőzéseket próbált befolyásolni, a szervezet három esetben is bizonyítani tudta bűnösségét, ezért százezer dolláros büntetéssel és életre szóló eltiltással sújtotta.
A 26 éves szerb teniszező 2009-ben érte el legjobb helyezését a világranglistán, akkor a 363. helyen jegyezték, a büntetés kiszabásakor a 659. pozícióban állt.

Hát ezek nem kispályások.




Tényleg, mivan Söderlinggel ? Visszavonult ? sérült ? Már jó rég óta nem is hallotam róla. :)


Köszi, közben már találtam róla infót. :)

Mindkét wimbledoni döntős a megérdemelt pihenését tölti éppen, az egyik a napsütéses Szardinián szenved a napon, a másik pedig élvezi a londoni időjárás előnyeit  ;D