Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Möri úgy sétál a csajával, hogy nehogy egymás mellett menjenek, néha 3-5 méterrel előre is fut. ;D

#601 július 18, 2012, 10:00:41, Cesc18
Blake megszerezte karrierje 350. győzelmét

:great: A jó öreg James villant, kár hogy nem láttam a meccset, remélem elkapja Ebdent is!

Amúgy állat ez a szürke felszerelés rajta, tudja valaki, hogy milyen márka?

szerk.: Közben megtaláltam. Travis Mathew ruhában küldi, ami egy golfos márka végül is, nem véletlenül néz ki ilyen jól :) Egy ilyen póló 20 000 HUF körül mozog, széééép ;D

Van valahol valamiféle rangsor a győzelmek alapján?

Idézetet írta: Latzka Dátum július 18, 2012, 10:22:36
Van valahol valamiféle rangsor a győzelmek alapján?

Azt tudom, hogy Connorsnak van a legtöbb győzelme (1242). Lendlnek, McEnroenak is sok van, a jelenleg aktívak közül pedig alap, hogy Fednek van a legtöbb (853), de Connorst nem fogja túlszárnyalni az biztos :) Még akkor sem ha ő is tolja 39 éves koráig...

Hátha valaki még nem látta. Tiger Woods meg golfozott  :o már odafenn! Ami amúgy normális funkciójában helikopter leszállóhely.

burj Al Arab Dubai Agassi vs Federrer


London 2012: a címvédő Rafael Nadal nem lesz ott az olimpián

A spanyol teniszező, Rafael Nadal nem lesz ott a 2012-es londoni olimpián. A spanyol klasszis fizikai állapotára hivatkozva mondta le a szereplését.

Részletek hamarosan...

Forrás: nso.hu


Ha már így alakult, akkor tényleg nyerje meg Federer az egyetlen hiányzó nagy trófeáját.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 19, 2012, 17:30:15
London 2012: a címvédő Rafael Nadal nem lesz ott az olimpián

A spanyol teniszező, Rafael Nadal nem lesz ott a 2012-es londoni olimpián. A spanyol klasszis fizikai állapotára hivatkozva mondta le a szereplését.

Részletek hamarosan...

Forrás: nso.hu


Ha már így alakult, akkor tényleg nyerje meg Federer az egyetlen hiányzó nagy trófeáját.

Akkor most vagy tényleg sérült, és akkor szépen lassan Murray is megelőzi, vagy csak a Rosoltól kapott pofon nem ízlett neki :D Amúgy hogy kapják a világbajnoki pontokat az olimpiáért? Ha jól tudom 800at a győztes, de azon kivül?

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 19, 2012, 17:30:15
London 2012: a címvédő Rafael Nadal nem lesz ott az olimpián

A spanyol teniszező, Rafael Nadal nem lesz ott a 2012-es londoni olimpián. A spanyol klasszis fizikai állapotára hivatkozva mondta le a szereplését.

Részletek hamarosan...

Forrás: nso.hu


Ha már így alakult, akkor tényleg nyerje meg Federer az egyetlen hiányzó nagy trófeáját.


Nem baj, majd pókerezik a PokerStarson..

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 19, 2012, 17:30:15
London 2012: a címvédő Rafael Nadal nem lesz ott az olimpián

A spanyol teniszező, Rafael Nadal nem lesz ott a 2012-es londoni olimpián. A spanyol klasszis fizikai állapotára hivatkozva mondta le a szereplését.

Részletek hamarosan...

Forrás: nso.hu


Ha már így alakult, akkor tényleg nyerje meg Federer az egyetlen hiányzó nagy trófeáját.
A kiegészítés:

,,Nem vagyok megfelelő fizikai állapotban ahhoz, hogy ott legyek a londoni olimpián, ez az oka annak, hogy nem utazom el a spanyol delegációval. Nem vagyok önző, nem magamra, hanem a csapattársaimra és a spanyol sportra gondoltam. Az, aki jobb állapotban van, megkaphatja a helyemet, és a legjobb tudása szerint szerepel majd" – nyilatkozta Nadal.
A tizenegyszeres Grand Slam-tornagyőztes Nadal vitte volna a spanyol zászlót a megnyitó ünnepségen.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 19, 2012, 17:33:55
Akkor most vagy tényleg sérült, és akkor szépen lassan Murray is megelőzi, vagy csak a Rosoltól kapott pofon nem ízlett neki :D Amúgy hogy kapják a világbajnoki pontokat az olimpiáért? Ha jól tudom 800at a győztes, de azon kivül?

Ha minden igaz:

Gy   800 p   
D   420 p   
No3   400 p   
ED   300 p   
ND   140 p   
3R   80 p   
2R   40 p   
1R   10 p   

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 19, 2012, 18:34:30
Ha minden igaz:

Gy   800 p   
D   420 p   
No3   400 p   
ED   300 p   
ND   140 p   
3R   80 p   
2R   40 p   
1R   10 p

Köszi

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 19, 2012, 17:49:23
A kiegészítés:

,,Nem vagyok megfelelő fizikai állapotban ahhoz, hogy ott legyek a londoni olimpián, ez az oka annak, hogy nem utazom el a spanyol delegációval. Nem vagyok önző, nem magamra, hanem a csapattársaimra és a spanyol sportra gondoltam. Az, aki jobb állapotban van, megkaphatja a helyemet, és a legjobb tudása szerint szerepel majd" – nyilatkozta Nadal.
A tizenegyszeres Grand Slam-tornagyőztes Nadal vitte volna a spanyol zászlót a megnyitó ünnepségen.

:o :o :o :o :o na ezt nem hittem volna, bár hiszem ha látom!

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 19, 2012, 18:34:30
Ha minden igaz:

Gy   800 p   
D   420 p   
No3   400 p   
ED   300 p   
ND   140 p   
3R   80 p   
2R   40 p   
1R   10 p

És azt nem tudjtátok, hogy ilyenkor melyk pontokat kell megvédeniük? Vagyis milyen pontszám esik ki a ranglistáról és jön be ez helyette

Idézetet írta: Cipolla Dátum július 20, 2012, 13:45:30
És azt nem tudjtátok, hogy ilyenkor melyk pontokat kell megvédeniük? Vagyis milyen pontszám esik ki a ranglistáról és jön be ez helyette

Azokat a pontokat, amiket a tavalyi versenynaptárban ezen a héten szereztek meg.

Már a hazai rendezésű olimpiára hangolódik Andy Murray, a világranglista negyedik helyén álló brit teniszező.

Murray két nappal az elveszített wimbledoni döntő után visszatért a centerpályára, hogy átgondolja az elmúlt időszak tanulságait.

,,Csak ültem ott néhány percig – mondta Murray. – Kicsit elgondolkodtam a tornáról, hogy min kell változtatnom annak érdekében, hogy a londoni olimpián jobban sikerüljenek a dolgok."

A teniszező elmondta, hogy nagyon elkeserítette a döntőben elszenvedett a vereség.

,,Sokat sírtam, főleg az elején. Nagyon szomorú voltam, de elkezdtem más dolgokkal, így az olimpiával foglalkozni, és elterelni figyelmemet a bánatomról. A múlt helyett inkább a jövőre koncentráltam" – tette hozzá a brit teniszező.

A 25 éves Murray karrierjének negyedik Grand Slam-fináléját vívta Wimbledonban, s mindannyiszor vesztesen hagyta el a pályát, háromszor ráadásul azzal a svájci Roger Federerrel szemben, aki ezúttal is legyőzte.

Ezzel együtt is történelmet írt Murray: 1938 óta ő volt az első brit férfi teniszező, aki döntőt vívhatott a tornán.

Az olimpián két lehetősége is nyílik éremmel vigasztalódni: az egyes mellett párosban is indul testvére, Jamie oldalán.