Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Az év legnagyobb szenzációja:
(Nadal - Rosol) videón az 5. szett! (nem tudom Rosol adogatójátékait miért nem mutatják egészben, pedig az embertelen volt!)


Lukas Rosol vs Rafael Nadal Wimbledon 2012 final set 1280x 720p HD

Az év legnagyobb meccse:

Djokovic - Nadal

5.szett, itt minden volt, Djoko a földre esik a fáradságtól, visszajön a sírból, óriási meccs, majd 6 órán keresztül, a végén állni sem bírnak,  leírhatatlan ezt látni kell!!!!

Australian Open 2012 Finale FULL GAME Novak Djokovic vs Rafael Nadal PART 5

Eurosporton most monták hogy Rafa lemondta AOpent. :(

Sao Paulo -ból néztem a Challenger közvetítéseket ... nézem, hallgatom a bírók nem látják, hallják, hogy necces a szerva?  :)

A turpisság az, hogy itt már próbálgatják, tesztelik a necces szervák továbbengedését, hogyan idomul a játékhelyzetekhez, eléggé furcsa szituációkat hoznának ezek a változások ... 
Én marhaságnak tartom! Mások is ezen a véleményen vannak.

http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=212115


Kíváncsi leszek most hogy ennyire szigorúan veszik ezt a 25 másodperces dolgot 2 szerva között Djoko meg Nadal (ha végre visszatér) mennyi figyelmeztetést fog kapni :D



Csak összejött a kis takonynak, megérte annyit gyakorolni... Hú de utálom ezt a faszit  :redchug:
https://www.youtube.com/watch?v=CfnU9xx0qAQ


Ma eszrevettem egy egesz jo taktikat, keresek egy meccset, ahol mar vagy 5-6 game lejart, s az szerint elemzem, ha latom hogy meg nem volt deuce, vagy kozeleben sem jartak bizonyos okok miatt kezdek el arra fogadni, hogy a kovetkezo sem lesz deuce... 1.30as szorzoja van altalaban... a bankom 3-8 %-val
Ezzel a taktikaval ma 2 meccs alatt megotszoroztem a bankom
ami kb 30 gamet jelent

Zoldfulu vagyok, ennek a tenynek figyelembe vetelevel reagaljatok :P

Idézetet írta: borgosh Dátum január 12, 2013, 22:42:12
Ma eszrevettem egy egesz jo taktikat, keresek egy meccset, ahol mar vagy 5-6 game lejart, s az szerint elemzem, ha latom hogy meg nem volt deuce, vagy kozeleben sem jartak bizonyos okok miatt kezdek el arra fogadni, hogy a kovetkezo sem lesz deuce... 1.30as szorzoja van altalaban... a bankom 3-8 %-val
Ezzel a taktikaval ma 2 meccs alatt megotszoroztem a bankom
ami kb 30 gamet jelent

Zoldfulu vagyok, ennek a tenynek figyelembe vetelevel reagaljatok :P

2 meccs nem nagy minta! ráadásul megötszörözés meg hosszú távon nem tűnik túl reálisnak.

Ez igaz :) de attol meg jol esik a majamnak ez az eredmeny :)

Idézetet írta: borgosh Dátum január 12, 2013, 23:02:24
Ez igaz :) de attol meg jol esik a majamnak ez az eredmeny :)

És mi a moneymanagemented? úgy gondolod, hogy azért mert az előző néhány game nem volt deuce akkor ebből következik valamiféleképp, hogy a következő sem lesz? Amúgy grat, csak ne legyél mohó  ;)