Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



nagy jövő előtt áll :D

találtam én is egy tehetséget :)
Tadeja Majeric a leányzó.22 éves és a legfontosabb infó  ;D 174. a világranglistán


Idézetet írta: Powell Dátum február 19, 2013, 14:15:18
találtam én is egy tehetséget :)
Tadeja Majeric a leányzó.22 éves és a legfontosabb infó  ;D 174. a világranglistán



Fuckable  :angel:

Na ezek nem teniszezésre születtek!!!!  :D :D :D

:drak:

Idézetet írta: gerry Dátum február 19, 2013, 15:16:55
Na ezek nem teniszezésre születtek!!!!  :D :D :D

Sőt, nem is titkolja:
Tadeja Majeric


Az lehet hogy Karlovic-Ungur meccsre reggel még 1.83-1.83 volt a szorzó bet365ön? Mert most 1.4 van az öregre... ???

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 05, 2013, 21:36:24
Az lehet hogy Karlovic-Ungur meccsre reggel még 1.83-1.83 volt a szorzó bet365ön? Mert most 1.4 van az öregre... ???

igen mert ungur a salakon kívül azt sem tudja, hogy kell teniszezni, Karlo meg a szervájával megnyeri a meccset 2 tieban  ;) és pakolja még az is aki nem  :D

Idézetet írta: gerry Dátum március 05, 2013, 23:18:52
igen mert ungur a salakon kívül azt sem tudja, hogy kell teniszezni, Karlo meg a szervájával megnyeri a meccset 2 tieban  ;) és pakolja még az is aki nem  :D

Remélem tetted hogy 2 tieban nyeri a meccset :D  :ok:

Idézetet írta: Yuber Dátum március 06, 2013, 12:39:04
Remélem tetted hogy 2 tieban nyeri a meccset :D  :ok:

Úriember biztosra nem fogad!!!   ;)   :D

Ha keleten lenne a rendezvény, akkor Dementieva miatt elmennék; kismillió kettőshibája ellenére is csipáztam a jányt :-*

Szeles Mónika Magyarországon!

Idézetet írta: Latzka Dátum március 06, 2013, 17:49:03
Ha keleten lenne a rendezvény, akkor Dementieva miatt elmennék; kismillió kettőshibája ellenére is csipáztam a jányt :-*

Szeles Mónika Magyarországon!

Igen, egyszer Debrecenben is összehozhatnának valami hasonló rendezvényt. Mondjuk nem tudom mekkora lenne az érdeklődés, amikor a Loki kézis lányok a BL-ben játszottak (talán a Hypo ellen) akkor sem sikerült megtölteni a Főnixet...

Arra viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy Noszály Sanyi végül kinek adja a rózsát.

Sharacica fb bejegyzése és egy-két kép! :smitten:

"It's the 40th anniversary of the WTA this year and I am helping them launch a cool new campaign called 40 Love. Here are some fun images we shot yesterday to celebrate"

Eurosport playeren lehet nézni a Stockholm-i senior tornát. McEnroe és Leconte játszanak épp, elég fura látni őket, és pláne hogy komolyan veszik. Persze vannak azért vicces jelenetek is...