Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában




Hol vannak a labdaszedők?  :)




Idézetet írta: csabax Dátum május 07, 2013, 15:40:13
nyilván eunuch a csávó

Az lehet, mert én vállalnám a szerződés szegést.


Pffff, én nem is tudtam, hogy Sharapova Dimitrovval van együtt..nem semmi párosítás.

Fognini újra bebizonyította, hogy olyan hülye, mint egy s.gg :bash:

Döntő szett 5-4-nél adogat: 40-0 és innen bukta el a meccset 3 meccslabdáról a másik hülye Youzhny ellen.   :bash:

fognini tegnap se bundázott...

Most már tényleg hivatalos! :D





Nadal Roland Garros győzelme 1,909-ért szerintetek megéri? A Sportingbet adja ennyiért (valószínűleg nem sokáig), van ahol csak 1,49. Láttam a római döntőt és elég meggyőző volt Nadal. Az önbizalma újra a régi. Djoko és Murray nincs jó formában, Federer sem foghatja meg. Talán egy meglepetés ember (Wawrinka?) lehet csak veszélyes rá. Meg ilyen hosszú távú fogadásoknál mindig ott van a sérülés kockázata is.

Idézetet írta: Irtis Dátum május 20, 2013, 00:10:16
Nadal Roland Garros győzelme 1,909-ért szerintetek megéri? A Sportingbet adja ennyiért (valószínűleg nem sokáig), van ahol csak 1,49. Láttam a római döntőt és elég meggyőző volt Nadal. Az önbizalma újra a régi. Djoko és Murray nincs jó formában, Federer sem foghatja meg. Talán egy meglepetés ember (Wawrinka?) lehet csak veszélyes rá. Meg ilyen hosszú távú fogadásoknál mindig ott van a sérülés kockázata is.

Én Djokovicot sem írnám le a helyedben annyira. Tény, hogy nincs jó formában, de szerintem mindent a Garrosra tett fel. Már csak ez a Grand Slam hiányzik neki. De Nadal meg valami brutális volt a döntőben. Szerintem is Nadal nyer, de azért óvatosan.