Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Kagawa Dátum július 25, 2013, 23:01:04
Nem tudom ezt a cikket hányan értitek, leírom a lényegét. Viktor Troicki 18 hónapos eltiltást kapott ugyanis a monte carloi tornán áprilisban megtagadta a dopping ellenőrzést. Röviden tömören ennyi. 2015 januárjáig nem találkozunk vele. Személy szerint azt mondom hogy ha ennyi esze van akkor meg is érdemli.

http://www.mozzartsport.com/vesti/troicki-suspendovan-na-18-meseci
ezt tudom, nem teszem ezt a szarost

Troickit másfél évre eltiltották!

A Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) másfél éves büntetéssel sújtotta Viktor Troickit, szerb teniszezőt, mivel áprilisban, egy monte-carlói tornán megtagadta a doppingellenőrzést.

A 27 éves teniszező 2015. Január 24-ig (!) nem léphet pályára a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) legutóbbi döntése szerint. A Világranglista 53. helyezettjének a hivatalos ítélete: doppingvétség.

2013. április 15-én a monte-carlói ATP 1000-es versenyen Troicki csak vizeletmintát adott a doppingellenőröknek, a vérvizsgálatot viszont rosszullétre hivatkozva megtagadta. Ehhez végül a vizsgálatkérők is hozzájárultak, de az ITF utólag kivizsgálta az esetet.

Trociki pályafutása során eddig mindösszesen egy tornát tudott megnyerni, még 2010-ben a moszkvai Kreml Kupán tudott diadalmaskodni. A Világranglistán a legjobb helyezése egy 12. hely volt még 2011 júniusában.

Bravo Troicki! :ok:

Azt hiszem nem lesz túl nagy veszteség, hogy nem látjuk egy ideig..


Remélem folytatja a tendenciát. :)


paff, pedig szeretem Cilicet, ha őt is elmeszelik egy-két évre, akkor Dodig lehet az úr Horvátországban.. akkor ezért is nem indult most Umagban?

Idézetet írta: hubika88 Dátum július 27, 2013, 15:42:09
paff, pedig szeretem Cilicet, ha őt is elmeszelik egy-két évre, akkor Dodig lehet az úr Horvátországban.. akkor ezért is nem indult most Umagban?

Majdnem kérdeztem, hogy mit lehet szeretni Cilicen, de aztán rájöttem, hogy semmi közöm hozzá, te sem kérdezed, hogy én pl. mit szeretek Ivanovicon..  ;) ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 27, 2013, 17:08:16
Majdnem kérdeztem, hogy mit lehet szeretni Cilicen, de aztán rájöttem, hogy semmi közöm hozzá, te sem kérdezed, hogy én pl. mit szeretek Ivanovicon..  ;) ;D

Neeeee, ez nagyon g*ci volt.. ;D ;D Én Schiavonért élek - halok. Azok a lábak, meg az erotikus nyerítései. Hmm.. :smitten:

Idézetet írta: davixxx Dátum július 27, 2013, 17:11:15
Neeeee, ez nagyon g*ci volt.. ;D ;D Én Schiavonért élek - halok. Azok a lábak, meg az erotikus nyerítései. Hmm.. :smitten:

Cilic azért sokkal jobb bőr, mint az olasz..  ;D

naa :D játékát "kedvelem" :D egyébként nekem Radwanska  az akit megkurrantanék szívesen, meg a profilképemen szereplő hölgyet se hagynám ki a szórásból :D

Idézetet írta: hubika88 Dátum július 28, 2013, 00:26:59
naa :D játékát "kedvelem" :D egyébként nekem Radwanska  az akit megkurrantanék szívesen, meg a profilképemen szereplő hölgyet se hagynám ki a szórásból :D
Egy sportfogadás szempontjából rendkívül fontos kérdés:

Melyik Radwanskát "kurrantanád" meg?

A. Agnieszkát
B. Urszulát
C. mindkettőt

Idézetet írta: rosco Dátum július 28, 2013, 12:33:12
Egy sportfogadás szempontjából rendkívül fontos kérdés:

Melyik Radwanskát "kurrantanád" meg?

A. Agnieszkát
B. Urszulát
C. mindkettőt

Természetesen a helyes válasz a C, rendes ember vagyok én mindenkinek a jót akarom   ;)

Idézetet írta: rosco Dátum július 28, 2013, 12:33:12
Egy sportfogadás szempontjából rendkívül fontos kérdés:

Melyik Radwanskát "kurrantanád" meg?

A. Agnieszkát
B. Urszulát
C. mindkettőt

a mai ellenfél lehetett volna a c opció

C válasz, de csak ha muszáj

afrikailajos úrnál c mint Cibulkova  :)