Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


akkor becinkelek :D élőben se volt benne vagy most vették ki?

Hát videó biztosan nem lesz rá, de elvileg az összes meccs Cincinnati-ből lesz Live-on, de nem tudom..


#813 augusztus 15, 2013, 09:31:00, butyi



ATP - Csepel Open

Hely: Budapest, Magyarország
Dátum: Augusztus 19. - Augusztus 19.
Játékosok száma: 2
Pályaborítás: Salak



Hétfő, Augusztus 19:

07:00    mölli - csacsa44     2,00   2,00


Eredmény:   mölli - csacsa44      7-6, 6-7, 6-6-nál félbeszakítva, várható folytatás: Kedd, Augusztus 27.


Csatlakozzatok, a Csepel Open mindenki számára elérhető! Köszönöm a játékot mölli!  :ok:  :beerchug:

Hüha...ez nagyon komoly mérkőzés, izgalmas fináléval. :)

Ha így folytatjátok, akkor hamarosan megszervezzük az első Sportfogadas.org Kupát! :)

Micsoda Isner - Karlovic rangadó; remélem egyszer majd keletre is eljut a Tour :)

Köszönöm a játékot.
Lélegeztető gépen vagyok ; :D
Remélem a jövő hétre felépülők. ;D

Most kaptam egy belső infót miszerint Mölli nagyon fáradt, szerintem a jövő hétig nem heveri ki teljesen, így némi hendivel érdemes lenne nagyobb téttel Csacsára fogadni :) Bár még nem jöttek ki az odds-ok...

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 20, 2013, 09:06:37
Micsoda Isner - Karlovic rangadó; remélem egyszer majd keletre is eljut a Tour :)

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 20, 2013, 09:03:40
Hüha...ez nagyon komoly mérkőzés, izgalmas fináléval. :)

Ha így folytatjátok, akkor hamarosan megszervezzük az első Sportfogadas.org Kupát! :)

Jó ötlet a kupa, és kivitelezhető is, lehetne ezen a dolgon "nyamnyogni" egy kicsit..  ;)

Idézetet írta: Eisbär Dátum augusztus 20, 2013, 09:29:30
Most kaptam egy belső infót miszerint Mölli nagyon fáradt, szerintem a jövő hétig nem heveri ki teljesen, így némi hendivel érdemes lenne nagyobb téttel Csacsára fogadni :) Bár még nem jöttek ki az odds-ok...

;D  :beerchug:

Ez a kupa tényleg jó ötlet, és tök könnyen kivitelezhető lenne. Biztos lenne olyan egyesület, amelyik xy összegért megszervezne egy ilyen kis házi bajnokság szerűséget. Én benne lennék. :ok:

US Open: Sarapova két hétre megváltoztatná a nevét

Két hétre, a jövő héten rajtoló US Open idejére megváltoztatná a nevét Marija Sarapova orosz teniszező, aki már be is nyújtotta a kérvényt a floridai legfelsőbb bírósághoz, hogy a Grand Slam-torna ideje alatt Marija Sugarpovának hívják.

A korábbi világelső az év elején fél millió eurót fektetett vállalkozásába, egy cukorkamárkába, a Sugarpovába, amelynek a New York-i torna alatt rendkívüli hírverést csapna.

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 20, 2013, 09:43:48
Ez a kupa tényleg jó ötlet, és tök könnyen kivitelezhető lenne. Biztos lenne olyan egyesület, amelyik xy összegért megszervezne egy ilyen kis házi bajnokság szerűséget. Én benne lennék. :ok:

Nem kell ehhez egyesület, a selejtezőket össze tudjuk hozni egy adott régión belül sima pályabérléssel. Pl. mölli továbbjut ellenem itt a budapesti selejtezőn, megvan egy továbbjutó, a másik a nyíregyházi meccsről jön, stb.. bocs, csak sietek.. ;) Mit gondoltok?