Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy kispályás focin akár az edzői feladatkört szívesen ellátnám, pofázni nagyon tudok  :-X

Felőlem kispályás foci meg ha van igény akkor rá akkor kosárlabda is mehet(bár az annyira nem elterjedt..).

Én tudok focizni, kosarazni, teniszezni is, de legszívesebben teniszeznék valakivel egy jót, mert már jó rég játszottam..:D csacsa linket plííz

Idézetet írta: davixxx Dátum szeptember 24, 2013, 20:59:12
csacsa linket plííz

Nyugi, hozom már!  ;D http://pesterzsebetinfo.hu/index.php?productID=470  Ez nem a hivatalos oldal, azt nem találom sehol, szerintem nincs, de majd rákérdezek. Jövő hét szerda vagy csütörtök reggel szerintem megyünk játszani, tessék itt lehet jelentkezni vagy privátban.  :beerchug:

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 24, 2013, 20:39:21
Felőlem kispályás foci meg ha van igény akkor rá akkor kosárlabda is mehet(bár az annyira nem elterjedt..).

Tisztelt Pozzato

a foci mehet, kosárlabdázni vagy 35 éve nem kosaraztam, de meg lehet probálni :D állok elébe

üdv.  :beerchug:

Idézetet írta: misk@ Dátum szeptember 24, 2013, 20:32:45
Egy kispályás focin akár az edzői feladatkört szívesen ellátnám, pofázni nagyon tudok  :-X

;D  ;D

Teniszben is jön a dopping botrány? Troicki és Cilic után Rafa ?

Most olvasom Daniel Koellerer nyilatkozát amiben egyértelműen állítja, hogy Rafa doppingol és hogy ez hamarosan ki is fog derülni. Azért ennek valószinű semmi alapja nincs, csak egy kis sz.rkeverés bár ki tudja... Rafa visszatért fél év kihagyás után és megnyert mindent.

Egyébként aki nem tudná ki az a Koellerer, ő egy osztrák játékos aki a bundáskenyér szeretete miatt élete végéig el lett tiltva a tenisztől.

The Daniel-Koellerer-Show

Idézetet írta: Kagawa Dátum szeptember 26, 2013, 15:23:10
Teniszben is jön a dopping botrány? Troicki és Cilic után Rafa ?

Most olvasom Daniel Koellerer nyilatkozát amiben egyértelműen állítja, hogy Rafa doppingol és hogy ez hamarosan ki is fog derülni. Azért ennek valószinű semmi alapja nincs, csak egy kis sz.rkeverés bár ki tudja... Rafa visszatért fél év kihagyás után és megnyert mindent.

Egyébként aki nem tudná ki az a Koellerer, ő egy osztrák játékos aki a bundáskenyér szeretete miatt élete végéig el lett tiltva a tenisztől.

The Daniel-Koellerer-Show
Ha Nadal nem doppingolt, akkor senki sem, más kérdés hogy a managementje, stb érdekek mit akarnak, kideruljon-e. Mert ha kiderul, akkor a spanyol foci válogatott is boncolás alá esik majd....
de nem hiszem hogy a Nadal idolt megdontik

Idézetet írta: Kagawa Dátum szeptember 26, 2013, 15:23:10
Teniszben is jön a dopping botrány? Troicki és Cilic után Rafa ?

Most olvasom Daniel Koellerer nyilatkozát amiben egyértelműen állítja, hogy Rafa doppingol és hogy ez hamarosan ki is fog derülni. Azért ennek valószinű semmi alapja nincs, csak egy kis sz.rkeverés bár ki tudja... Rafa visszatért fél év kihagyás után és megnyert mindent.

Egyébként aki nem tudná ki az a Koellerer, ő egy osztrák játékos aki a bundáskenyér szeretete miatt élete végéig el lett tiltva a tenisztől.

The Daniel-Koellerer-Show

Egyetértek afrikailajossa,tuti hogy tolja a cuccot.Ahogy van bunda ugyanúgy van dopping is.Csakhogy Rafa minden szempontból óriási hasznot hoz a tenisznek ezért biztos hogy nem mostanában fog ez kiderülni ha kiderül egyáltalán.
Lásd Armstrong esetét,amíg szükség volt rá mindent elnéztek neki,majd utána ráhúzták a vizes lepedőt.
Koellererről is tudta mindenki hogy egy mocskos csaló mégis évekig hagyták játszadozni.
Most meg hogy már nem játszik miért hazudna?.





Lennék az edzőpartnere... ;D

Srácok, mennyi az esélyes Gastao Elias v Thiago Monteiro 0:2-nek?
Eléggé esik erre az odds... Csak kérdem, köszi :)

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 30, 2013, 13:30:13
Srácok, mennyi az esélyes Gastao Elias v Thiago Monteiro 0:2-nek?
Eléggé esik erre az odds... Csak kérdem, köszi :)

Sokat nem tennék rá, Elias könnyen elcsíphet legalább egy szettet.