Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Jennari még gyengébb formában mint Murray  :D  De ez a Fognini nagy arc, "you make the same shit than yesterday with Istomin? You was on the chair?!"  ;D ;D Úriemberek sportja.

https://www.youtube.com/watch?v=PHcdmzfn_Lg#t=147


*megint elfelejtettem hogy kell videót berakni...


#964 március 17, 2014, 09:07:27, butyi


Véget ért Del Potro szezonja  :(

A világranglista-nyolcadik argentin Juan Martín Del Potrót az év eleje óta gyötri a bal csuklósérülése, ami miatt kés alá kell feküdnie, és nyolc-tíz hónapos pihenő vár rá, vagyis ebben a szezonban már nem láthatjuk játszani.
A 2009-es US Open-győztes Juan Martín Del Potro már az ausztrál nyílt teniszbajnokság alatt is fájlalta a csuklóját, ami után el is utazott Minnesotába egy vizsgálatra. Februárban Rotterdamban visszatért, de tovább romlott a helyzet, és egyre nehezebben tudott fonák oldalról ütni, így a negyeddöntőben búcsúzott Ernests Gulbis ellen. Dubajban újra megpróbálkozott a játékkal, de egy szett után feladta a mérkőzését. Ezt követően visszalépett az Indian Wells-i és a miami 1000-es versenytől is, és ekkor már sejteni lehetett, hogy nagy a baj.

A világklasszis argentin játékosnak nincs szerencséje a sérülésekkel, hiszen 2010-ben a jobb csuklója miatt kellett nyolc hónapot kihagynia. Tavaly újra régi önmagát idézte és a világranglistán felkapaszkodott egészen a negyedik helyig. Ebben a szezonban rengeteg pontot kellene megvédenie, amit így nem fog tudni teljesíteni, ezért 2015-ben újra a top 100-on kívülről kell majd megkezdenie a felzárkózást.

A hírek szerint Del Potrót ismét Dr. Richard Berger - aki négy évvel ezelőtt a jobb csuklóját is kezelte - fogja megműteni a rochesteri Mayo Klinikán. Az argentin bizakodó, és elmondta, hogy ezúttal jobb helyzetben van, ugyanis négy éve két-három hónap telt el csak azzal, mire megtalálták a megfelelő orvost és felállították a diagnózist.

Miután a hét folyamán a 25 éves játékos bejelentette, hogy nem indul Miamiban, a nagy riválisai közül többek között Novak Djokovics is megszólalt: "Ő egy magas, nagyon magas fickó és rengeteg tornán játszott magas színvonalon hétről-hétre, ami rettentően nehéz" - Mondta a világranglista-2. szerb játékos. "Nagyon szórakoztató nézni a játékát. Ő egy kedves srác, kívánok neki minden jót és gyors felépülést"

http://www.hatharom.com/2014/03/22/veget-ert-del-potro-szezonja

Boldog szülinapot, Maria Sarapova!  :)



Laura Robson kedvenc zenéi közé tette az Eurovisiós magyar számot! :)

Ma újra bebizonyosodott, hogy az egész női tenisz egy nagy rakás szerencsétlenség.

Ráakadtam a Ka. Pliskova - Minella meccsre délelőtt és úgy gondoltam, hogy 1,20-ért Prága kellős közepén a legnagyobb tuti a hazai lány sikere. Már csak azért is, mert pár napja volt szerencsém lekövetni a Larrson-Minella meccset, ami 6:1 6:0-al végződött úgy, hogy Minella egyszer sem tudta hozni saját adogatását.

Indult is minden úgy ahogy kell, laza 6:2-vel Pliskova lehozta az első szettet, majd pedig totál csőd... Második szett 6:0 , harmadik 5:1 Minellának. Káromkodtam is rendesen, anyáztam meg minden ami ilyenkor szokás, volt is 4 vagy 5 meccslabdája a luxemburginak. Nem használta ki őket és jött a fordulat, 1:5-ről 7:5 Pliskovának.  :ok:

Kérdezem én, ki érti ezeket a buta ribancokat? Egy viszont biztos, ekkora oddsért női játékost többet nem teszek. Nekem nem hiányzik ez a stressz a szinte semmiért.  :noway:

Idézetet írta: Kagawa Dátum május 13, 2014, 13:39:43
Ma újra bebizonyosodott, hogy az egész női tenisz egy nagy rakás szerencsétlenség.

Ráakadtam a Ka. Pliskova - Minella meccsre délelőtt és úgy gondoltam, hogy 1,20-ért Prága kellős közepén a legnagyobb tuti a hazai lány sikere. Már csak azért is, mert pár napja volt szerencsém lekövetni a Larrson-Minella meccset, ami 6:1 6:0-al végződött úgy, hogy Minella egyszer sem tudta hozni saját adogatását.

Indult is minden úgy ahogy kell, laza 6:2-vel Pliskova lehozta az első szettet, majd pedig totál csőd... Második szett 6:0 , harmadik 5:1 Minellának. Káromkodtam is rendesen, anyáztam meg minden ami ilyenkor szokás, volt is 4 vagy 5 meccslabdája a luxemburginak. Nem használta ki őket és jött a fordulat, 1:5-ről 7:5 Pliskovának.  :ok:

Kérdezem én, ki érti ezeket a buta ribancokat? Egy viszont biztos, ekkora oddsért női játékost többet nem teszek. Nekem nem hiányzik ez a stressz a szinte semmiért.  :noway:
ha csinálsz majd balcklistet, akkor Pliskova tesókkal kezd, óriási bundagépek

Mi történt a Garroson? Jókora késésben volt, bet le is vette, aztán hipp-hopp, megjelent, de már brékhátrányban voltak akikre tettem  ;D

A rend megzavarására alkalmas képek következnek :D



Mouratoglou-nak volt gusztusa.  :bash: ;D ;D :crazy:

Viszont én Wozniackira évekkel azelőtt azt mondtam, hogy jó nő, mostanra kicsit változott a véleményem.  ::) :noway:

Na, nem mintha kizavarnám az ágyamból, ha úgy adódna.  :D :D