Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Erről mit gondoltok?
ATP Halle
Pierre-Hugues Herbert - Jerzy Janowicz
Tipp: over 22,5 game (1.90)


Ez a Gasquet miért nem vonul vissza? Agyilag már eddig is rottyon volt, de most már fizikailag sem bírja a strapát. Haase 40-0 ről zsinórban 5 labdamenetet nyerve brékelte  :D Easy lett volna a holland szett, kár volt kihagyni.


Idézetet írta: rosco Dátum június 12, 2014, 11:50:25
http://www.nemzetisport.hu/tenisz/tenisz-125-milliot-herdalt-el-a-roland-garros-elodontos-2342085

Pont panaszkodott pedig, hogy jobban kell játszania, mert így keveset keres ahhoz, hogy olyan színvonalon éljen, mint ahogy szeretne, vagy megérdemli...

Djokovic ezzel szemben a Római győzelemért járó teljes pénzdíját a szerb árvízkárosultak megsegítésére ajánlotta.

http://www.atv.hu/sport/20140521-szazmilliokkal-segit-djokovic-az-arviz-sujtotta-szerbianak

Ez a különbség a két ember között, és ezért nem lesz soha Gulbisból komolyabb teniszező.
Hiányoznak belőle a szükséges morális értékek.
De nem baj, drukkolok neki, hogy minden eddig megkeresett pénzét herdálja el...



Ez a Brown-Kolbi meccs nagyon komoly, aki nem nézte a második szettet bánhatja.

5:0-át adott le Brown, Kolbi visszajött 5:5-re. Brown hozta a szerváját 6:5 , majd pedig 4 ütésből ( 4 return winner ) befejezte a szettet.

Hihetetlen a pali  ;D , de én ezért komálom azt a rasztás, agyonkanabiszozott fejét  ;D

és 5-4 nél meccs pontról breakel..

Imádom nézni a játékát :P

Micsoda mérkőzés! Imádom ezt a palit. :D Remélem, hogy nyer. Legalább lesz Brownra szorzó Falla ellen.  :redchug: ;D

Két dolgot kell megmagyarázni rasztásnak és akkor lehet belőle TOP20 ( szerintem )

1.) Első és második szerva között kell hogy legyen különbség. Ha nincs akkor ez a vége, hogy a fontos pillanatokban jön a dupla hiba.

2.) Nem muszáj minden labdamenetet egy ütésből befejezni. Ha bejön szép ( második szett 6:5 ) viszont ha nem jön be, akkor labdamenetek sorozata megy a nézőkhőz.

Amúgy egy fasza kis meccs volt, kár azért a két hibáért a végén  :-\

A 30 éves fejébe már nincs az az edző, aki ezt a beleverje :D Mondjuk Estrelláról se sokan gondolták, hogy 34 évesen kerül be először a TOP100-ba.


Éppen néztem a Game of thrones-t és beugrott, hogy Gabashvili lehetne Peter Dinklage kaszkadőrje: