Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



http://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1215319

Mit nekünk egy Federer-Djokovic Wimbledon döntő, ha van egy Noszályunk  :D Sajnos szorzó nem hiszem hogy lesz rá, de az is meglepne ha egy szett szoros lenne. Majd a Takony megmutatja  :D


Idézetet írta: alexthebest Dátum július 05, 2014, 08:32:58
Sajnos szorzó nem hiszem hogy lesz rá, de az is meglepne ha egy szett szoros lenne. Majd a Takony megmutatja  :D

A Bet365-ön lehet fogadni. Mondjuk nem tudom, hogy menni érték van az 1,005-ben. Esetleg egy 16,5 gém alatt 1,66-ért. De azért ez a Takony se egy nagy spíler. Láttam a legutóbbi meccsét. Vannak jó ütései, de nagyon instabil. Bármikor képes szétesni.

Az a gond ezzel a meccsel, hogy Takony sem egy tehnikás játékos. Mondjuk adogatást szinte tuti nem fog veszíteni, mert a szervája azért az átlagosnál jobb, viszont hogy Sanyi összetud-e kukázni 5 játékot? Nem vagyok biztos benne. Én olyan 6:1 6:2-re tippelem a meccset.

Az under 16,5 szerintem korrekt 1,66-ért

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 05, 2014, 11:04:42
Az a gond ezzel a meccsel, hogy Takony sem egy tehnikás játékos. Mondjuk adogatást szinte tuti nem fog veszíteni, mert a szervája azért az átlagosnál jobb, viszont hogy Sanyi összetud-e kukázni 5 játékot? Nem vagyok biztos benne. Én olyan 6:1 6:2-re tippelem a meccset.

Az under 16,5 szerintem korrekt 1,66-ért
Takany képes leadni egy szettet-meccset simán

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 05, 2014, 11:23:20
Takany képes leadni egy szettet-meccset simán

Képes, csak nem egy Noszály Sanyinak  ;D

Noszály egyébként milyen megfontolásból kezdett újra teniszezni ? Megunta a pókert meg a semmittevést ? :D




Az Aletsch-gleccser alatt található Jungfraujoch-gleccseren (3471 méteres tengerszint feletti magasság) a tenisztörténelem legsikeresebb versenyzője, Roger Federer és a négyszeres összetett világkupagyőztes alpesi síző, Lindsey Vonn összemérte tenisztudását.

www.youtube.com/watch?v=C6H66Ne42co

Idézetet írta: hurkabalint Dátum július 18, 2014, 11:58:31
Az Aletsch-gleccser alatt található Jungfraujoch-gleccseren (3471 méteres tengerszint feletti magasság) a tenisztörténelem legsikeresebb versenyzője, Roger Federer és a négyszeres összetett világkupagyőztes alpesi síző, Lindsey Vonn összemérte tenisztudását.
Kiváló helyszín lenne egy Grand Slam megrendezésére is.