Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum július 21, 2014, 20:26:26
Maria Kirilenko és Ovie szétmentek. Végre szabad a pálya...  ;)
Bővebben: http://espn.go.com/nhl/story/_/id/11242201/maria-kirilenko-ends-engagement-washington-capitals-alex-ovechkin



Mindig is egyik kedvencem volt Kirilenko, retek jól néz ki, viszont az hogy Ovechkinnel kavart, sokat ront az összképen. Kissé igénytelen a lelkem.  :-*

#1006 július 24, 2014, 07:53:39, csabax
Cicaharc van láthatáron. Egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy a néhány évvel ezelőtt még a világ legtehetségebb teniszezőnői közé tartozó, de a sérülések és műtétek miatt 20 évesen visszavonuló Nicole Vaidisova visszatér a teniszhez. Hiába vonult vissza nagyon fiatalon, Nicole Vaidisova még így is 6-szoros WTA-tornagyőztes, kétszeres Grand Slam-elődöntős (Australian Open, Roland Garros), kétszeres Grand Slam-negyeddöntős (Wimbledon) és világranglista 7. helyezett volt. No és persze Radek Stepanek felesége volt. Válásuk után Stepanek egy másik cseh teniszező, a kétszeres Wimbledon-bajnok Petra Kvitova oldalán kötött ki.
Érdekes lehetne egy Vaidisova - Kvitova meccs, Stepanekkel a lelátón.  :)


Idézetet írta: csabax Dátum július 24, 2014, 07:23:29
Cicaharc van láthatáron. Egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy a néhány évvel ezelőtt még a világ legtehetségebb teniszezőnői közé tartozó, de a sérülések és műtétek miatt 20 évesen visszavonuló Nicole Vaidisova visszatér a teniszhez. Hiába vonult vissza nagyon fiatalon, Nicole Vaidisova még így is 6-szoros WTA-tornagyőztes, kétszeres Grand Slam-elődöntős (Australian Open, Roland Garros), kétszeres Grand Slam-negyeddöntős (Wimbledon) és világranglista 7. helyezett volt. No és persze Radek Stepanek felesége volt. Válásuk után Stepanek egy másik cseh teniszező, a kétszeres Wimbledon-bajnok Petra Kvitova oldalán kötött ki.
Érdekes lehetne egy Vaidisova - Kvitova meccs, Stepanekkel a lelátón.  :)


Ha jól tudom már Kvitova sem aktuális

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 24, 2014, 08:28:57
Ha jól tudom már Kvitova sem aktuális

A paplanszájú zabálja a nőket.  ;D


GSM tournament for Goffin, negyedjére zsinórban  :o :D Pedig ezen a tornán alapból 3x kellett volna kiesnie  :)
Szegény Thiem! Azt hittem elsírja magát  ;D Nagyobb tehetség mint a mi Marcink, de mentálisan sokkal nagyobb hulladék még Fucsónál is. Mondhatnánk hogy még csak 21 éves, de ezen a tornán kivül nagy eredménye nem volt. Ez is mi? Utolsó salakos verseny, ahova már csak a helyiek jönnek el, meg a lúzerek. Ilyen idős korban Djokó és Nadal GS bajnok volt, Rao már tornagyőztes, Dimitrov már elismert baby Fed. Thiemnek is lehettek volna eredményei, verhette volna Murrayt, itt győzhetett volna stb stb, de képes megnyert meccset elbukni, úgy hogy az ellenfélnek sok köze nincs hozzá.
Gumiszoba alapember lesz belőle  :)



hát felfogni nem tudom, h a williams testvérek h kerültek be, sára, bucsi, cibulkova meg nem... :D


én csak Stepánek rankingban hiszek



Djokovic can become the first player in singles history to win all nine ATP World Tour Masters 1000 titles.



Roger Federer became the first man to win 300 matches at the ATP Masters 1000 level.