Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 26, 2014, 10:46:18
Olyan meccsekre szeretnék vadászni amik nagyon fordulatosak, az oddsok ide-oda ugrálnak (eddig nem igazán jött be). Szerintetek hogyan lehet ezeket szűrni és elkerülni a sima, egyoldalú meccseket?

Nyilván ahol közel an egymáshoz a két odds, ott szoros meccs várható, amien benne van, hogy ide-oda brékelik egymást. Ezen kívül a salakos és a női meccsek (különösen ITF szinten) nagyon fordulatosak szoktak lenni. Tényleg a kulcs az, hogy mennyire könnyű brékelni, és ebben a nők nagyon jók. Nem ritka az olyan meccs, ahol több brék van, mint adogatástartás.

#1066 október 26, 2014, 20:59:47, hubika88
Ez a valenciai döntő hatalmas volt, le a kalappal előttük, ennyit küzdeni, Robredo meccslabdánál Murray már kb a nézőtérről mentette meg a pontot, respect mindkettőnek  :great:

de a meccs jelenete ez volt, meg utána ahogy összeölelkeztek  :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: hubika88 Dátum október 26, 2014, 20:57:28
Ez a valenciai döntő hatalmas volt, le a kalappal előttük, ennyit küzdeni, Robredo meccslabdánál Murray már kb a nézőtérről mentette meg a pontot, respect mindkettőnek  :great:

de a meccs jelenete ez volt, meg utána ahogy összeölelkeztek  :beerchug: :beerchug:
:great: ;D

http://www.youtube.com/watch?v=LgBW8vs0IY8#ws

https://www.youtube.com/watch?v=PZAeEiXozSQ

King  ;D Ilyet szól a csávó, ohh no, i think we`re done  ;D ;D ;D  Amúgy a csaj sztem színészkedett  :D (csak vicc)

Djoko vajon nem akar hazamenni a kiscsávóhoz? Nem szoktam teniszt rakni, de bekaphatja a faszomat, ha nem akar az újszülött fiával lenni, kicsivel bepróbálom.

#1070 október 28, 2014, 20:19:37, georgeboyd
Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 28, 2014, 19:40:48
Djoko vajon nem akar hazamenni a kiscsávóhoz? Nem szoktam teniszt rakni, de bekaphatja a faszomat, ha nem akar az újszülött fiával lenni, kicsivel bepróbálom.
na, 23-as oddson és 9-es oddson cuppantottam. Nem tudom elképzelni, hogy nem szeretné fürdetni a picit, és egy hétig inkább szopik egy szállodában. Ha nem ma, akkor a következő fordulóban megy haza. Pénz biztos nem kell neki, sajnos  a pontokkal nem vagyok tisztában, de nem lesz 150 gyereke, max 2-3, azzal meg illik otthon lenni, pláne az elsővel.

Remélem nem dobja le már az elsőt is, mert 67-es oddson sajnáltam rá egy ezrest:-))

#1071 november 03, 2014, 17:27:31, iLogic
Komolyan mondom, Murray leszopott volna mindenkit, ha beteszik Djoko helyére. Ennyi szeres-tuskót egy helyen! Már annyira "várom" a tenisz megcsúfolását, amikor Wawa lép pályára mondjuk Berdych ellen!
Djokonak ezzel a sorsolással ki lett kövezve az út.


Idézetet írta: iLogic Dátum november 03, 2014, 17:24:21
Komolyan mondom, Murray leszopott volna mindenkit, ha beteszik Djoko helyére. Ennyi szeres-tuskót egy helyen! Már annyira "várom" a tenisz megcsúfolását, amikor Wawa lép pályára mondjuk Berdych ellen!
Djokonak ezzel a sorsolással ki lett kövezve az út.



Ki bizony. Szánalmas egy csoportot kapott, ha kicsit odafigyel, 6 db 6-2 es odds kb a realitás. Nálam pedig a Cilic-Wawrinka fogja kiverni a biztosítékot  :crazy: A másik csoport viszont eszméletlen erős lett. Három kedvencemet berakták Fed mellé, kösz skacok  :noway: ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 03, 2014, 17:31:18
Ki bizony. Szánalmas egy csoportot kapott, ha kicsit odafigyel, 6 db 6-2 es odds kb a realitás. Nálam pedig a Cilic-Wawrinka fogja kiverni a biztosítékot  :crazy: A másik csoport viszont eszméletlen erős lett. Három kedvencemet berakták Fed mellé, kösz skacok  :noway: ;D

Pinnacle jelenleg 1,93-ot fizet Djoko végsőjére. Egyszerűen ebben a csoportban szerintem meg se fog izzadni.
A másik csoport tagjai meg örülni fognak, ha továbbjutnak.
Eszméletlen! Ilyen egy idióta sorsolást már rég nem láttam. Ezt kellett volna megbundázni, nem mást. Ki a tökömet fog érdekelni egy olyan meccs, ahol nem Djoko játszik? Nézhetetlen szaroknak ígérkeznek.

Idézetet írta: iLogic Dátum november 03, 2014, 17:37:29
Pinnacle jelenleg 1,93-ot fizet Djoko végsőjére. Egyszerűen ebben a csoportban szerintem meg se fog izzadni.
A másik csoport tagjai meg örülni fognak, ha továbbjutnak.
Eszméletlen! Ilyen egy idióta sorsolást már rég nem láttam. Ezt kellett volna megbundázni, nem mást. Ki a tökömet fog érdekelni egy olyan meccs, ahol nem Djoko játszik? Nézhetetlen szaroknak ígérkeznek.

Sajnos ha papíron nézzük, akkor még az a balfék társaság a jobb. Hihetetlen de igaz, idén onnan hárman is nyertek GSt, mégha sok szőlőcukor és ordas mák is kellett hoozá. Szóval valaho érthető a sorsolás, mégha ez a teniszrajongókat nagyon rosszul is érinti.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 03, 2014, 17:50:27
Sajnos ha papíron nézzük, akkor még az a balfék társaság a jobb. Hihetetlen de igaz, idén onnan hárman is nyertek GSt, mégha sok szőlőcukor és ordas mák is kellett hoozá. Szóval valaho érthető a sorsolás, mégha ez a teniszrajongókat nagyon rosszul is érinti.

Igen, jól mondod, papíron.
Kezd piszkosul hiányozni Del Potro. Vagy bárki, Wawa és Cilic helyett ;D


Mr. Mörri! WTF is this shit?

Idézetet írta: Jenci84 Dátum november 09, 2014, 16:15:33
Mr. Mörri! WTF is this shit?

WTF- World Tour Final  :)

Sajnos ez a papírforma most...

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 09, 2014, 16:19:33
WTF- World Tour Final  :)

Sajnos ez a papírforma most...
Remélem Raoi is elveri Murray száját és akkor Murray go out! 8)