Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




A harmadik szettben elkezdett hatni az espresso, nyert is 6-0 ra  ;D Azért az elég epic amikor még Pennetta is visszakérdez: Sure?  ;D Ha lenne egy teniszcentrumom, egy triplaáron müködő kávégépet, vagy egy mini Starbucksot simán betennék a ficakba  :)

Serena Williams orders an espresso... mid-match! - Hopman Cup 2015

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 06, 2015, 04:42:14
A harmadik szettben elkezdett hatni az espresso, nyert is 6-0 ra  ;D Azért az elég epic amikor még Pennetta is visszakérdez: Sure?  ;D Ha lenne egy teniszcentrumom, egy triplaáron müködő kávégépet, vagy egy mini Starbucksot simán betennék a ficakba  :)

Serena Williams orders an espresso... mid-match! - Hopman Cup 2015

Ahogy elnézem ma nem kapott kávét Gagyi Mami  :D

Nem kellene ezt a drogos puffadékot eltiltani egy életre a tenisztől? Szerintem lejáratja az egész sportágat.

Nem meglepő Williams veresége, piti torna...

Aus opent nem tudjatok az eurosport adja-e vagy valamelyik masik csatorna? befizetnek egy elofizetesre, hogy nezhessem online a meccseket.


Akik szeretik meghallgatni a meccsek utáni interjúkat, azok kövessék az Unibet streamjét, mert itt a Bet365-el ellentétben nem veszik ki azonnal az élő eseményt az utolsó pont után, hanem percekig megmarad a streammel együtt.

Van valakinek egy teljesen tuti tippje 1,5 fölött, legkésőbb 01:00-kor kezdődő meccsekig? Mindegy, milyen torna. Bónusz kijátszása miatt kérném. Herbertre vagy Rosenholmra gondoltam.

Idézetet írta: Greipel Dátum január 13, 2015, 17:01:33
Van valakinek egy teljesen tuti tippje 1,5 fölött, legkésőbb 01:00-kor kezdődő meccsekig? Mindegy, milyen torna. Bónusz kijátszása miatt kérném. Herbertre vagy Rosenholmra gondoltam.

Berrer vagy De Schepper szerintem

Rosenholm jonak tunik


Dubai- selejtezők

Siniakova - Babos    1-2     Timi ezzel a főtáblára jutott

Valami kezd megint megmozdulni Timiben, fejben sokkal erősebb, mint tavaly. Játékával sosem volt nagy baj, azzal bőven TOP-100-as lehetne évekig, remélem mentálisan innen  sínre kerül és lesz egy stabil játékosunk.
Szép volt Timi, így tovább!  :beerchug: