Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 26, 2015, 20:04:11
Marci nyert 6-2 6-2-re 55 perc alatt.  :beerchug:

Következő körben a Gojowczyk P.   - Uchiyama Y. párharc győztesével fog találkozni.

Gojowczyk P. szett és breakhátrányról fordítva győzött, így ő lesz Marci ellenfele a második fordulóban.




#1189 szeptember 11, 2015, 09:25:32, butyi
 :police:
Two Polish tennis players have been suspended and fined for violating the sport's anti-corruption rules. Piotr Gadomski and Arkadiusz Kocyla were found guilty of charges involving match-fixing.
Gadomski was suspended for seven years and fined $15,000, Kocyla was suspended for five years and fined $15,000.

http://www.nytimes.com/aponline/2015/09/10/sports/tennis/ap-ten-match-fixing-sanctions.html?_r=0

Stollár Fanni és Gálfi Dalma US OPEN ELŐDÖNTŐSÖK EGYÉNIBEN!!!!! :beerchug: :beerchug:

Pennetta és Vinci 16 évvel ezelőtt együtt nyertek párosban Roland Garrost.  :)



Idézetet írta: davixxx Dátum szeptember 13, 2015, 20:57:14
http://www.nemzetisport.hu/tenisz/us-open-galfi-megcsinalta-magyar-nyerte-a-junior-dontot-2438027

GÁLFI DALMA US OPEN GYŐZTES!
Mennyire jó lenne, ha ő és Stollár nem a Szávay-Babos vonalat követnék majd 20 évesen, hanem többet akarnának.


Nem véletlen nem szoktam azon az oldalon olvasni:
http://hosszabbitas.hu/tenisz/salakblog/10-ok-amiert-roger-federer-veszitett

1, Eleve minek írni ilyen "cikket"  :D
2, Miért Federer veszített? No respect to Djokovic? (hja, végül is csak szinte mindent megnyert idén...)
3, Miért nem lehet elviselni hogy a szerb mentálisan verhetetlen, Federer meg jó ha átlag? Buta haterek... A szerző és a hozzászólok egyaránt.

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 13, 2015, 21:54:34
Mennyire jó lenne, ha ő és Stollár nem a Szávay-Babos vonalat követnék majd 20 évesen, hanem többet akarnának.
Berelnek mar Monacoban apartmant? ;)

Azért szabó Gábor szerintem ért hozzá, másrészt van olyan cikk is hogy 10ok amiért Djoko nyert. Szerintem semmi baj sincs ezzel a cikkel. Miért ne lehetne felsorolni azokat az okokat egybe amiket a Federer szimpatizánsok külön-külön gondolnak?

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 15, 2015, 14:12:35
Azért szabó Gábor szerintem ért hozzá, másrészt van olyan cikk is hogy 10ok amiért Djoko nyert. Szerintem semmi baj sincs ezzel a cikkel. Miért ne lehetne felsorolni azokat az okokat egybe amiket a Federer szimpatizánsok külön-külön gondolnak?

Felsorolt tíz mondvacsinált indokot, ahelyett hogy magáról a meccsről írt volna. Nem egyszer tért már ki meccs közvetítése alatt is arra hogy Djokovic hogy és mennyit szimulál, színészkedik, lassan azért járhatna neki egy kis dicséret is az eurosportos szakitól. Írhatott volna arról hogy a tizedik GS hova helyezi minden idők legjobbjai között, vagy hogy milyen egyedi hogy valaki egy éven belül 3GSt nyer, egyen döntőzik. De nem. Pedig engem érdekelne, mert magához a teniszhez ért, nem tagadom (bár a játékosokat nem ismeri), de felháborítóan részrehajló. Ez ebből a két cikkszerűségből is látszik.

És nem is vagyok Djokovic fan, se Federer hater. Come on Murray!

Szabó Gábor nem csak a teniszhez ért, vágja a futást, az úszást és ha kell a téli olimpia szakértője is. Aha persze. Az a baj vele, hogy elfelejtette a lényeget, ő nem szakértő, hanem kommentátor. Sok magyar kommentátor esik ebbe a hibába, ezért is gyászosak a közvetítések. De mivel véleményt fejtenek ki, kvázi nem is közvetítenek, ezért könnyen fanatizálják őket, mint ahogy itt látható is feljebb, és könnyen ki is lehet rajta akadni, mert simán ledegradál például nagyon tehetséges futót, ha nem szimpi neki és a Petrás sleppjének. Teszi mindezt úgy, hogy neki csak közvetíteni kellene.