Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1200 szeptember 15, 2015, 16:01:02, butyi
Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 15, 2015, 14:12:35
Azért szabó Gábor szerintem ért hozzá, másrészt van olyan cikk is hogy 10ok amiért Djoko nyert. Szerintem semmi baj sincs ezzel a cikkel. Miért ne lehetne felsorolni azokat az okokat egybe amiket a Federer szimpatizánsok külön-külön gondolnak?
Szabó Gábor nem ért hozzá. Ráadásul nem is követi a sportot, AUS Openen például hihetetlen nagy blődségeket lehetett hallani tényeknek beállítva az Eurosportos magyar kommentátoroktól...

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 15, 2015, 15:46:53
Szabó Gábor nem csak a teniszhez ért, vágja a futást, az úszást és ha kell a téli olimpia szakértője is. Aha persze. Az a baj vele, hogy elfelejtette a lényeget, ő nem szakértő, hanem kommentátor. Sok magyar kommentátor esik ebbe a hibába, ezért is gyászosak a közvetítések. De mivel véleményt fejtenek ki, kvázi nem is közvetítenek, ezért könnyen fanatizálják őket, mint ahogy itt látható is feljebb, és könnyen ki is lehet rajta akadni, mert simán ledegradál például nagyon tehetséges futót, ha nem szimpi neki és a Petrás sleppjének. Teszi mindezt úgy, hogy neki csak közvetíteni kellene.
ökölvívást is.

Szerintem nincs teljesen igazatok. Eleve az a tény, hogy közvetített már több100 meccset predesztinálja arra, hogy ért hozzá. Már csak a tapasztalatból kifolyólag is. Ettől függetlenül mond néha hülyeségeket, de melyik kommentátor nem szokott? Én a biatlon közvetítéseknél veszem észre rendszeresen hogy Vásárhelyi Tamás néha nem látja át rendesen a szitut live timeinggal sem, én meg anélkül is. Ettől függetlenül igenis ért hozzá, és nem azért mert tudja ki az a Lowell Bailey.

Azt nem vitatom, hogy előfordul, hogy nem pártatlan olykor és azt is hogy biztos van, aki többet tud nála a teniszről de attól még képben van. Vezető szerkesztőként muszáj is.

*butyi: Ha Djoko fele húzna és nem Federer felé akkor azért biztos te is jobban kedvelnéd..

ennyire azért nem vagyok elvakult, csak annak tűnök  :laugh:

#1204 szeptember 15, 2015, 17:27:00, butyi
Szavazz Babos Timire!

http://www.wtafinals.com/article/rising-stars-vote/4955433

Néhány nappal ezelőtt kezdődött és október 2-ig tart az a szavazás, amelyen a WTA honlapján választják ki az idei szezon legnépszerűbb Feltörekvő Csillagát (Rising Star). A voksoláson az ázsiai térség legjobbjai mellett a Világ többi részéről származó játékosokra is lehet szavazni.
A második alkalommal megrendezésre kerülő szurkolói játékon tavaly még nem volt magyar résztvevő. Idén viszont Timi nagyszerű megtiszteltetésben részesült, tagja a Világ (World) 12-es mezőnyének.
Az idén vegyespárosban wimbledoni finalista, női párosban elődöntős, továbbá Dubajban, Marrákesben és Rómában bajnok, a marokkói versenyen egyesben is finalista 22 éves magyar játékosra több módon is lehet szavazni.
A WTA Finals honlapján a név, valamint az e-mail cím megadása mellett a Facebookon, Twitteren és Instagramon is lehet szavazni.
A WTA egyéni és páros világbajnoksága október 25.-én kezdődik Singapore-ban. Timi és Kristina Mladenovic párosban az 5. helyen áll (4235 pont), a szerepléshez a legjobb nyolc között kell végezni. Jelenleg Carla Suarez Navarro és Garbine Muguruza a 9. (2451 pont)

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 15, 2015, 15:46:53
Teszi mindezt úgy, hogy neki csak közvetíteni kellene.
De mit jelent közvetiteni. A Sporttv-s Farkas Gábor-féle Messszi, Suárez, Pikké, Fernandó Verdascóó stb. Csak neveket mondd egész meccs alatt.
Ő legalább véleményt fejt ki és nem statisztikákat meg unalomig ismételt eseteket mondd el mialatt egy gól már megszületett....
Szerintem vannak sportágak, ahol kell szakérteni (tenisz, boksz, atlétika) és vannak ahol totál lényegtelen, hogy  ki mondja a tuttit úgysem tud nagyot és jót mondani (foci, úszás).


Idézetet írta: Nezocsa Dátum szeptember 15, 2015, 18:39:34
De mit jelent közvetiteni. A Sporttv-s Farkas Gábor-féle Messszi, Suárez, Pikké, Fernandó Verdascóó stb. Csak neveket mondd egész meccs alatt.
Ő legalább véleményt fejt ki és nem statisztikákat meg unalomig ismételt eseteket mondd el mialatt egy gól már megszületett....
Szerintem vannak sportágak, ahol kell szakérteni (tenisz, boksz, atlétika) és vannak ahol totál lényegtelen, hogy  ki mondja a tuttit úgysem tud nagyot és jót mondani (foci, úszás).

Bocs mindenkitől, tovább nem offolom a teniszes témát, de erre még válaszolok. Minden sportnál lehet szakértés, hoztad példaként a bokszot. Ott például Sugar Ray nagyon jó szakértő volt többször is, de egyedül nem tudna levezényelni egy közvetítést. A kommentátor és a szakértő két külön terület, nem egészséges, ha össze van vonva, mert két ember hozza létre az egyensúlyt. A CBS-nek sem megy, és a fél világnak sem egy emberrel. Jim Nantz kommentátor, Phil Simms szakértő. Szaniszló kommentátor, Tőrös szakértő. Szabó Gábor kommentátor, Szabó Gábor szakértő? Sok mindenről lehet véleményed, de az még nem szakértelem. Akit példaként említesz, ő egyébként Farkas Norbert néven fut. Az úszásnál is ülhet a szakértés, Sós Csaba minden mondatával romba döntötte az M4 teljes "szakértő" stábját az úszó vb alatt, de kommentátorkodni nem tudna. De ez csak az én véleményem, nekem nem jön be az ilyen közvetítés, neked meg igen, van ilyen :)

Hogy tud valaki kikapni egy Michontól, aki később veri Berdychet? Igen, Bolelliről van szó, arról a kis... :noway:

#1208 szeptember 27, 2015, 19:15:33, butyi
challenger izmir 2015.09.26, páros döntő:
Molchanov/Jaziri döntő TB 8-9-nél adta fel..  :police:  :D  ;)





http://livestream.com/ATP/izmir2015centrecourt/videos/100333181

Ezt néztem én is, de azt hittem vége van  :D Lehet tudni mi volt az a nagyonnagyonnagy baj hogy egy pont már nem fért bele?

Lehet nemjott a bunda azt igy 1-es odds:Dd

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 27, 2015, 12:37:59
Ezt néztem én is, de azt hittem vége van  :D Lehet tudni mi volt az a nagyonnagyonnagy baj hogy egy pont már nem fért bele?
lehet tudni, persze... van, ahol ilyenkor VOID a fogadás  :laugh:

Szegény digisport-os tenisz kommentátor.... - nem ugrik be a neve

Schmiedlova - Wozniacki , harmadik szett tie break 6:6 ( ugye Woznyi saját adogatásból jött vissza 6:6-ra) "Wozniacki ha hozza mindkét adogatását megnyeri a meccset." Elvesztette 6:6-nál ami ugye már a második volt neki, 7:6 a szlováknak, erre azt mondja amikor látja hogy Schmiedlova készül adogatni, hogy ja tényleg elnézést kérek, mostmár felválltva szerválnak egyet-egyet a játékosok....  ;D

Ugyan-ugyan.... vicc

#1213 szeptember 29, 2015, 10:56:43, butyi
nem csak az eurosportosok nem értenek a teniszhez, a digisportosok se...  ;)
ha sokat néznéd/hallgatnád, nem akadnál már fenn az ilyeneken  :laugh:

Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 29, 2015, 10:49:02
nem csak az eurosportosok nem értenek a teniszhez, a digisportosok se...  ;)
ha sokat néznéd/hallgatnád, nem akadnál már fenn az ilyeneken  :laugh:

Ja hogy ez megszokott?  ;D Nem tudtam.

Akkor maradok a streameknél  ;)