Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Rui Machado visszavonult. Én rohadtul sajnálom, fénykora után rengeteget bundázott, sok volt a könnyű pénz nekem is.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 15, 2016, 14:03:37
Rui Machado visszavonult. Én rohadtul sajnálom, fénykora után rengeteget bundázott, sok volt a könnyű pénz nekem is.

Frederico Gil aktív még, most ő bundázik Machado helyett.

Hewitt szabadkártyát kapott Wimbledonra, Thompsonnal indul párosban  :ok: :ok:



Mik derülnek ki... :D Kisgyörgy Geri említette ezt amúgy a Murray-Tsonga alatt.



Most olvastam valahol, eddig nem is hallottam róla, hogy van egy kifejezés a teniszben, aranyszett.

Azt hívják így, ha valaki 24-0-ra nyeri pontban a játszmát.

Érdekesség, hogy Babos párostársa, Shvedova csinálta meg először, Wimbledonban (talán 2012) Errani ellen.


Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum július 14, 2016, 19:06:24
Most olvastam valahol, eddig nem is hallottam róla, hogy van egy kifejezés a teniszben, aranyszett.

Azt hívják így, ha valaki 24-0-ra nyeri pontban a játszmát.

Érdekesség, hogy Babos párostársa, Shvedova csinálta meg először, Wimbledonban (talán 2012) Errani ellen.

Arra nem is emlékeztem hogy Shvedova volt, csak arra hogy ez a lúzer Errani volt a szenvedő fél. A jó kis nyerő nélküli tenisze  ;D

Azt írja Azarenka: "amíg az RG-s térdsérülésemből lábadoztam, hírt kaptam az orvostól, hogy év végére babánk lesz..."
Eleve gyanús volt, hogy május óta semmi hír nem volt róla twitteren se... valami azt súgja, hogy nem direkt tervezték házasságon kívül és az olimpia évében...  :bash: főleg, hogy fogadkozott, hogy idén visszatér a csúcsra.
Pedig olyan jól indult neki az év első fele, én meg miatta vártam az olimpiát... jobb híján maradnak a gyengébb szintű kedvencek :P sajnos ahogy nézem az alkatát nem lesz könnyű visszafogynia. Persze jobb mint egy sérülés, de a karrierje érdemi részének vége :( :( azért jó egészséget nekik  :beerchug:

Idézetet írta: Baknyúl Dátum július 16, 2016, 00:03:07
Azt írja Azarenka: "amíg az RG-s térdsérülésemből lábadoztam, hírt kaptam az orvostól, hogy év végére babánk lesz..."
Eleve gyanús volt, hogy május óta semmi hír nem volt róla twitteren se... valami azt súgja, hogy nem direkt tervezték házasságon kívül és az olimpia évében...  :bash: főleg, hogy fogadkozott, hogy idén visszatér a csúcsra.
Pedig olyan jól indult neki az év első fele, én meg miatta vártam az olimpiát... jobb híján maradnak a gyengébb szintű kedvencek :P sajnos ahogy nézem az alkatát nem lesz könnyű visszafogynia. Persze jobb mint egy sérülés, de a karrierje érdemi részének vége :( :( azért jó egészséget nekik  :beerchug:
Ki az apa?

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 16, 2016, 10:34:12
Ki az apa?

Úgy terveztem, hogy én leszek, de aztán a törpe lenyúlta a csajt.

Idézetet írta: TiB Dátum július 16, 2016, 10:40:25
Úgy terveztem, hogy én leszek, de aztán a törpe lenyúlta a csajt.
fél hatig várt Rád:-)


itt a boldog pár... még mindig nem hiszem el.
Pedig mondtam Vikának, hogy legyen szombaton ötkor a szökőkútnál...  :redchug:
Nem tudja valaki, miért nem használnak béranyákat a teniszezőnők? Kb 100-200 ezer dollárért kihordják nekik a gyereket, ez nekik aprópénz, kb 1 hónap alatt megkeresik. Vagy tilos nekik?

Italian tennis player Marco Cecchinato has been banned for 18 months for a variety of offences, such as illegal betting and match-fixing.
Fellow Italians Luca Vanni and Lorenzo Frigerio have also been sanctioned by the Italian Tennis Federation.

http://www.vavel.com/en-us/tennis-usa/671087-marco-cecchinato-banned-for-18-months-for-illegal-behaviour.html