Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Egy olyan jellegű kérdéssel fordulok a fórumozókhoz, hogy valaki játszott-e már szetten belül game over/under fogadásokat? Érdemes vele foglalkozni? Kinek mi a tapasztalata ezügyben?
Bármilyen, témához fűződő hozzászólást szívesen fogadok :)

Persze, már sokszor játszottam. Érdemes vele foglalkozni, ha olyan a játék képe. A Bet365-nél nincs szetten belüli hendi, ezért az over valamennyire ezt helyettesíti. Ha látod, hogy az esélytelenebbnek kikiáltott játékos jól játszik, de az esélyesebb se teljesen betli, akkor van benne érték. Szóval én overt szoktam tenni. Ha az egyik játékos sokkal jobb, akkor lehetne underezni, de én jobban szeretek egyszerűen arra tenni, hogy megnyeri a szettet.

Irtishez hasonlóan én is inkább az overben hiszek. Az underben ritkán van érték, nincs normális odds rá, azzal sokszor nem érdemes foglalkozni. Viszont az overben, főleg az over 10.5 és 12.5-ös (tie break) fogadásokban nagyon sokszor van érték. A kemény pályán otthonosan mozgó játékosok nagy része jobb szerva-egy jó ütés párosításból él, ha az ellenfél hasonló típusú és a pálya is elég gyors, akkor sokszor adja magát egy szorosabb szett, aminek egekben vannak a szorzói: unibeten érdemes vadászni mert 5-6 tizeddel is jobbak, mint pl a bet365 szorzói és challenger vmint futures versenyeken a tie break 4-es 5-ös odds között mozog.
Persze ehhez jól kell ismerni a játékosokat, de kiindulási pontnak írok párat:
A nevesebb játékosok közül tökéletes tie break alapanyagok: Isner, Karlovic, Lopez, Querrey (bár ő komoly agybaj miatt képes elrontani a dolgokat), Gilles Müller, Kevin Anderson
A futottak még kategóriából: Struff, Kravchuk, De Schepper, Brands, Groth és a személyes kedvencem Albano Olivetti, aki kőkeményen ugatja a teniszt, de lórúgás szervája van és futures meccseken is képes szinte bárkivel egy rövidítésre jó szorzón.
Sokat számít a pályák gyorsasága mert ezek a játékosok hosszabb labdamenetekben sokszor esetlenek. Ehhez kapcsolódó statokat könnyen találsz a gúgliban. Mindenesetre ez egy jól járható út  :beerchug:

Köszönöm szépen a válaszokat Irtis és patyi! :) Figyelem majd a meccsekeket és írok még, ha valami nem világos :D

http://www.skysports.com/tennis/news/12110/10703120/petra-kvitova-injured-in-knife-attack-at-home-in-czech-republic

:o :o Az igen. Azt még nem tudni hogy a bal kezén keletkező sérülés mennyire hátráltathatja majd a karrierjét...

http://index.hu/sport/tenisz/2016/12/22/fucsovics_szetteket_nyert_a_haromszoros_grand_slam-gyoztes_ellen/

Először is a cikk nagy LOL- szokás szerint. Aztán szép szezonnak néz elébe mindkét marharépa ha egymással gyakorolnak. Mi jót lehetne ellesni a másiktól? Az elszántságot vagy a munka mennyiségét?  ;D
Csak nehogy a Marci is megbarackolja a Vekicet  :redchug:

"Hogy nyertem-e szettet? Igen, többet is.
Kedden és szerdán is, a csütörtöki négy játszmából pedig az első hármat én nyertem 6:4, 6:4, 6:1-re, a negyediket pedig ő 7:5-re. Ez nem jelenti azt, hogy jobb teniszező lennék nála, sőt... Sokkal inkább a fáradtság jeleit láttam rajta" - mondta Fucsovics a lapnak.

Ez elég ciki Wawrinkától, akármennyire csak most kezdődik a felkészülése.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 22, 2016, 20:30:26
"Hogy nyertem-e szettet? Igen, többet is.
Kedden és szerdán is, a csütörtöki négy játszmából pedig az első hármat én nyertem 6:4, 6:4, 6:1-re, a negyediket pedig ő 7:5-re. Ez nem jelenti azt, hogy jobb teniszező lennék nála, sőt... Sokkal inkább a fáradtság jeleit láttam rajta" - mondta Fucsovics a lapnak.

Ez elég ciki Wawrinkától, akármennyire csak most kezdődik a felkészülése.

Gondolom ugyanolyan komolyan veszi mint az év 99%-át, ebből nem szabad kiindulni. Majd Melbourne-ben kiderül (csodálkozom hogy Chennai-ba nem megy idén). Lehet hogy már az edzői pálya van szem előtt és így próbál önbizalmat csepegtetni egy balfékbe mint Fucsó  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 22, 2016, 22:00:57
(csodálkozom hogy Chennai-ba nem megy idén).

Háromszoros GS győztesként már akkora sztár, hogy nem foglalkozik az ilyen bohóctornákkal.  :D
Egyébként tényleg meglepő. Kár, pedig biztosra lehetett volna venni az ismételt győzelmét.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 22, 2016, 23:02:00
Háromszoros GS győztesként már akkora sztár, hogy nem foglalkozik az ilyen bohóctornákkal.  :D
Egyébként tényleg meglepő. Kár, pedig biztosra lehetett volna venni az ismételt győzelmét.

Játszik majd azon a héten, de most meg nem mondom hol. Ezért is furcsa, mert a játékosok általában azokon a tornákon maradnak amit szeretnek és amiken sikeresek.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 23, 2016, 00:14:14
Játszik majd azon a héten, de most meg nem mondom hol. Ezért is furcsa, mert a játékosok általában azokon a tornákon maradnak amit szeretnek és amiken sikeresek.

Wawrinka Brisbane-ben kezd jôvőre: http://www.sportskeeda.com/tennis/stan-wawrinka-opts-out-of-chennai-open-to-start-2017-season-at-brisbane

Ha valaki nem ismerné a világ legjobbját, az a linken keresztül egy kicsit jobban megismerheti. Aki pedig tudja ki az az Andy Murray, tesztelheti a saját tudását. Tíz találatom lett, egy kérdést be is néztem  ;D
http://www.skysports.com/tennis/news/12110/10706383/andy-murray-christmas-quiz-test-your-knowledge-of-his-2016

Ana Ivanovic visszavonult   :'( :'( :'( :'(