Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ennek örülök!

KVITOVÁ A BRUTÁLIS TÁMADÁS UTÁN ISMÉT EDZ
,,Remélem, ez a kép benneteket is olyan boldoggá tesz, mint engem! Monacóban vagyok, visszatértem a pályára és ütögettem párat."
https://www.facebook.com/petrakvitovaofficial/photos/a.188526497878104.51345.185199214877499/1485115958219145/?type=3&theater



Nincs még Madrid topik.. de úgy tűnik eddig, idén is jól megy itt a románoknak.

A vasárnap Rómában tornagyőztes Alexander Zverev hét helyet javítva, már a tizedik a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján.

Top15 listája ITT!


;D ;D ;D

http://www.eredmenyek.com/merkozes/2JLHVtsG/#osszegzes;2

Ha Kozlovának sikerül kiegyenlíteni, akkor a döntő szettben őrá akartam fogadni, de szerencsére erre nem kerülhetett sor  :D

Ezt pont én is néztem.. 6-1 nel 26-os odds volt h nyeri a szettet a másik.

Vajon tényleg léteznek ennyire balfax emberek vagy bunda lehetett? (Én utóbbira gondolok, bár ha én bundaznek akkor inkább ilyen Tb 0-5 rol adnám le mert hát azért egy hiba bármikor becsuszhat..)

Ja és amúgy feltunt valakinek hogy Fucsovics tornát nyert Olaszországban vagy már mindenki lesz*rja? ;D :great:

Roland Garros - Piros Zsombor párosban elődöntős

    Budapest/Párizs, 2017. június 8., csütörtök (MTI) - Piros Zsombor párosban elődöntőbe jutott a Párizsban zajló francia nyílt teniszbajnokság juniorversenyében.


    A viadal honlapja szerint a januári Australian Open egyéni korosztályos bajnoka a spanyol Nicola Kuhn oldalán az első szettet némi meglepetésre elveszítette a nem kiemelt Ryan Nijboer, Alexandre Rotsaert holland, amerikai kettőssel szemben, ezt követően azonban előbb 27 perc alatt egyenlített, majd a döntő rövidítést 10-5-re nyerte meg.
    Az elsőként rangsorolt Pirosék az elődöntőben a Sam Riffice, Gianni Ross amerikai duóval mérkőznek.
    A 17 éves magyar játékos egyesben szerdán a nyolcaddöntőben búcsúzott.
    Eredmény (a verseny honlapja alapján):
    junior fiúk, páros, negyeddöntő:
    --------------------------------
Piros Zsombor, Nicola Kuhn (magyar, spanyol, 1.)-Ryan Nijboer, Alexandre Rotsaert (holland, amerikai) 4:6, 6:3, 10-5

Marcinak ez lesz az első tv-s meccse? Steamen szerintem sokakhoz hasonlóan már rengetegszer láttam, de tv-s nem rémlik.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 12, 2017, 13:22:34
Marcinak ez lesz az első tv-s meccse? Steamen szerintem sokakhoz hasonlóan már rengetegszer láttam, de tv-s nem rémlik.

Davis Kupás meccsét már adták. A Touron meg ritka mint a fehér holló  ;D

Szabó Gábor még a meccs elején:
"örök igazság hogy teniszben mindig csak a következő mérkőzésre szabad koncentrálni"
két perccel később:
"ha Marci ezt, és még a következő meccset megnyeri, élete legjobb helyezését érheti el a ranglistán"
:D

Amúgy a második Mischa Zverev lett volna, nulla esély megfogni. Most nézem a végeredményt, még Hanfmann sem jött össze.  :D Tanulság: tényleg nem szabad előre számolgatni.


A gyengebbik Pliskova elleni meccsbe beleneztem egy Pliskova adogatasba.. Eddig is igy jatszott Babos, hogy egy 150es szervara ha a masik iranyba megy el sem mozdult? Kozepre visszamozgas 0, egy komolyabb futast nem lattam tole vagy hogy esetleg megeroltetne magat hogy elerje a labdat, nem hadd menjen az ellenfelnek a pont :D

Idézetet írta: peshark Dátum június 19, 2017, 17:44:51
A gyengebbik Pliskova elleni meccsbe beleneztem egy Pliskova adogatasba.. Eddig is igy jatszott Babos, hogy egy 150es szervara ha a masik iranyba megy el sem mozdult? Kozepre visszamozgas 0, egy komolyabb futast nem lattam tole vagy hogy esetleg megeroltetne magat hogy elerje a labdat, nem hadd menjen az ellenfelnek a pont :D

Eggyel feletted a valasz  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 19, 2017, 17:51:10
Eggyel feletted a valasz  ;D

Azt lattam, de ennyire lelketlenul jatszani.. Erdekes, mikor megnyerte a masodikat utana egy darabig elerte a labdakat, aztan megint magasrol az egeszet... Ertenem... Ezert kar elutazgatni mindenhova. (a paroson kivul)