Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nadal visszalépett Acapulco után Miamitól és Indian Wellstől is. Kár a spanyolért, nagyon túlhajtotta magát tavaly...  Goffin sem lesz ott a szemsérülése miatt.

Rogernek elég csak az egyiket megnyernie és akár a füves pályás szezonig megtarthatja világelsőségét. Ajándék fél év lehet ez így számára.

Szépen alakul a pesti ATP torna mezőnye. Pouille és Gasquet mellett jön Shapovalov, Vesely, Dzumhur, Krajinovic, Bedene, Dolgopolov, Troicki, Seppi, Lorenzi, Struff, Marterer, Florian Mayer, Basilashvili, Fabbiano, Copil, Basic és persze Fucsovics. Remélem még lesz egy top30-as vagy kettő  ;D

Nagyon izgalmas az Indian Wells-i tippverseny. Vannak páran, akik remekül tippelnek. De szerintem , ha már tippversenyről beszélünk és nem taktikai versenyről , akkor megfontolandó lenne legalább az elődöntőktől eltörölni egymás tippjeinek láthatóságát! Így szerintem még izgalmasabb , igazságosabb lenne , ráadásul kizárnánk a taktikát és csak a tippeken múlna ! A  Federer-Del Potro döntő véleményem szerint nagyon izgalmas lehet . Az oddsok szerintem nem elég reálisak. Mind 2 játékos mellett  kb. ugyanannyi érvet lehet felhozni. A nagy kérdés , hogy milyen formát hoznak a mai napon? Sok sikert mindenkinek a tippeléshez!

Na Fucsó megint nyerhet egy főtáblás meccset, Miamiban Marterert kapta, aztán a győztes megy Dimitrovra, hát meleg  ;D

Nálam Marterer a favorit.

Idézetet írta: CaeSar Dátum március 19, 2018, 23:26:00
Nálam Marterer a favorit.

nem Djere Lacika a favorit nálad?  ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 20, 2018, 11:18:21
nem Djere Lacika a favorit nálad?  ;D

Jól alakul a tipped! Krat!

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 19, 2018, 22:36:04
Na Fucsó megint nyerhet egy főtáblás meccset, Miamiban Marterert kapta, aztán a győztes megy Dimitrovra, hát meleg  ;D

Szuper tipp volt!

Többet ne gyere!

jóvan elnézem neked h nem értesz mindent kristálytisztán

nyerHET

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 21, 2018, 19:39:34
jóvan elnézem neked h nem értesz mindent kristálytisztán

nyerHET

Ez felbujtás. Miért nem azt írtad, hogy Marterer nyeHET?

Djoko kibaszta Agassit meg Stepaneket is, mi lehet ott..

Nadal - Zverev meccsről mi a véleményetek?  A világ pakolja Nadalt úgy esik az oddsa  :D

Fognini győzelme is szimpatikus, hazai pályán ezt meg kell oldania.

Bedene újra szlovén színekben, WTF????


Idézetet írta: Baknyúl Dátum április 10, 2018, 12:48:31
https://index.hu/sport/tenisz/2018/04/10/a_korabbi_vilagelso_teniszezo_szerint_babos_egy_senki/
Muguruza: Babos egy senki :D :D és mennyire igaza van !

Igazad van!! Nem is értem minek teniszezik még..Egy igazi lúzer ebbe a teniszbe vagy miben.. Neked pedig gratulálok, ez igazán szép fogás volt, nem is értem, hogy merted ennyivel tenni egy ekkora oddsot! Csak így tovább!!!!!négy!!444