Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ostapenko tenyleg nagyon aggressziv, de nem mindig tudja kontrollalni az uteseit. Amikor kepes ra akkor jo nezni a teniszet, amikor meg nem, akkor hasonlokba fut bele. Meg nem eleg erett, raadasul hangulatember is. A csuklojat apoltak, allitolag Szoul ota erezte, de azt mondta, feladni nem akarta.

Az edzojeben nem vagyok biztos, az anyja mellett nem sokan maradnak meg, eleg sokat valtogat. Schaap az utolso akirol tudok, de par honapja volt, siman lehet mar mas. Hingis? Passz, lehet, de en ugy tudom varandos, sztem jelenleg max a svajci valogatottnak segit valamilyen formaban.

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 02, 2018, 13:07:32
Ostapenko tenyleg nagyon aggressziv, de nem mindig tudja kontrollalni az uteseit. Amikor kepes ra akkor jo nezni a teniszet, amikor meg nem, akkor hasonlokba fut bele. Meg nem eleg erett, raadasul hangulatember is. A csuklojat apoltak, allitolag Szoul ota erezte, de azt mondta, feladni nem akarta.

Az edzojeben nem vagyok biztos, az anyja mellett nem sokan maradnak meg, eleg sokat valtogat. Schaap az utolso akirol tudok, de par honapja volt, siman lehet mar mas. Hingis? Passz, lehet, de en ugy tudom varandos, sztem jelenleg max a svajci valogatottnak segit valamilyen formaban.

Köszönöm Alex. Nem vagyok ebben biztos, általában csak fél szemmel kísérem a teniszt, és csak mintha láttam volna Hingis-t az edzői csapatában a French Openen. Aztán az is lehet, h az ellenfeléé volt. Az biztos, h Hingis-t láttam fénykorában, épp emiatt el is dünnyögtem magamban azt, h ez kifejezetten jó párosítás. Ámbátor az is lehet, h ez nem is egy French Open volt, az viszont biztos, hogy ez az a GS volt, amit  a lett lány megnyert.

#1592 október 02, 2018, 17:07:26, csabax
Íme némi tipp, amiről nem árt még fogadás előtt tudniuk a szezon végén teniszre fogadóknak:

- A női élteniszezőknél (Top 10, ha jól tudom) általában az van ilyenkor, hogy teljesen mellékes a forma és más hasonló dolog, hiszen főleg az lebeg a csajok szemei előtt, hogy begyűjtsék a bónuszpénzt. Ugyanis az van, hogy a WTA minden évben jelentős bónuszpénzeket oszt szét a legjobbak között. Ha minden igaz, akkor fejenként 1-1 millió dollárt, s ennek csak annyi a feltétele, hogy az éljátékosok bizonyos számú Premier Mandatory és Premier 5 tornán vegyenek részt évközben.

Emiatt történt az a közelmúltban, hogy Simona Halep és Caroline Wozniacki is rajthoz állt Kínában. Angelique Kerber már nem állt rajthoz, hanem számára fontosabb volt az egészsége, és inkább lemondott a bónuszról. Ám az előtte felsorolt mindkét teniszező számára már az 1-1 millió dolláros bónuszpénz megszerzése volt az elsődleges.

Meg is látszott az említett két élteniszező esetében, hogy nem érdekelte őket a formájuk, hanem csak az volt a fontos, hogy induljanak a kínai tornákon. Tökmindegy volt számukra az eredmény, hiszen csakis annyi volt a fontos nekik, hogy megmaradjon az esélyük a 1-1 millió dolláros bónuszpénzre.

Például Halep azt csinálta, hogy hátfájdalmai ellenére elutazott Kínába. Wuhanban már az első meccsen nagyon simán kikapott 2-0-ra (6-0, 7-5) a szlovák Dominika Cibulkova ellenében, onnan viszont mégis átment bohóckodni Pekingbe, ahol a tunéziai Ons Jabeur ellen játszott egy szettet 6-1-es buktával, majd pedig az alázás hatására a második szettben inkább feladta a mérkőzést. Hazaérkezvén megvizsgálták az orvosok, s kiderült, hogy nem véletlen voltak hátfájdalmai, hiszen porckorongsérv a diagnózis, és bizony jobban tette volna, ha pénzhajhászás helyett inkább pihen, mert így valószínűleg műtét és mintegy 4-6 hónap kötelező pihenő vár rá.

Egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy Simona Halep még a számára mitegy féléves kényszerpihenőt jelentő kínai bohóckodás után sem fogja megkapni idén az 1 millió dollár bónuszpénzt, mert még így sincsen meg neki az előírt kötelező tornaszám. Rajthoz kellene állnia még Moszkvában is, hogy meglegyen az esélye az 1 millió dolláros bónuszra, bár már így sérülten eléggé nehéz feladat lesz ez számára.

Nemsokára eldől majd, hogy mennyire pénzéhes-e vagy nem Simona Halep, hiszen közeledik a moszkvai tenisztorna...

WTA Peking: Sabalenka a világbajnokságot is célozza

A kemény pályás idény szenzációjának még bizonyítania kell, mert ha nem éri el a kínai torna utolsó előtti szakaszát, akkor a közeledő WTA Finalsra való kijutás esélyei elúsznak.

Tovább

#1594 október 04, 2018, 19:20:40, alexthebest
Idézetet írta: csabax Dátum október 02, 2018, 15:34:47
Íme némi tipp, amiről nem árt még fogadás előtt tudniuk a szezon végén teniszre fogadóknak:

- A női élteniszezőknél (Top 10, ha jól tudom) általában az van ilyenkor, hogy teljesen mellékes a forma és más hasonló dolog, hiszen főleg az lebeg a csajok szemei előtt, hogy begyűjtsék a bónuszpénzt. Ugyanis az van, hogy a WTA minden évben jelentős bónuszpénzeket oszt szét a legjobbak között. Ha minden igaz, akkor fejenként 1-1 millió dollárt, s ennek csak annyi a feltétele, hogy az éljátékosok bizonyos számú Premier Mandatory és Premier 5 tornán vegyenek részt évközben.

Emiatt történt az a közelmúltban, hogy Simona Halep és Caroline Wozniacki is rajthoz állt Kínában. Angelique Kerber már nem állt rajthoz, hanem számára fontosabb volt az egészsége, és inkább lemondott a bónuszról. Ám az előtte felsorolt mindkét teniszező számára már az 1-1 millió dolláros bónuszpénz megszerzése volt az elsődleges.

Meg is látszott az említett két élteniszező esetében, hogy nem érdekelte őket a formájuk, hanem csak az volt a fontos, hogy induljanak a kínai tornákon. Tökmindegy volt számukra az eredmény, hiszen csakis annyi volt a fontos nekik, hogy megmaradjon az esélyük a 1-1 millió dolláros bónuszpénzre.

Például Halep azt csinálta, hogy hátfájdalmai ellenére elutazott Kínába. Wuhanban már az első meccsen nagyon simán kikapott 2-0-ra (6-0, 7-5) a szlovák Dominika Cibulkova ellenében, onnan viszont mégis átment bohóckodni Pekingbe, ahol a tunéziai Ons Jabeur ellen játszott egy szettet 6-1-es buktával, majd pedig az alázás hatására a második szettben inkább feladta a mérkőzést. Hazaérkezvén megvizsgálták az orvosok, s kiderült, hogy nem véletlen voltak hátfájdalmai, hiszen porckorongsérv a diagnózis, és bizony jobban tette volna, ha pénzhajhászás helyett inkább pihen, mert így valószínűleg műtét és mintegy 4-6 hónap kötelező pihenő vár rá.

Egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy Simona Halep még a számára mitegy féléves kényszerpihenőt jelentő kínai bohóckodás után sem fogja megkapni idén az 1 millió dollár bónuszpénzt, mert még így sincsen meg neki az előírt kötelező tornaszám. Rajthoz kellene állnia még Moszkvában is, hogy meglegyen az esélye az 1 millió dolláros bónuszra, bár már így sérülten eléggé nehéz feladat lesz ez számára.

Nemsokára eldől majd, hogy mennyire pénzéhes-e vagy nem Simona Halep, hiszen közeledik a moszkvai tenisztorna...


Halepnek porckorongserve van, most valamelyik nap mutatta ki az MRI. Ahogy olvasom Szingapur is kuka lehet. Kar erte. Moszkvaban tuti nem indul.

#1595 október 06, 2018, 07:47:17, butyi
 ;D  ;D

Ch Monterrey 2018
a díszvendég Mamadou Ndiaye gratulál Ivo Karlovicnak a nyertes meccs után



ez régebbi történet, de nem rossz:
ATP Bogota 2014
Dudi Sela és Ivo Karlovic

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 04, 2018, 19:06:16

Halepnek porckorongserve van, most valamelyik nap mutatta ki az MRI. Ahogy olvasom Szingapur is kuka lehet. Kar erte. Moszkvaban tuti nem indul.
úgy tűnik, nem olyan nagy a baj(?):
Halep: 'I'm definitely going to the WTA Finals'
http://www.wtatennis.com/news/halep-im-definitely-going-wta-finals

Ha orosz tehetseg, mindenki Rublevrol, Khachanovrol (vagy ha mar orosz vervonal, Shapovalovrol es Zverevrol) beszel, de Medvedev a kertek alatt iden nyert harom tornat, ez a tokioi konkretan 500-as. A dontoi: Sydney-ben megverte az ausztral De Minaurt, Winston-Salemben az amerikai Steve Johnsont, Tokioban a japan Nishikorit. Sanghajban nem fog nyerni, aligha lesz kinai ellenfele a finaleban  :) Fejben ilyen eros lett, holott bo ket eve ugy szerzett hirnevet maganak hogy rasszista komment miatt leleptettek, es sokaig minden meccsen agyf@szt tudott kapni. Nalam a legtobbet fejlodott jatekos iden.

Ekozben a Monterrey challengeren Karlovic - Ferrer donto lesz, ketten egyutt 75 (!) evesek. Parosban a 45 eves Paes is a vegso gyozelemert jatszik ma. Ram meg soha nem volt ilyen jo hatassal a tequila  ;D

Tobias Simon 52 aszt utott ma egy challenger kvalin  :redchug: Harom szettig tarto meccsen ennyi meg nem volt, de az ATP szerint nyilvan nem lesz hivatalos rekord. A palitol nem szokatlan 15-20 asz, mas eselye nincs, mert hozza kepest Karlovic tancolo talpak szint, de 52 ;D Kivancsi vagyok utott-e zsinorban 10 darabot, Querrey ennyivel tartja a rekordot. Na mindegy, beteg  :redchug:

Linzi tenisztorna: Babos magabiztos győzelemmel mutatkozott be

Babos Tímea magabiztos győzelemmel mutatkozott be kedden a 250 ezer dollár (71 millió forint) összedíjazású linzi keménypályás női tenisztornán.

Olvasd tovább

Halep részt vesz a moszkvai tenisztornán.  ;)

Idézetet írta: csabax Dátum október 02, 2018, 15:34:47
Nemsokára eldől majd, hogy mennyire pénzéhes-e vagy nem Simona Halep, hiszen közeledik a moszkvai tenisztorna...

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 04, 2018, 19:06:16
Halepnek porckorongserve van, most valamelyik nap mutatta ki az MRI. Ahogy olvasom Szingapur is kuka lehet. Kar erte. Moszkvaban tuti nem indul.

Fucsovics Márton: Jövőre a top 50-ben maradás a cél

A világranglista legjobb 50 teniszezője között szeretne maradni jövőre is Fucsovics Márton, aki jelenleg a 41. helyet foglalja el a rangsorban.

Olvasd tovább


Ritkan latni ilyet, meccslabdakrol zsinorban 14 pontot bukni  :D
https://www.eredmenyek.com/merkozes/lx5prQMN/#osszegzes;2

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 30, 2018, 16:36:18
Ritkan latni ilyet, meccslabdakrol zsinorban 14 pontot bukni  :D
https://www.eredmenyek.com/merkozes/lx5prQMN/#osszegzes;2

A vesztes páros nem vette komolyan a meccset (mint ahogy ők ezt egyéniben annyiszor, de annyiszor eljátszották már...).