Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ATP/WTA: Puzzle-ezzünk ideális játékost 2020-ban

Nagy divat lett a teniszrajongók körében az ideális játékos ütésenkénti összerakása, így játszadozzunk mi is el a gondolattal felhasználva az aktív vagy akár mára már visszavonult férfi és női játékosokat. Olvasd tovább!


A cukorkakirálynőt nem árnyékolta be az amazon

Az utóbbi két évtizednek a korszakalkotó orosz-amerikai versengésére vetítünk fényt, amely arra mutat rá, hogy a statisztika ellenére, létezik egyensúly. Olvasd tovább!


Roland Garros szeptember 20 - október 4   :cya:

A virgonc nyelv története és tanulsága

Egy kis gesztusról ami eldöntötte az Andre Agassi - Boris Becker összecsapások zömét. Olvasd tovább!


Genie Bouchard férfit keres házi karanténjába

Magányos a kanadai lány, egyedül unatkozik otthon. Te beköltöznél hozzá? Olvasd tovább


Kőkemény pszichés problémái lehetnek a csajnak, szerintem.

@davixxx eljött a te időd: Jelentkezz!

:beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum március 23, 2020, 15:14:00
@davixxx eljött a te időd: Jelentkezz!

:beerchug:

Lecsúszott rólam a hölgyemény, már felszedtem egy barna bombázót 3 éve.. ;D Szőkékben sokat csalódtam, úgyhogy színt váltottam  8) :redchug:

De azért köszi TiB, hogy gondoltál rám. Megtisztelő :ok: :beerchug:


A teniszezők a Mutua Madrid Opent lejátsszák számítógépen

A Mutua Madrid Open Virtual Pro új értelmed fog adni a tenisz élményének úgy a teniszezőknek, mint a rajongóknak egyaránt. Olvasd tovább!

Neked való Federer, Djokovic vagy Nadal ütője?

Ha csak kezdő színvonalon vagy épp szaktudás nélkül alkalmanként teniszezel, akkor ne essél abba a csapdába, hogy egyből profi teniszezők ütőit használd, mert az többet árthat neked, mint amennyit segíthet. Olvasd tovább



Tennis Point Exhibition Series: Németországban újraindul a tenisz

Május 1. és 4. között Rhineland-Palatinate tartományban nézők nélküli tenisz tornát rendeznek, amelynek legnagyobb sztárja, az a Dustin Brown lesz, aki 2015-ben Rafael Nadalt győzte le a 2015-s Wimbledonon. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Udvardy Panna Amerikában heti 1000 euróért teniszezik

A magyar lány tizenhat hetes tenisztornán vesz részt a floridai Saddlebrookban. Olvasd tovább!


UTR Pro Match Series: Először a férfiak, utána a hölgyek

Újabb tenisztorna rajtol, de ezúttal már több nevesebb férfi és női játékossal. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org