Hoki-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Ügyes a srác az tény, de egy profibb ligában soha nem fog ennyire kijönni a kapus. :D

A világbajnokság kezdete előtt is téma volt a feljutás, 4 fordulót követően pedig minimum elvárássá vált. Egy lépcső választ el 2008 megismétlésétől.

Lengyelországba 6 nemzeti csapat azért érkezett, hogy megvalósítsa álmát, de a legrosszabb forgatókönyv esetén is meghosszabbítsa divízióbeli tagságát. Az utolsó játéknap a második feljutó, illetve a búcsúzó kilétéről dönt.

A cikk ITT folytatódik!

Sikerült a srácoknak. Gratula nekik  :beerchug: Jó kis mérkőzés volt.

Sziasztok, hokival kapcsolatos élő fogadási kérdésem: minap a képen látható állásnál a képen látható oddsokat ajánlotta ki a bet365. Valamit rosszul értelmezek, vagy ezt pont fordítva kellett volna írniuk?

Az Admiral Vladivostok +1,5 nem azt jelenti, hogy akkor ők nyernek? Vagy itt máshogy van?

Ez nem a hendikep piac, hanem a meccs győzteséé.

Nézegessél rá a többi meccsre is és fel fog tűnni a különbség. A hendikep piac fekete színű, ott roló van, lezárták, már csak a mérkőzés győztesére lehet fogadni. Egyébként az Admiral +1.5 bejött volna, ha 0-1 a végeredmény.

Értem, köszi, akkor ezt félrenéztem. Úgy értelmeztem, ahogy egymás mellé van írva: hendikep 1,5-tel a győztes XY... :)


Két meccset néztem, de nekem nem jött be ez az új lebonyolítás...

Utána belenéztem a pro bowlba, hát az is a sportág meggyalázása. Nem tudom mióta rendezik, de nem jósolok neki nagy jövőt.

#115 február 01, 2016, 13:32:32, butyi
Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum február 01, 2016, 12:48:25

Utána belenéztem a pro bowlba, hát az is a sportág meggyalázása. Nem tudom mióta rendezik, de nem jósolok neki nagy jövőt.
"Pro Bowl" néven 1950(1951.01.14.) óta rendezik.
Egyébként 1938(1939.01.15.) óta.

Idézetet írta: butyi Dátum február 01, 2016, 13:24:11
"Pro Bowl" néven 1950(1951.01.14.) óta rendezik.
Egyébként 1938(1939.01.15.) óta.

;D
Amerikában ezek szerint van rá igény.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum február 01, 2016, 11:34:39
http://www.eredmenyek.com/merkozes/rmK3m2aH/#oddsok-osszehasonlitasa;over-under;hosszabbitassal

aha 1 gól all star meccsen nagyon hihető

http://www.eredmenyek.com/merkozes/QeR4p9U5/#oddsok-osszehasonlitasa;over-under;hosszabbitassal

itt meg 15...

A döntő "vérre ment", 3-3 emberrel védekeztek a csapatok, míg az elődöntőkben 1-2 játékos rendre nem korcsolyázott vissza, így minden kimaradt helyzet után 10 mp-en belül helyzet volt a másik oldalon.

Az viszont elég nagy butaság volt, mikor 2 gólos hátrányban levitték a kapust, mert ezzel hiába lett 4 a 3 ellen mezőnyben, a hátrányban lévő csapat beállt a kapuja elé, így sokkal kevesebb helyzete volt még a támadó csapatnak is innentől, mint előtte.
(ez főleg az elődöntőben volt feltűnő, ahol nem is akart volna senki védekezni, ha nem szorítják be a saját kapuja elé)

Idézetet írta: rabona Dátum február 01, 2016, 12:50:54
Nekem tetszett, jobb volt így 3-3 ellen szerintem, bár ízlések és pofonok. A Pro Bowl tényleg vicc, nem véletlenül mondja le rengeteg ember, teljesen komolytalan egy ennyire kontakt sportágat nézni ütközések és komoly védekezés nélkül.

A nézőtér talán félig sem volt, ez mindent elmond az egész értékéről.
Ha csak az a cél, hogy a játékosok jól érezzék magukat együtt egy fárasztó szezon után, akkor egyszerűbb lenne elmenniük mulatni valahova.

A 3 a 3 elleni hokit meg gondolom a sok helyzet miatt találták ki, de a döntőben bebizonyosodott, hogy nem a játékosok száma, hanem a hozzáállása határozza meg, mennyire lesz nyílt sisakos játék a jégen. 

Partizan - Crvena Zvezda rangadó a jégen. Mi lett a vége? Kit érdekel, lényeg hogy itt is volt tömegverekedés mint szinte minden sportban  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=sB_oH6PEMlI

#119 március 14, 2016, 14:40:46, DuplaPista
Sziasztok,

Abban tudtok segíteni, hogy melyik a legjobb iroda jégkorong fogadás szempontjából? Norvég - Get Ligaen és Kanda OHL érdekelne, ahol tudom fogadni ezeket a meccseket is.

Jelenleg a bet365 vagyok, de ezeket nem nagyon találom a kínálatban.

edit: Tárgytalan, a bet365-ön mégis megtaláltam ezeket a meccseket is, csak kicsit később kerültek ki az oddsok. :)