Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fú, érzitek a Perwoll illatát?  ;D

mondjuk amiert a gyorre hapogtunk most mehet a vpre is egyket ev es nem nagyon lesz benne magyar

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 05, 2018, 12:40:51
mondjuk amiert a gyorre hapogtunk most mehet a vpre is egyket ev es nem nagyon lesz benne magyar

Valakinek/valakiknek ez egy nagyon jó üzlet.

#1818 március 05, 2018, 13:11:44, slices
Idézetet írta: hubika88 Dátum március 05, 2018, 12:16:17
kozben Rasmus Lauge Schmidt is hivatalos veszpremben.. gyanusan erosebb lesz ez igy mar mint a psg kerete

Evvel a körvonalazódó kerettel még a Lajos is tudna BL-t nyerni. :D ;D ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 05, 2018, 12:16:17
kozben Rasmus Lauge Schmidt is hivatalos veszpremben.. gyanusan erosebb lesz ez igy mar mint a psg kerete

Fúú de jó. Nagyon szeretem a játékát!  8) 8) 8)

Én szerintem nem érdemes a két csapatot összehasonlítani. A Győr akkor is nyert BL-t vagy döntőbe jutott, amikor bőven volt(ak) nála erősebb csapat(ok). Ráadásul amíg a kilátogató (akár hétköznapi bajnokira) több ezer szurkesznek ez nem (nagy) gond, addig másoknak se legyen. Érdekes módon világverő norvég fiatalok többsége sem masszív BL-csapatokban "nőnek fel"... Mondjuk ezt eddig talán még senki sem vette észre :)

Idézetet írta: drogos Dátum március 05, 2018, 14:40:49
Én szerintem nem érdemes a két csapatot összehasonlítani. A Győr akkor is nyert BL-t vagy döntőbe jutott, amikor bőven volt(ak) nála erősebb csapat(ok). Ráadásul amíg a kilátogató (akár hétköznapi bajnokira) több ezer szurkesznek ez nem (nagy) gond, addig másoknak se legyen. Érdekes módon világverő norvég fiatalok többsége sem masszív BL-csapatokban "nőnek fel"... Mondjuk ezt eddig talán még senki sem vette észre :)

Ha győri szurkoló lennék engem se érdekelne. Élnék a mának, holnap majd ki tudja mi lesz...

Sok irigy.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2018, 14:43:39
Ha győri szurkoló lennék engem se érdekelne. Élnék a mának, holnap majd ki tudja mi lesz...

Sok irigy.  ;D

Senkire nem mondom, hogy irigy lenne. De engem nem zavar, hogy Mörk játszik az ETO-ban, nem pedig Planéta.
A Győr kapcsán felesleges a "holnap" miatt aggódni, hisz az up kifejezetten erős.

https://24.hu/sport/2018/02/28/magyar-kezisek-nyertek-a-kozepiskolai-vilagbajnoksagot/
30-17-re nyertek pl a döntőben ;)

Idézetet írta: drogos Dátum március 05, 2018, 14:48:25
Senkire nem mondom, hogy irigy lenne. De engem nem zavar, hogy Mörk játszik az ETO-ban, nem pedig Planéta.
A Győr kapcsán felesleges a "holnap" miatt aggódni, hisz az up kifejezetten erős.

https://24.hu/sport/2018/02/28/magyar-kezisek-nyertek-a-kozepiskolai-vilagbajnoksagot/
30-17-re nyertek pl a döntőben ;)

Gratula nekik.

Nekem semmi bajom nincs egyik csapattal sem, csak érzek valamit a háttérben.  :cya:

Mekkora lenne ez fociban, ami itt van kéziben. Az elmúlt 24 óra hírei:

A Fradi leigazolta a kegyvesztetté vált Bale-t, miközben a Vidi lecsapott Iscóra.
A Puskás Akadémia kevésbé volt aktív az átigazolási időszak utolsó órájában, már csak Griezmann, Aubameyang, Aspas és Hazard érkezett.
A Mezőkövesd elcsábította Maticot, akinek elege lett az angol időjárásból ...  ;D
Kispesten folytatja Fellaini, akinek saját bevallása szerint mindig is jól állt a piros-fekete...
:D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 05, 2018, 16:08:40
Mekkora lenne ez fociban, ami itt van kéziben. Az elmúlt 24 óra hírei:

A Fradi leigazolta a kegyvesztetté vált Bale-t, miközben a Vidi lecsapott Iscóra.
A Puskás Akadémia kevésbé volt aktív az átigazolási időszak utolsó órájában, már csak Griezmann, Aubameyang, Aspas és Hazard érkezett.
A Mezőkövesd elcsábította Maticot, akinek elege lett az angol időjárásból ...  ;D
Kispesten folytatja Fellaini, akinek saját bevallása szerint mindig is jól állt a piros-fekete...
:D


;D ;D ;D

heti bérüket pedig a Szerencsjáték Zrt állja :D


Férfi kézilabda MK - Elkerülte egymást a Veszprém és a Szeged az elődöntőben

Elkerülte egymást a címvédő Telekom Veszprém és a MOL-Pick Szeged a férfi kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében.


A magyar szövetség irodájában megtartott szombati sorsoláson kiderült, hogy a veszprémiek a Balatonfüred, a szegediek pedig a Csurgó együttesével találkoznak a debreceni Főnix Csarnokban sorra kerülő négyes döntő első napján.

Férfi Magyar Kupa négyes döntő, Debrecen:

április 14., szombat, elődöntők:

MOL-Pick Szeged - Csurgói KK 13.00
Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE 15.15

április 15., vasárnap, helyosztók:

a 3. helyért 15.15
döntő 17.45

forrás: MTI

A szezon végén távozik a CSM Bucuresti svéd válogatott irányítója, Isabelle Gulldén, aki a nyártól a Brest Bretagne játékosa lesz. A hírt mindkét női kézilabdacsapat megerősítette, Gulldén három szezonra kötelezte el magát új klubjához.

A CSM Bucuresti női kézilabdacsapata megvált vezetőedzőjétől, Helle Thomsentől. A román klubnál úgy érezték, változtatásra van szükség a Metz elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő előtt.



Siófok szerződtette Andrea Penezicet és Tatyjana Hmirovát a széteső Vardar Szkopjétól.