Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Lufu Dátum augusztus 30, 2011, 16:38:10
Kielben elvileg nem lesz Jicha és Zeitz. Igaz a Hamburgban meg Carlén, Lijewski és Kraus. Igazából bármi lehet én nem mernék egyikre sem rakni nyugodt szívvel, ami a HSV mellett szól, hogy mostmár van értelmes edzőjük.(Per Carlén)
A Kiel még Jicháék nélkül is kétszer kitömte a Veszprémet az elmúlt hetekben (9 illetve 7 góllal)... :-\ Bár az is igaz, hogy a mostani Veszprémet kb. mindenki agyonveri mostanában... :noway:
Szerintem is nagy no bet ez a meccs. Amúgy a tippjátékba én is éppen ezért raktam a Hamburgra, mert most már van edzőjük is ;D  Oda jó volt ez, de élesben nem játszanám. Egyébként a Digi Sport élőben közvetíti a mérkőzést, ahogyan jó pár Bundesliga találkozót is fog. :great:

#286 szeptember 06, 2011, 23:55:39, Lufu
Megnyitottam az idei évre szóló topikokat kézilabda témában.

Mivel 1 hozzászólás érkezett tavaly a női NB1-hez így összevontam a férfival.
Természetesen a két nem BL küzdelmeinek külön topik van továbbra is.
Az Európai kézilabdaligákba meg jöhet a KEK és az EHF a bajnokságok mellé.



Ennek a női világkupának, ami ma kezdődik, van valami honlapja?? Handball.hu-n találtam egy-két rostert, de például a román csapat keretére kíváncsi lennék. Aki tud segíteni, ne fogja vissza magát  :ok:

Honlapot még nem kerestem, de román keretem van.

Kapusok: Talida Tolnai, Tereza Pîslaru, Denisa Dedu;

Mezőnyjátékosok: Valetina Ardean-Elisei, Iulia Curea, Oana Manea, Ionela Stanca, Florina Chintoan, Ramona Farcau, Ada Nechita, Magda Paraschiv, Adina Fiera, Carmen Cartas, Aurelia Bradeanu, Oana Chirila, Mihaela Tivadar, Carmen Amariei, Melinda Geiger, Patricia Vizitiu, Amelia Busuioceanu si Roxana Han.

Köszönöm!

Bevallom, csak még jobban elbizonytalanodtam. Egy over 50.5-t akartam a francia-román meccsre, de félek tőle.
Van egy olyan érzésem, hogy a spanyolok ma ütik a svédeket, de fogadni arra sem mernék normális összeggel.

Nektek valami játszható tipp?

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 20, 2011, 11:12:09
Ennek a női világkupának, ami ma kezdődik, van valami honlapja?? Handball.hu-n találtam egy-két rostert, de például a román csapat keretére kíváncsi lennék. Aki tud segíteni, ne fogja vissza magát  :ok:
Itt van az összes többi csapat kerete:

http://handball.hu/2011/09/07/vilagkupara_keszulnek_a_valogatottak/

A jövő héttől Magyarországon is képernyőre kerül a világ egyik legjobb férfibajnoksága, a spanyol Asobal - tudatta közleményében a Sport Tv.
A csatorna közvetíti a többi között az elmúlt szezon két BL-döntősének, a Nagy László csapatkapitány által vezetett Barcelona és az Atlético Madrid mérkőzéseit, de képernyőre kerül Grebenár Gábor együttese, a zaragozai Aragón is. Grebenár csapatát rögtön az első közvetítés alkalmával láthatjuk, hiszen az Aragón-León mérkőzés kerül képernyőre.

forrás: kezi.hu

Imádlak Sport TV :smitten:


Nagy László a világ legjobbja


Nagy László lett a világ legjobb játékosa 2011-ben a handball-planet.com internetes portál olvasóinak szavazatai alapján. A Barcelona jobbátlövője a voksok egyharmadát szerezte meg, és szoros versenyben előzte meg a dán AG Köbenhavn játékosát, korábbi klubtársát, Mikkel Hansent.
Nagy László 2011-ben spanyol bajnokságot és Bajnokok Ligáját nyert a Barcelona csapatkapitányaként, és együttesével jelenleg is százszázalékos teljesítménnyel vezeti az Asobal tabelláját és a Bajnokok Ligája A-csoportját. Nagy egy héttel ezelőtt az Atlético Madrid ellen idegenben 25-23-ra megnyert bajnoki szuperrangadón nyolc akciógólt szerzett, ebből kettőt az utolsó percben, 23-23-as állás után.

A Nagy mögött végző Mikkel Hansen januárban világbajnoki ezüstérmet nyert a dán válogatottal, míg a harmadik helyen a bosnyák Danijel Sarics, a Barcelona kapusa végzett.

A világ legjobb játékosa 2011 szavazás eredménye:
1. Nagy László 33,1 %
2. Mikkel Hansen 30,1 %
3. Danijel Sarics 12,76 %
4. Uwe Gensheimer 12,07 %
5. Hans Lindberg 8,65 %
6. Bertrand Gille 2,57 %
7. William Accambray 0,74 %

A Facebook-on zajló szavazáson több mint 6500 voks alapján alakult ki a végeredmény.



Forrás: kezi.hu

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum december 16, 2011, 19:46:02
Nagy László a világ legjobbja


Nagy László lett a világ legjobb játékosa 2011-ben a handball-planet.com internetes portál olvasóinak szavazatai alapján. A Barcelona jobbátlövője a voksok egyharmadát szerezte meg, és szoros versenyben előzte meg a dán AG Köbenhavn játékosát, korábbi klubtársát, Mikkel Hansent.
Nagy László 2011-ben spanyol bajnokságot és Bajnokok Ligáját nyert a Barcelona csapatkapitányaként, és együttesével jelenleg is százszázalékos teljesítménnyel vezeti az Asobal tabelláját és a Bajnokok Ligája A-csoportját. Nagy egy héttel ezelőtt az Atlético Madrid ellen idegenben 25-23-ra megnyert bajnoki szuperrangadón nyolc akciógólt szerzett, ebből kettőt az utolsó percben, 23-23-as állás után.

A Nagy mögött végző Mikkel Hansen januárban világbajnoki ezüstérmet nyert a dán válogatottal, míg a harmadik helyen a bosnyák Danijel Sarics, a Barcelona kapusa végzett.

A világ legjobb játékosa 2011 szavazás eredménye:
1. Nagy László 33,1 %
2. Mikkel Hansen 30,1 %
3. Danijel Sarics 12,76 %
4. Uwe Gensheimer 12,07 %
5. Hans Lindberg 8,65 %
6. Bertrand Gille 2,57 %
7. William Accambray 0,74 %

A Facebook-on zajló szavazáson több mint 6500 voks alapján alakult ki a végeredmény.



Forrás: kezi.hu

:beerchug:

Grat neki!!! Reméljuk latjuk majd meg valamikor a valogatottban is!!!

Nem tudom pontosan ki, de valaki kábé egy éve hívta fel a figyelmem Ancsinra itt a fórumon egy bejegyzésben. Nem sokat láttam játszani, de most egy-két mozzanatát nézve, valóban vannak a gyerekben lehetőségek! Tetszik a játéka.

Egyiptom-Katar szerintem "hazai" győzelem, míg Tunézia elveri Szaúd-Arábiát.

Nyerni fog még a Kiel, a Hamburg is biztosan.

A spanyol kupában Barca-Valladolid H és Leon-Madrid vendég győzelmet tippelnék:)

NÉMETORSZÁG-MAGYARORSZÁG  36-33 (18-16)

Bréma, játékvezetők: Opava, Valek (csehek).

NÉMETORSZÁG: Heinevetter, Lichtlein, Ziemer (kapusok), Christophersen 1, Gensheimer 12 (4), Glandorf, Groetzki 7, Haas 1, Hens 6, Kaufmann, Klein 3, Pfahl 2, Roggisch, Strobel 1, Theuerkauf 2, Wienzek 1. Szövetségi kapitány: Martin Heuberger.

MAGYARORSZÁG: Fazekas, Mikler (kapusok), Ancsin 3, Császár 5, Harsányi, Ilyés 4, Iváncsik G. 2, Iváncsik T. 2, Katzirz, Krivokapics, Laluska 1, Mocsai T. 8 (2), Nagy K., Putics 4, Schuch, Szöllősi 2, Vadkerti, Zubai 2. Szövetségi kapitány: Mocsai Lajos.

Kiállítások: 4, ill. 6 perc.

Hétméteresek: 4/4, ill. 3/2.

Az EB-n kell győzni nem most  :)


Tvedten büntetője a néhány nappal ezelőtti, Egyiptom elleni edzőmeccsről:

Hĺvard Tvedten Handball Penalty, Norway vs Egypt

Nem csúnya :D