Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum július 14, 2012, 07:48:53
Ugye már találkoztak egyszer, az a mérkőzés 18-18 volt, 8-12 félidő után! A második félidőben nagyon gyengék voltunk, a szerbek meg az elsőben, most ez egy teljesen más mérkőzés lesz, ha kellene énis a szerbeket mondanám, de én nem fogadok, inkább szurkolok a mieinkneknek!
(bár mikor nézem, és nagyon szurkolok, általában az ellenkezője van, szóval tuti a szerb győzelem! :D)

Hajrá Magyarok! (Kinga meg verjen nekik vagy 15-öt!!!!  :))
Igen, ott félidőben mi vezettünk 4 góllal, de az utolsó 3 percre meg már 3 gólos hátránnyal fordultunk, és az utolsó másodpercben egyenlítettünk. Akkor ott bravúros eredményről beszélt a szakvezetés, a szerbek számítottak esélyesebbnek, és azóta is meggyőzőbb eredményeket produkáltak, nem is nagyon értem miért ezek az oddsok. Aztán lehet a csajok bebizonyítják, hogy nem véletlenül bíznak bennük a bukik.
A váci Klivinyi Kinga szinte már biztos, hogy gólkirály. :ok:

Idézetet írta: kaloz01 Dátum július 14, 2012, 07:53:12
Sajnos az európai pontversenyben Magyarország lecsúszott a 7. helyre így 2013-tól már csak egy csapat indulhat a bl-ben.A bajnoki 2. valamint a kupagyőztes ehf kupában indulhat.És van még egy nem sokat érő challenge kupa helyünk.Férfiakról van szó,a nőknél nincs változás ott a Dánok mögött másodikak vagyunk.
Úgy tűnik a Szegednek véget ér a bl.
igen, ez elég rossz hír, férfi fronton is beelőztek a dánok, így ők indíthatnak 2 csapatot. Minek kellett az AG Koppenhágának Final Fourba jutnia idén... :-\ Attól tartok így a piacképesebb játékosok jövőre már lelépnek Szegedről, aztán belőlük is Tatabánya szintű csapat lesz.

Magyarország-Szerbia  20-20

kb 15x már megnyerhettük volna de nem, jöhet a hosszabbítás!!!!! Olyan hibákat csináltunk jjuuuuuuuuuj  :bash: 5 góllal simán nyerhetnénk most meg izguljunk tovább  >:(

Idézetet írta: gerry Dátum július 14, 2012, 15:39:34
Magyarország-Szerbia  20-20

kb 15x már megnyerhettük volna de nem, jöhet a hosszabbítás!!!!! Olyan hibákat csináltunk jjuuuuuuuuuj  :bash: 5 góllal simán nyerhetnénk most meg izguljunk tovább  >:(
Számomra a lehető legjobban alakul eddig. :) Tartottam a döntetlen közeli eredménytől, így +0,5-tel tettem a szerbeket, így a tipp már jött, és még a csajok is behúzhatják a hosszabbítást. Hajrá! :ok:

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 14, 2012, 15:42:03
Számomra a lehető legjobban alakul eddig. :) Tartottam a döntetlen közeli eredménytől, így +0,5-tel tettem a szerbeket, így a tipp már jött, és még a csajok is behúzhatják a hosszabbítást. Hajrá! :ok:

Gratulálok Pisti!!! 24-22 eddig remélem így folytatják a csajok!!!!

én meg x2 be tettem a mieinket, szóval mind a ketten jól jártunk! (annyi a baj, hogy én buliszelvényre tettem amire még kell vagy 9 meccs  :D)

Hajrá csajok!!!!

Magyarország-Szerbia 26-24

Szép volt csajok!!!! Jó volt hallani egész mérkőzés alatt, hogy hajrá Magyarország!!!!! Szép játék volt az egész Vb alatt, talán a Franciák ellen volt a leggyengébb teljesítmény, de örüljünk a 3. helynek!!! Köszönjük!!!!!


Idézetet írta: gerry Dátum július 14, 2012, 15:59:44
Magyarország-Szerbia 26-24

Szép volt csajok!!!! Jó volt hallani egész mérkőzés alatt, hogy hajrá Magyarország!!!!! Szép játék volt az egész Vb alatt, talán a Franciák ellen volt a leggyengébb teljesítmény, de örüljünk a 3. helynek!!! Köszönjük!!!!!
Minden a lehető legjobb forgatókönyv szerint alakult. :great: Így a tipp is mindkettőnknek jött + a vb bronz is a miénk, szóval mindenki jól járt. :beerchug: Egyedül a szerbek nem, de az meg kit zavar. :D
Szép volt csajok! ;)

Kézilabda / U20 EB ffi. (Törökország) - (3. helyért)

Svédország 20 - Szlovénia 20    1

Kézilabda / U18 EB ffi. (Ausztria)

Dánia 18 - Szerbia 18    1    
Norvégia 18 - Fehéroroszország 18    1    
Németország 18 - Svédország 18    2

Akit érdekel népsporton indítottunk egy férfi kézivel -elsősorban külföld - foglalkozó blogot. (remélem nem gond, hogy belinkeltem ide). Szóval, akit nemcsak a Veszprém, Szeged, magyar válogatott trió érdekel, annak ajánlom figyelmébe.

http://ferfikezi.blog.nepsport.hu/

Bravo! Csak ne fogyjon el a lendület!

Idézetet írta: Lufu Dátum július 15, 2012, 18:39:58
Akit érdekel népsporton indítottunk egy férfi kézivel -elsősorban külföld - foglalkozó blogot. (remélem nem gond, hogy belinkeltem ide). Szóval, akit nemcsak a Veszprém, Szeged, magyar válogatott trió érdekel, annak ajánlom figyelmébe.

http://ferfikezi.blog.nepsport.hu/

magyar bajnokság nem lesz benne? a veszprém és a szeged alatt is van magyar kézi :cya:

Idézetet írta: Szigo Dátum július 15, 2012, 18:54:39
Bravo! Csak ne fogyjon el a lendület!
Köszi! Reméljük nem fog.

Idézetet írta: tgergely1979 Dátum július 15, 2012, 19:15:29
magyar bajnokság nem lesz benne? a veszprém és a szeged alatt is van magyar kézi :cya:
Lesz arról is szó, de azokról ír a többi oldal is itthon. A külföldi kézilabdáról meg nem sok infót találhatunk a hazai oldalakon.

Idézetet írta: Lufu Dátum július 15, 2012, 18:39:58
Akit érdekel népsporton indítottunk egy férfi kézivel -elsősorban külföld - foglalkozó blogot. (remélem nem gond, hogy belinkeltem ide). Szóval, akit nemcsak a Veszprém, Szeged, magyar válogatott trió érdekel, annak ajánlom figyelmébe.

http://ferfikezi.blog.nepsport.hu/

Köszönjük szépen, nagyon tetszik, állandó látogatója leszek az oldalnak!!!  :beerchug:


http://www.handball-planet.com/jesper-nielsen-leaves-agk/


Na az AG-nak sem jósolok így nagy jövőt. Kiszállt a főszponzor, a pénzember. Így nem lesz hosszú életű a dán szupercsapat. Kellett nekik adni a 2 BL helyet...de majd visszavesszük. ;)