Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Szotyori Dátum augusztus 05, 2012, 10:41:51
csajoknál érdemes tenni a franciákat a dánok ellen?

ilyen oddson szerintem nem!

Idézetet írta: Lufu Dátum augusztus 05, 2012, 09:51:56
A spanyolok elleni meccsünk előtt még 2,00-2,00 volt a két odds. Ennyiért simán játszható a győzelmünk.
A csoportkör utolsó fordulójában van még pár jó kis odds. Az argentinokat néztem még ~2,45 körül Tunézia ellen. Tegnap a svédek ellen teljesen feladták a 2. félidő harmadánál, és pihentettek a sorsdöntő meccsre. Ráadásul Sjöstrand is megfogott szinte mindent. Szóval az az eredmény csalóka. Azért erre a tippre még aludnom kell egyet. A franciák ~1,3 körüli oddson lazán verni fogják a svédeket. A horvátoknak meg nem hiszem, hogy gondot jelentene a spanyol válogatott. Ez meg, olyan ~1,8 körül van.

Mindenki ismer mindenkit itt szerintem, Magyarkanizsán az olimpia előtt elvertük őket hátha most is sikerül (de kár, hogy a szerbeknek az X is elég...). Amúgy Izlandtól mindkét csapat simán ki fog kapni, Izland-Horvátország döntőt várok horvát sikerrel.


Én pénzt nem raknék most a fiúkra, 1 jó meccsünk nem volt még az olimpián. A dánok elleni játék még ok volt, a többit meg inkább hagyjuk. Bőven verhetőek ezek a szerbek, de én inkább csak szurkolok majd a tv előtt.

Most olvastam a hatosfalon egy bejegyzést, nagyjából egyet is értek vele: http://hatosfal.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/05/Tet_nelkuli_dogvesz/

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 05, 2012, 13:52:34
Én pénzt nem raknék most a fiúkra, 1 jó meccsünk nem volt még az olimpián. A dánok elleni játék még ok volt, a többit meg inkább hagyjuk. Bőven verhetőek ezek a szerbek, de én inkább csak szurkolok majd a tv előtt.

Most olvastam a hatosfalon egy bejegyzést, nagyjából egyet is értek vele: http://hatosfal.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/05/Tet_nelkuli_dogvesz/

Nagy Laci a Barcában 50 perceket szokott általában játszani nem? Itt meg 2x20-at játszik vagy a dánok ellen 30 + utolsó 10. Ezt én sem értettem miért kellett leültetni, még pár perc biztosan volt benne.. Amúgy nincs szélsőjáték és ez a legnagyobb baj, Gulyás 0 volt végig, Körte szerintem csak lelkes, Harsányinak néha megy, Iváncsik meg pl: lerohanásokat ront (ezeket most így az összes meccsre értem)... Holnap durva meccs lesz szerintem és Lacikának végig játszania kell + kell 1 jó Nándi a kapuba és meglehet a meccs. Ja meg Timuzsin ne játsszon 1 percet sem :D

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 05, 2012, 13:52:34
Én pénzt nem raknék most a fiúkra, 1 jó meccsünk nem volt még az olimpián. A dánok elleni játék még ok volt, a többit meg inkább hagyjuk. Bőven verhetőek ezek a szerbek, de én inkább csak szurkolok majd a tv előtt.

Most olvastam a hatosfalon egy bejegyzést, nagyjából egyet is értek vele: http://hatosfal.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/05/Tet_nelkuli_dogvesz/

Jó írás. Az is igaz, hogy verhetőek a szerbek. No és az is igaz, hogy nem fogadok a fiúkra, hanem csak szurkolni fogok nekik. Eddig sajnos azt nyújtották, amit vártam  tőlük. Az a helyzet, hogy a magyar válogatott olimpián látott játéka alapján szerintem a szerbek legyőzhetik a magyarokat. Talán az lehet a szerencsénk, hogy ők is  gyengyén nyomják az ötkarikás játékokon, és a magyarok elleni meccsen sem lesznek jók. Egy dolog lepett meg engem, és remélem, hogy a kézilabdához értő fórumtársak  elmondják, hogy jól látom-e, és ha igen, miért történik mindez a magyar válogatott tagjaival. Mármint az, hogy - eddig rájuk nem jellemzően - az olimpián gyakran megtörnek és feladják a meccset.

Idézetet írta: Szotyori Dátum augusztus 05, 2012, 10:41:51
csajoknál érdemes tenni a franciákat a dánok ellen?

Én nem tenném, hisz a franciák mindenképpen csoportelsők. Szerintem a kulcsjátékosokat pihentetni fogják, a dánok meg felszabadultan játszhatnak és már csak azért is meg fogják mutatni! Ismétlem: SZERINTEM! :)

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 05, 2012, 19:43:41
Én nem tenném, hisz a franciák mindenképpen csoportelsők. Szerintem a kulcsjátékosokat pihentetni fogják, a dánok meg felszabadultan játszhatnak és már csak azért is meg fogják mutatni! Ismétlem: SZERINTEM! :)

??? Izland a csoportelső, Franciák meg ki-ki meccset nyomnak Swédekkel a második helyért!


Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 05, 2012, 20:11:04
??? Izland a csoportelső, Franciák meg ki-ki meccset nyomnak Swédekkel a második helyért!

Nőkre gondolt, te meg a férfiakra.

Idézetet írta: Tomihmv Dátum augusztus 05, 2012, 21:52:14
Nőkre gondolt, te meg a férfiakra.

Igen :)

Hisz a kérdés is a nőkre irányult  :angel:


Támadójáték nélkül nehéz jól szerepelni egy világversenyen. Márpedig nekünk ilyen az egész olimpián nincs... :bash:


Na jólvan, ezt behúztuk. :) A 2. félidőben már támadójátékunk is volt. Mocsai Jr. jól nyomta.
Jöhet Izland. Az ő játékuk nem fekszik nekünk, az utóbbi 2 alkalommal jól meg is vertek, ráadásul velük ellentétben, nem is vagyunk jó formában, de azért bízzunk a bravúrban. ;)

"Tamás fiam" nem viccelt :)

Nézem ezt a brazil-norvég meccset. Hú de gyenge csapat ez a norvég...  Semmi elképzelés nincs a játékukban, felállt fal ellen tanácstalanul passzolgatnak, az izlandi kapitány semmi újat nem tud kitalálni, teljesen más kategória, mint Breivik asszony volt. Bizonyos helyzetekre nem is tud reagálni. Katrine Lunde formán kívül van, Löke is halványabb, mint szokott. Nincs egy vezér ebben a csapatban, aki átlendítené őket a holtponton. Nagyon kellene ide Hammerseng vagy Tonje Larsen. Előbbi a támadójátékuk agya, utóbbi a védekezésük oszlopa, ketten együtt pedig a világ egyik legjobb belső védőpárosát alkotják. De ami a legfontosabb, az az, hogy ők az edző meghosszabbított kezei a pályán, a szellemi vezérek, akik ugye most nincsenek itt. A csoportbeli nagyon gyenge teljesítményük sem volt véletlen, vagy pillanatnyi botlás, ez a csapat ennyit tud! Azért nem is értem miért pakolják még most is őket olyan sokan, pedig semmit nem tettek le az asztalra eddig. Úgy érzem a nevükre fogadnak nem a teljesítményükre. A felkészülési meccseken mindenkit simán vertek, de most is látszik, hogy azok az eredmények semmit sem érnek, pontosabban azt sikerült elérni velük, hogy szépen túlértékeljék őket.
Persze lehet, hogy egy elsöprő 2. félidővel fordítanak a brazilok ellen és továbbjutnak, de akkor sem fog semmit változni a véleményem róluk. Ezt a csapatot a franciák másodszor is szétszednék, nálam most a francia válogatott az egyik fő favorit az aranyra. Aztán előfordulhat, hogy már ma este a montenegróiak megverik őket... :D

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 07, 2012, 11:35:14
Nézem ezt a brazil-norvég meccset. Hú de gyenge csapat ez a norvég...  Semmi elképzelés nincs a játékukban, felállt fal ellen tanácstalanul passzolgatnak, az izlandi kapitány semmi újat nem tud kitalálni, teljesen más kategória, mint Breivik asszony volt. Bizonyos helyzetekre nem is tud reagálni. Katrine Lunde formán kívül van, Löke is halványabb, mint szokott. Nincs egy vezér ebben a csapatban, aki átlendítené őket a holtponton. Nagyon kellene ide Hammerseng vagy Tonje Larsen. Előbbi a támadójátékuk agya, utóbbi a védekezésük oszlopa, ketten együtt pedig a világ egyik legjobb belső védőpárosát alkotják. De ami a legfontosabb, az az, hogy ők az edző meghosszabbított kezei a pályán, a szellemi vezérek, akik ugye most nincsenek itt. A csoportbeli nagyon gyenge teljesítményük sem volt véletlen, vagy pillanatnyi botlás, ez a csapat ennyit tud! Azért nem is értem miért pakolják még most is őket olyan sokan, pedig semmit nem tettek le az asztalra eddig. Úgy érzem a nevükre fogadnak nem a teljesítményükre. A felkészülési meccseken mindenkit simán vertek, de most is látszik, hogy azok az eredmények semmit sem érnek, pontosabban azt sikerült elérni velük, hogy szépen túlértékeljék őket.
Persze lehet, hogy egy elsöprő 2. félidővel fordítanak a brazilok ellen és továbbjutnak, de akkor sem fog semmit változni a véleményem róluk. Ezt a csapatot a franciák másodszor is szétszednék, nálam most a francia válogatott az egyik fő favorit az aranyra. Aztán előfordulhat, hogy már ma este a montenegróiak megverik őket... :D

Egyetértek, legalább Gro kéne ide. Nálam is a franciák a favoritok az aranyra, ennek ellenére X/2-t tettem erre a meccsre :D