Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Lufu Dátum augusztus 08, 2012, 22:24:19
Óriási esélyt kaptunk a döntőre így. A dánok a vereségtől függetlenül erősebbek, mint a svédek, egyszerűen csak nem voltak formában, de lehet az elődöntőtől meg lesimáztak volna mindenkit.

Érdekes, hogy a svédek és mi ugyanabba az olimpiai selejtező csoportban voltunk :) Azt se feledjük, hogy nemrég Montenegro verte ki őket a vb selejtezőkben.

Nagyjából egy kaliber a két gárda. Én azt mondom 51-49% az esély ide.
Így van, ennél nagyobb esélyünk soha nem lesz olimpiai döntőt játszani az biztos. Sikerülnie kell, megoldottunk már a svédeknél jóval nehezebb feladatot is.

Szerintem a döntőben magabiztosan fog nyerni Horvátország, de a franciákat csak nagy nehezen, 1 góllal fogják legyúrni, sajnos mi egy 7 gólos vereséget szenvedünk majd tőlük a fináléban / vagy a svédek.

A franciák győzelme a horvátok ellen csak nekem csábító 2,40-ért, vagy másnak is?

Idézetet írta: Lufu Dátum augusztus 08, 2012, 22:24:19
Óriási esélyt kaptunk a döntőre így. A dánok a vereségtől függetlenül erősebbek, mint a svédek, ...

Szerintem amennyire mi örülünk annak, hogy a svédek kinyomták a dánokat, legalább annyira örülnek a svédek, hogy mi meg kilöktük Izlandot.

Szépen megkaptuk egymást.  :)

Idézetet írta: Lufu Dátum augusztus 09, 2012, 19:33:19
A franciák győzelme a horvátok ellen csak nekem csábító 2,40-ért, vagy másnak is?

Nekem egyáltalán nem! Nem tartom őket annyira erősnek, hogy megverjék a hibátlan (!) horvátokat! Inkább a 2-es odds a csábító a horvátokra  ;D -2-es hendivel azért én sem merném betolni...

Svédország-Franciaország döntő lesz. Ez csak megérzés, kíváncsi vagyok, bejön-e  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 10, 2012, 11:09:06
Svédország-Franciaország döntő lesz. Ez csak megérzés, kíváncsi vagyok, bejön-e  :)

Magyarország-Horvátország döntő lesz.  :)


Ezt nem hiszem el...4-szer támadtunk az x-ért és egyiket se tudjuk belőni az aggastyánnak :wall: :wall: :2guns: :shockwhore_125:

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 10, 2012, 19:35:22
Ezt nem hiszem el...4-szer támadtunk az x-ért és egyiket se tudjuk belőni az aggastyánnak :wall: :wall: :2guns: :shockwhore_125:

És ziccereket rontottunk a végén áááááááááááááh, ez egy simán nyerhető mérkőzés volt, a svédek semmi extrát nem mutattak, Nándi nagy volt megint, sajnos Nagy Laci támadásban 0 volt, Mocsai is gyenge volt, Csaszi sérülése is sajnálatos, A két szélsőnk, meg az utolsó 2 támadásban  :noway: 4.ek leszünk megint!

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 10, 2012, 19:44:50
És ziccereket rontottunk a végén áááááááááááááh, ez egy simán nyerhető mérkőzés volt, a svédek semmi extrát nem mutattak, Nándi nagy volt megint, sajnos Nagy Laci támadásban 0 volt, Mocsai is gyenge volt, Csaszi sérülése is sajnálatos, A két szélsőnk, meg az utolsó 2 támadásban  :noway: 4.ek leszünk megint!
Jobb lövőből nullák voltunk. Nagy Lacit látta valaki támadásban? Csapatkapitányként neki kellene hátára venni ilyenkor a csapatot és húzni a szekerét, mint tette azt Izland ellen a hosszabbításban. Na, de most egy dupla 0 volt, alibi végig, ahogy a régi szép időkben...

Ennyi sajnos van a két csapat között, egy gólnyi különbség. Meg lehetett volna, közel volt, de most nem volt szerencsénk. Egy rossz szót nem kaphatnak a fiúk, az olimpia egyik legnagyobb meglepetését okozták. Szép volt srácok, köszönjük :beerchug: :cya:

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 10, 2012, 19:47:15
Jobb lövőből nullák voltunk. Nagy Lacit látta valaki támadásban? Csapatkapitányként neki kellene hátára venni ilyenkor a csapatot és húzni a szekerét, mint tette azt Izland ellen a hosszabbításban. Na, de most egy dupla 0 volt, alibi végig, ahogy a régi szép időkben...

Putics volt pozitív meglepetés egyedül, sajnos Csaszi 2 kihagyott  hetese is fájó így utólag, Nagy Laci meg szót sem érdemel. Nem volt ma kiemelkedő játékosunk támadásban az volt a legnagyobb baj! Szerbia ellen Mocsainak minden bejött, Izland ellen Nagy magára vállalta a felelősséget, ma meg?? semmi !!!! h az a kutya meg a macska mindenit! egy kicsi plusz kellett volna és ott vagyunk a döntőben, de sajnos ez már csak a múlt  :(

Cupic lesérült a tegnapi meccsen?

Tudom, most mindenkit az olimpia érdekel... nos igen, engem is :)
Azonban aki esetleg nem hallotta volna, Tervel szeptembertől a Győri Audi ETO KC-ban fog szerepelni!

Szvsz az idei második értelmes igazolása a klubnak.

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 11, 2012, 13:05:10
Tudom, most mindenkit az olimpia érdekel... nos igen, engem is :)
Azonban aki esetleg nem hallotta volna, Tervel szeptembertől a Győri Audi ETO KC-ban fog szerepelni!

Szvsz az idei második értelmes igazolása a klubnak.

Ha így se nyernek bl-t égessék le a csarnokot, oszlassák fel a klubot és visszamenőleg adjanak vissza minden címet!!!  8)