Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Uraim gondolkodik-e valaki olyanon, hogy jönne a női kézilabda VB-re (December 6-22). A magyar lányok természetesen az ujvidéki csoportba kerültek ujra Németország, Románia, Csehország, Tunézia és Ausztrália társaságában.

Azért kérdezem mert szeptember 5.én kezdik árúsítani a jegyeket és én mindjárt le is fogok csapni rájuk még aznap, hogy minél jobb helyre kerülhessek. Ha valakit érdekel tudok segíteni a jegyszerzésben. Az árról még pontos infó nincs, de szeptember 5től október 5ig 40%os kedvezmény van minden csomagra (5nap mind a 15 meccse)

Női kézilabda BL - Három magyar és egy szlovén pályázat a négyes döntőre

    Budapest, 2013. szeptember 13., péntek (MTI) - Három magyar és egy szlovén pályázat érkezett be az Európai Kézilabda Szövetséghez (EHF) a női Bajnokok Ligája 2014-es négyesdöntőjének megrendezésére.


    Az augusztusi, rangos győri nemzetközi tornát szervező SportConcept menedzseriroda már kedden bejelentette, hogy jelentkezik a Final Fourra, ugyanakkor az EHF hivatalos honlapján pénteken megjelent közlemény szerint a Magyar Kézilabda Szövetség a Hungarofest Kft.-vel közösen, továbbá a Nexus Communication nevű cég is pályázik a rendezésre. Érdekesség, hogy helyszínként mindhárom magyar jelentkező a Papp László Sportarénával kandidál.
    Egyedüli külföldiként a Krim Ljubljana pályázik.
    Az EHF végrehajtó bizottsága várhatóan szeptember 20-án dönt arról, lesz-e egyáltalán négyes döntő, és ha igen, akkor hol.

( forrás: MTI )

Ma lesz egy norvég női kupameccs, Flint - Bakkelgat. Egyik se egy veretes csapat, a hazaiak a topbajnokság sereghajtói, a vendégek az első osztályé. Ugyanakkor a hazaiak tizenegynéhány illetve húsz gólokkal kapogattak ki eddig, a vendégek meg egy X mellett két szoros meccset játszottak. Az X2 -re 4,55 az odds, szerintem egy kis pénzt megér megpróbálni.

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 08, 2013, 17:23:35
Ma lesz egy norvég női kupameccs, Flint - Bakkelgat. Egyik se egy veretes csapat, a hazaiak a topbajnokság sereghajtói, a vendégek az első osztályé. Ugyanakkor a hazaiak tizenegynéhány illetve húsz gólokkal kapogattak ki eddig, a vendégek meg egy X mellett két szoros meccset játszottak. Az X2 -re 4,55 az odds, szerintem egy kis pénzt megér megpróbálni.

Jó ötlet, én a biztosabb hendivel tolom a vendégeket.  :ok:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 08, 2013, 18:34:19
Jó ötlet, én a biztosabb hendivel tolom a vendégeket.  :ok:

Ennyit a biztosabb hendiről.. :bash:  ;D

Francia D1: Nantes-Dunkerque  X 10,0  a bet365-nél.  Szerintem egy ezrest kockáztatok, a formák alapján ez benne van a meccsben.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 09, 2013, 08:03:28
Ennyit a biztosabb hendiről.. :bash:  ;D
Nem akartam a meccs előtt okoskodni, mert a vendégeket nem ismerem, de Dániát leszámítva (általában) a másodosztályú csapatok igen súlytalanok. Nagy a szakadék az első osztály vége és a másodosztály eleje között. Ha feljutnak az első osztályba, akkor nyáron mindenhol komoly erősítésbe szoktak kezdeni, mert még így is igen nehéz (lesz) bennmaradni.

Idézetet írta: drogos Dátum október 09, 2013, 16:57:37
Nem akartam a meccs előtt okoskodni, mert a vendégeket nem ismerem, de Dániát leszámítva (általában) a másodosztályú csapatok igen súlytalanok. Nagy a szakadék az első osztály vége és a másodosztály eleje között. Ha feljutnak az első osztályba, akkor nyáron mindenhol komoly erősítésbe szoktak kezdeni, mert még így is igen nehéz (lesz) bennmaradni.

Nyugodtan okoskodj csak, megmaradt volna 35 liter benzinem.  ;)

Idézetet írta: LosGabos Dátum október 09, 2013, 15:16:34
Francia D1: Nantes-Dunkerque  X 10,0  a bet365-nél.  Szerintem egy ezrest kockáztatok, a formák alapján ez benne van a meccsben.
A félidőben még jó voltam  :-\


A tippmixpro még nem reagált, én gyorsan megtettem: 2013.10.24.11:33    264/264    Egyes kötés    8 000 Ft    8 000 Ft    0 Ft    
Esemény    Kimenetel    Odds    Eredmény
Spanyolország - Törökország (női) Hendikep -9,5    Spanyolország -9,5    2,70    Nyitott . Más irodáknál már 1.70-et sem adnak!!!

Idézetet írta: zotya90 Dátum október 24, 2013, 11:38:11
A tippmixpro még nem reagált, én gyorsan megtettem: 2013.10.24.11:33    264/264    Egyes kötés    8 000 Ft    8 000 Ft    0 Ft    
Esemény    Kimenetel    Odds    Eredmény
Spanyolország - Törökország (női) Hendikep -9,5    Spanyolország -9,5    2,70    Nyitott . Más irodáknál már 1.70-et sem adnak!!!

Ez szépen kihozható úgy, hogy semmiképpen se veszíts.
Csak nekem nem ér ennyit a tippmixpro regisztráció...

Plusz, ha utólag érvénytelenítenek egy fogadást (nem tudom, hogy szokott-e ilyen lenni), akkor balul is elsülhet a dolog...

Idézetet írta: drogos Dátum október 24, 2013, 12:02:56
Ez szépen kihozható úgy, hogy semmiképpen se veszíts.
Csak nekem nem ér ennyit a tippmixpro regisztráció...

Plusz, ha utólag érvénytelenítenek egy fogadást (nem tudom, hogy szokott-e ilyen lenni), akkor balul is elsülhet a dolog...
28-11 Nagyon sima. Már a számlámon van a 21.600 HUF

Idézetet írta: zotya90 Dátum október 24, 2013, 22:08:16
28-11 Nagyon sima. Már a számlámon van a 21.600 HUF

Sokszor a nagyon sima meccsek sem jönnek össze :)
Ma az ukrán-litván meccsen a vendégek majdnem csodát tettek. Tegnap a németek majdnem bucira verték az oroszokat. A nagy hendiknél mindig benne van, hogy az edző cserél, vagy kiengednek a biztos vezetés tudatában, vagy csak fel sem pörögnek eléggé az esélyesebbek. Örülök, hogy nyertél.

Provident Kupa:
Brazília-Magyarország 28-26 (13-12)
Mondjuk ez egy sör-virsli meccs, így érthető az eredmény.