Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#900 április 25, 2014, 20:14:44, slices
Állítólag a SEHA ligában is szeretnének indulni. Ezért KELL a 3 jó kapus.

Per pillanat mennyire konkrét már ez nem tudom.

Szerk.:
Közben találtam egy Mikler interjút, ebben szó van róla.

http://www.digisport.hu/news/12559

Tegnap edzés közben meglepték a csapatot.  :ok:

www.youtube.com/watch?v=9_vuweSnSBs

http://sport.hir24.hu/ferfi-keziladba/2014/05/06/uj-bajnoksagban-indulhat-a-veszprem-es-a-szeged/

A két csapatnak jó lesz, de a magyar bajnokságnak nem. Alig lesz néző.
Az meg érdekes lesz, ha összekerülnek a SEHA-ban és a BL-ben is ugyanabba a csoportba egyes csapatok.
Főleg ha a lengyelek is jönnek.

Idézetet írta: Cleveland Dátum április 15, 2014, 13:22:42
,,A Magyar Kupában a hétvégén ismét győztes MKB-MVM Veszprém kedden bejelentette: a következő szezontól a klubnál folytatja pályafutását a válogatott kapusa, Mikler Roland."

Nem rossz vétel:D
Megvan az utód.

http://sport.hir24.hu/ferfi-keziladba/2014/05/08/vilagbajnokokkal-erosit-a-tisza-parti-klub/

#904 május 09, 2014, 10:57:26, rosco
Källman, García Parrondo, Sierra, García Robledo... Nem régen még nem hittem volna, hogy a közeljövőben ilyen játékosok fognak Szegeden kerettagok lenni. Mindegyik 30 fölötti már, de akkor is ütős névsor. A spanyol kézilabda pénztelenségéből elég sokat nyertek a magyar élklubok, komoly erősítések érkeztek játékos és edzői posztokra is.

A Viborg kettős győzelemmel elhódította a KEK-serleget. Sajnálom a Fradit, de a Viborg abszolút megérdemelten lett kupagyőztes!

A Lada nyerte meg az EHF-kupát abszolút megérdemelten. Kár, hogy nem az FKC-vel döntőzött  :bash:

A már bejelentett Milanovic-Litre és Müller mellett nyilvánosságra hozták, hogy a (régóta köztudott) Senen kívül még Aguilar is az ETO-ban fog játszani a nyártól.

Nem mondom, jó kis keretet raktak össze Keléék. Irány az újabb BL-címvédés!  :beerchug:

Ma Szlovénia-Magyarország!

Kinek mi a véleménye a meccsről? Ugye múlt héten 3 góllal sikerült győznünk, kiharcoljuk a továbbjutást?

Idézetet írta: gerry Dátum június 15, 2014, 08:21:26
Ma Szlovénia-Magyarország!

Kinek mi a véleménye a meccsről? Ugye múlt héten 3 góllal sikerült győznünk, kiharcoljuk a továbbjutást?

Szerintem a továbbjutás nem kérdés, én egy esetleges Magyar győzelmet is el tudok képzelni. Ha meglépnek a mieink 2-3 góllal, onnantól a Szlovénok se pattognak tovább.

Idézetet írta: forzainter Dátum június 15, 2014, 08:25:49
Szerintem a továbbjutás nem kérdés, én egy esetleges Magyar győzelmet is el tudok képzelni. Ha meglépnek a mieink 2-3 góllal, onnantól a Szlovénok se pattognak tovább.

Az első meccsen már el kellett volna dönteni ezt a párharcot, de sajnos nem sikerült. Az első 15 perc nagyon fontos lesz, nehogy ott meglépjenek a szlovénok, mint tegnap a cseheknek is sikerült, aztán tudjuk mi lett a vége. 1,58-at ér a továbbjutásunk, én bízom a fiúkban, remélem nem okoznak majd csalódást!

A csehek valóban nagyon nagyot játszottak tegnap. -8 -ról továbbjutni a szerbek ellen, erre nem sokan lettek volna képesek.
Kiestek a németek is !!!, és az osztrákok a norvégokat tették hidegre.

Nincs jó előérzetem a magyarokkal kapcsolatban, én nem az első 15 perctől, hanem az utolsó 10-től félek.

Idézetet írta: LosGabos Dátum június 15, 2014, 09:49:16
A csehek valóban nagyon nagyot játszottak tegnap. -8 -ról továbbjutni a szerbek ellen, erre nem sokan lettek volna képesek.
Kiestek a németek is !!!, és az osztrákok a norvégokat tették hidegre.

Nincs jó előérzetem a magyarokkal kapcsolatban, én nem az első 15 perctől, hanem az utolsó 10-től félek.

Szerintem ha nem rontjuk el az elejét nem lesz gond, fussanak ők az eredmény után, ill. az is mellettünk szól, hogy 23 gól vagy felett dobunk akkor már a 3 gólos vereség is belefér. Kell a jó kapusteljesítmény a könnyű gólok és egy jobb Nagy Laci támadásban. Azt mondom nyerjenek ők de legyen ez egy 27-25, és utazunk mi Katarba!

A cseh meccsről meg annyit, hogy rossz volt nézni amit a szerbek csináltak, Vujin talán gólt sem dobott, Ilic második félidőben már csak a végén jött támadásban, és rengeteg eladott labda, ha jól emlékszem a statra, 15 gólt dobtak a csehek lerohanásból míg a szerbek kettőt + minden bejött nekik, a vendégeknél a kapusteljesítmény is 0 volt, sajnos van ilyen meccs mikor semmi sem jön össze, de ezért most nagy árat fizettek a szerbek.

Félidőben Szlovénia - Magyarország 13-16

remélem a folytatásban is tudjuk tartani azt a koncentrált védekezést amit az első félidőben mutattunk, 7 góllal kellene elveszítenünk a második félidőt, hogy ne mi legyünk Katarban. Hajrá fiúk, nyerni kell!!!

SOHA többé nem nézek magyar kézilabdát  :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: