Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Martín képes bebizonyítani, hogyan lehet egy erősebb kerettel simán kikapni...  :noway:

Az ok, hogy a védelmet elég jól összerakta, cserébe eltűrtem, hogy a támadójáték nézhetetlenné vált, de az, ahogy mostanában meccsel, az gyalázat.
Nincs még egy olyan inkompetens ..... rajta kívül, aki játszatná Aguilart, az a nő akkora gyökér, hogy el kéne ásni.
:bash:

Drogos látva a hétközi győri produkciót, be lehet húzni a metzet?

Vagy ezt a meccset komolyan veszik az előzőhöz képest?!

Én arra is gondoltam, hogy ezeknek is beragadt a questornál néhány guriga, ezért ennyire gyengék.

 Nikola Karabatic elhagyja a Barcelona férfi kézilabdacsapatát, és a PSG-ben folytatja pályafutását.



csak a foci része failolt be kézi marad úgy mint eddig nem érinti dől a lé oda ugyan úgy

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 23, 2015, 11:40:23
Tarsoly és cégének bukása a kézi szakosztályban nem jelent problémát?

Úgy van, ahogy tomi mondja, a kézi teljesen külön van. Mintha két különböző cég lenne :)

Idézetet írta: csak1tomi Dátum március 23, 2015, 11:32:17
http://www.gyorietokc.hu/hu/hirek/view/magunk-kozt/4591/uj-csapat-formalodik-a-gyori-audi-eto-nal-a-kovetkezo-szezonra

easy win jövőre bl win :D
Ha marad Sen is és végre "tökös" lesz, akkor ezt a csapatot szerintem nem lehet megverni :)
Tomoritól kicsit félek, de valahogy úgy érzem, hogy mentálisan fel fog nőni a feladathoz.  :ok:

Amúgy erről az öt névről már 1,5 hónapja lehet tudni, csak a klub meg a "jól értesültek" maszatoltak össze-vissza, hogy nem is igaz :D

Baromi jó csapat lesz :D  :beerchug:

Én azért még Mörköt el tudnám képzelni a csapatban... :D :D :D :D :D :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 23, 2015, 12:25:54
Én azért még Mörköt el tudnám képzelni a csapatban... :D :D :D :D :D :D

Én meg az ágyamban :D
De a csapatban is jó lenne  :beerchug:

Vardarnak mennyire fontos a Seha liga valakinek van infója?
085   1   Vardar Pro Skopje - Breszt Meskov   1.23   11.00   4.15   P 17:30   márc. 27
kis ods nagy téttel easy money lehet HA nyernek simán? Nyernek?

3x kaptak összesen egyszer tőlük 30:22 idegenben otthon nyertek 28:25re Veszprémtől 1x és PDD Zagrabtól 1x.


Idézetet írta: csak1tomi Dátum március 26, 2015, 12:30:25
Vardarnak mennyire fontos a Seha liga valakinek van infója?
085   1   Vardar Pro Skopje - Breszt Meskov   1.23   11.00   4.15   P 17:30   márc. 27
kis ods nagy téttel easy money lehet HA nyernek simán? Nyernek?

3x kaptak összesen egyszer tőlük 30:22 idegenben otthon nyertek 28:25re Veszprémtől 1x és PDD Zagrabtól 1x.

Nem jön velük Dibirov,Brumen és Abutovic,állítólag sérültek.Szerintem kb.leszarják,felkészülésnek jó nekik a BL-re.De majd valameilyk kézi szaki biztos véleményezi.

nah így nagy érvágás nekik így no bet ettől még nyerhetnek, Árpi a kapuba egy gépállat, de hogy Veszprémet rakom 1.08ért az tuti xD meg döntőben is bárkivel kerül össze sima win

Üdv.
Szerintetek a Győr visszavág a Fradinak, és megnyeri a Kupát?
Kézilabda, Magyar Kupa (női), döntő

03.29.  15:45   Győr - FTC         1,25   11,00   4,00

meglepetés lenne ha nem Győr nyerné, jó meccs lesz de szerintem Győr nyer egy 3al + hazai pálya