Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kicsit mérges vagyok a csajokra, az elején rosszul kezdtünk, aztán sikerül felzárkózni, és jön a 20-27. perc között egy hullámvölgy amikor 7-7 után megint nehéz helyzetbe hozzuk magunkat, semmi nem jön össze hétméteres is kimarad.... 13-9 a félidő, de ebben több volt. Nem reménytelen a helyzet de több kell.

Idézetet írta: gerry Dátum július 31, 2015, 19:11:38
Kicsit mérges vagyok a csajokra, az elején rosszul kezdtünk, aztán sikerül felzárkózni, és jön a 20-27. perc között egy hullámvölgy amikor 7-7 után megint nehéz helyzetbe hozzuk magunkat, semmi nem jön össze hétméteres is kimarad.... 13-9 a félidő, de ebben több volt. Nem reménytelen a helyzet de több kell.

Én is így látom, bár őszintén szólva az oroszok is sok hülyeséget elkövettek, amivel meg maguk ellen dolgoztak.

Sajnos  5 perc alatt szinte eldöntötték a meccset a ruszkik....

Végeredmény:
Oroszország - Magyarország 28-17

no comment.... a 4.helyet azért meg fogjuk szerezni (bronzmeccsen sem lesz sok esélyünk) ami összességében szép eredmény, a csajok így is erőn felül teljesítettek.

Idézetet írta: gerry Dátum július 31, 2015, 19:59:58
Végeredmény:
Oroszország - Magyarország 28-17

no comment.... a 4.helyet azért meg fogjuk szerezni (bronzmeccsen sem lesz sok esélyünk) ami összességében szép eredmény, a csajok így is erőn felül teljesítettek.

Jött a papír. Ettől a csapattól a legjobb négy igen szép eredmény.  :beerchug:
Ráadásul a halálcsoportból jutottak tovább, pedig én arra sem fogadtam voltam. A "címvédő" svédek és a vb-győztes románok mellett még a franciák is ott voltak, majd jött a könnyebb középdöntő, de a lényeg a legjobb négy.

Most abban bízom, hogy a svédek nagyon elfáradnak, a dánok meg nyernek, hogy a döntőben az oroszokat megcsapkodják :) Míg a magyar lányok csodát téve megszerzik a bronzot :D Jó, oké, ez már nem a realitás, de hátha :)

Idézetet írta: csak1tomi Dátum július 31, 2015, 17:54:12
Nyolcgólos, 36-28-as győzelmet aratott a Győri Audi ETO KC csapata első felkészülési meccsén a Dunaújváros ellen!
hajrááááá győőőőőőőőőőr :great:
:beerchug:

Örülök neki, hogy Tomori megszórta magát!

Dánok nagyon durván beindultak. 14 perc 3-10 :D

Idézetet írta: drogos Dátum július 31, 2015, 21:17:32
Dánok nagyon durván beindultak. 14 perc 3-10 :D

15 perc alatt már 2 svéd időkérés volt, a dánok szétfutják őket, mire visszarendeződnének már a labdát kell kiszedi a kapuból  :D

Swédország - Dánia 20-28

így a svédekkel játszunk majd a harmadik helyért, a csoportkörben 24-18-ra vertek minket, bízzunk benne, hogy most fordítva lesz.

Döntő:

Orosz - Dán

Idézetet írta: gerry Dátum július 31, 2015, 22:26:37
Swédország - Dánia 20-28

így a svédekkel játszunk majd a harmadik helyért, a csoportkörben 24-18-ra vertek minket, bízzunk benne, hogy most fordítva lesz.

Döntő:

Orosz - Dán

Megmondom őszintén, hogy sokkal többet vártam a svédektől, egy szorosabb meccset, de egyszerűen brutálisak a dánok. Örülök, hogy a torna két legjobb csapata jutott a döntőbe és innentől hajrá dánok, a bronzmeccsen pedig hajrá magyarok!

Szerintem lesz esélyük a svédek ellen, ugyanis az első fordulós meccs előtt a brutálisan gyenge (magyar utazás-) szervezés miatt full fáradtan léptek pályára a csajok.
Én azt mondom, hogy ha az átlövők tudnak egy jó szintet hozni újra, akkor van esélyünk.

Kíváncsi vagyok, hogy hány dán jut be az all-starba, mert szerintem minimum 3 játékost tőlük választanék :)

Idézetet írta: drogos Dátum július 31, 2015, 23:43:29
Megmondom őszintén, hogy sokkal többet vártam a svédektől, egy szorosabb meccset, de egyszerűen brutálisak a dánok. Örülök, hogy a torna két legjobb csapata jutott a döntőbe és innentől hajrá dánok, a bronzmeccsen pedig hajrá magyarok!

Szerintem lesz esélyük a svédek ellen, ugyanis az első fordulós meccs előtt a brutálisan gyenge (magyar utazás-) szervezés miatt full fáradtan léptek pályára a csajok.
Én azt mondom, hogy ha az átlövők tudnak egy jó szintet hozni újra, akkor van esélyünk.

Kíváncsi vagyok, hogy hány dán jut be az all-starba, mert szerintem minimum 3 játékost tőlük választanék :)

Én is a Dánok felé hajlok, ahogy már írtam is előzőleg, és az oddsuk is nagyon tetszik  :)

Oddsok a bronzmeccsre és a döntőre:
Magyarország 19-Svédország 19   2.65   9.00   1.60   2.06   1.38
   
Oroszország 19-Dánia 19   2.05   8.50   2.00   1.64   1.63

A félidő végére a dánoknak már esélyük sem lesz :S
Ész nélkül játszanak, pocsék bejátszásokkal, gyenge átlövésekkel...  :noway:

#1122 augusztus 02, 2015, 13:01:02, Flandy
Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 02, 2015, 12:46:38
A félidő végére a dánoknak már esélyük sem lesz :S
Ész nélkül játszanak, pocsék bejátszásokkal, gyenge átlövésekkel...  :noway:

Hát igen, sajnos most nagyon rosszak a dánok, az oroszok meg mind fizikálisan, mind játékban eddig a dánok felett vannak. Szinte mindent kihagynak az északiak, pedig dán végső winen vagyok... :(

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 02, 2015, 12:46:38
A félidő végére a dánoknak már esélyük sem lesz :S
Ész nélkül játszanak, pocsék bejátszásokkal, gyenge átlövésekkel...  :noway:

9-6 után kicsit megvaltoztak a dolgok szerencsénkre...

3 gólos dán vezetés félidőben -4 nél egy forintot nem tettem volna hogy akárcsak vezetni is fognak 30 perc után.