Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: csak1tomi Dátum augusztus 30, 2015, 18:23:02
az biztos hogy eléggé pesszimista de én más ilyen blogról vagy honlapról nem tudok

Mire vagy kíváncsi? Ilyen "taktikai zónát" olvasnál szívesen?

az mi? tök mind1 csak kézilabda legyen :) nemzetisporton szoktam kézilabda szekciót nézegetni az elég jó globális, esetleg nagyobb külföldi csapatok honlapját akikre fogadok, psg montpellier, kiel, flenshburg, löwen, győr :D larvik :) kb ennyi
nah meg hosszabitas.hu-t elég fasza ráadásul sok sportról írnak

az mi hogy holstebro honlapján nincs a csapatról információ, vagy csak én vagyok a gyök2 hogy nem találtam?:D Kristiansen ugye már nem csapat tag ha jól emlékszem eligazolt liga2be valami másik csapathoz nem?


Idézetet írta: slices Dátum szeptember 01, 2015, 13:06:45
http://handball.hu/2015/09/01/irina_nikityina_alairt_siofokra/

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-orosz-iranyitot-szerzodtetett-a-siofok-hivatalos-2435461

"Nyikityina 180 cm magas, 25 éves, az Asztrahanocska előtt a Buducsnoszt Podgoricában, azt megelőzően pedig a Lada Togliattiban szerepelt, 2010-ben tagja volt a junior világbajnokságot nyerő orosz korosztályos válogatottnak.
,,A magyar bajnokság jelen pillanatban minden játékos számára vonzó az erőssége miatt. A Siófok KC egy viszonylag fiatal klub, de komoly céljai vannak és a vezetőedző személye is fontos tényező volt, amikor meghoztam a döntésem. Szeretnék a bajnokságban és az EHF-kupában is minél jobb eredményt elérni, remélem mind az edző, mind a klub célkitűzéseit el tudjuk érni ebben a szezonban" – mondta Nyikityina.
,,Többször beszéltem már arról, hogy szeretnénk az irányító posztra igazolni még. Nagyon elégedett vagyok, hogy Irina aláírt és minket választott. Volt egy komolyabb sérülése, de fél éve teljesen egészséges és a tavalyi szezon második felét már végigjátszotta Oroszországban. Vele sokat fogunk erősödni, olyan játékos, aki támadásban és védekezésben is képes a legjobb teljesítményre. Türelmesek leszünk vele, ami a beilleszkedést illeti, meglátjuk, hogy esetleg már szerdán bemutatkozhat-e" – kommentálta az igazolást Christian Dalmose vezetőedző. "

Idézetet írta: csak1tomi Dátum szeptember 01, 2015, 12:38:40
az mi hogy holstebro honlapján nincs a csapatról információ, vagy csak én vagyok a gyök2 hogy nem találtam?:D Kristiansen ugye már nem csapat tag ha jól emlékszem eligazolt liga2be valami másik csapathoz nem?
Bocsi, nem néztem ezt a topicot. NFH-ba igazolt Gravholttal (Viborg), Arenharttal (Nagybánya) és Agesen mesterrel (hogy csak a nagyobbakat mondjam), de megúszták végül a kiesést :)
Elment: Hjort, Kristiansen, Norgaard, Dragojevic és Larsen. Jött helyettük Hansen, Jensen és Herrem.

Idézetet írta: slices Dátum szeptember 01, 2015, 13:53:46
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-orosz-iranyitot-szerzodtetett-a-siofok-hivatalos-2435461

"Nyikityina 180 cm magas, 25 éves, az Asztrahanocska előtt a Buducsnoszt Podgoricában, azt megelőzően pedig a Lada Togliattiban szerepelt, 2010-ben tagja volt a junior világbajnokságot nyerő orosz korosztályos válogatottnak.
,,A magyar bajnokság jelen pillanatban minden játékos számára vonzó az erőssége miatt. A Siófok KC egy viszonylag fiatal klub, de komoly céljai vannak és a vezetőedző személye is fontos tényező volt, amikor meghoztam a döntésem. Szeretnék a bajnokságban és az EHF-kupában is minél jobb eredményt elérni, remélem mind az edző, mind a klub célkitűzéseit el tudjuk érni ebben a szezonban" – mondta Nyikityina.
,,Többször beszéltem már arról, hogy szeretnénk az irányító posztra igazolni még. Nagyon elégedett vagyok, hogy Irina aláírt és minket választott. Volt egy komolyabb sérülése, de fél éve teljesen egészséges és a tavalyi szezon második felét már végigjátszotta Oroszországban. Vele sokat fogunk erősödni, olyan játékos, aki támadásban és védekezésben is képes a legjobb teljesítményre. Türelmesek leszünk vele, ami a beilleszkedést illeti, meglátjuk, hogy esetleg már szerdán bemutatkozhat-e" – kommentálta az igazolást Christian Dalmose vezetőedző. "

Tegnap még elég keveset mutatott :)
Viszont El Ghaoui nagy fogás, nem kérdés.  :beerchug:

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 06, 2015, 13:37:25
Tegnap még elég keveset mutatott :)

Túl sok mez volt rajta valóban. ;D ;D
Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 06, 2015, 13:37:25Viszont El Ghaoui nagy fogás, nem kérdés.  :beerchug:

Kohász, Érd, Sió jó kis meccs lesz 3-5 helyért.

Idézetet írta: slices Dátum szeptember 06, 2015, 15:28:50
Túl sok mez volt rajta valóban. ;D ;D
Kohász, Érd, Sió jó kis meccs lesz 3-5 helyért.

LOL :D  :beerchug:  :ok:
Keret alapján én is így gondolom, azonban szerintem amekkora előnyt tud adni Dalmose, annyi hátrányt Szabó. Én a Siót várom a harmadik helyre. Idén a Loki lehetett volna a sötét ló, legalábbis a keretet is figyelembe véve, de úgy tűnik, hogy csak otthon tudnak erősek lenni. Vác is jó lesz, Fehérvártól is többet várok. Komoly kis bajnokság lesz. Sajnos az Örs, MTK, Csaba eddig kevésnek tűnik. Móvárnak idő kell még, de őket várom még az alsó házba.


Műtétre szorul Tóth Gabi térde
Gabi egy edzésen szenvedett súlyosnak tűnő térdsérülést, és a vizsgálatok kimutatták a szalagszakadást a bal térdében. Dr. Balogh Péter csapatorvos nyilatkozata szerint ,,Sajnos teljes elülső keresztszalag szakadásról van szó, amely műtétre szorul. A beavatkozást még szeptemberben elvégezzük, a játékosra pedig fél év kihagyás vár."

:bash: rip győr rip magyar válogatott =(

Kezdődik...Egy tehetséges játékos balszerencsés sérülése. Fiatal szervezet, felépül és kiteljesedik a pályafutása, nem kell őt temetni.

Hát azért egy szalagszakadás nem gyerekjáték, pont ebben a sportban nem, ahol minden arról a két három dinamikus lépésről szól, a kitámasztásokról, gyors megindulásokról, megállásokról. Elülső szalag szakadt, ami szintén nem túl jó dolog. Fejben sem lesz könnyű feldolgozni, nem tudom, milyen típus, de jó kérdés, hogy mennyire lesz ott a fejében majd ez a sérülés.
Én azért picit féltem...
Mondjuk más sport, női foci, de Kessler pl. 10-nél több térdműtét után nyert aranylabdát, más kérdés, hogy aztán ismét kihagyott egy egész szezont a térde miatt...

Az ETO-nál kicsit túl sok az ilyen "fél évre kidőlök típusú" sérülés mostanában.
Nem lehet hogy nem megfelelő edzésmunkát végeznek, és túl vannak terhelve a játékosok...?

Aguilar Siófokon, nem rossz :)