Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Néhány év múlva a káromkodások és a siralmas helyzetben levő magyarfocival való összehasonlítgatások közepette talán érdemes lesz majd az alábbiakra is gondolni!  :)

TANMESE A LEGTEHETSÉGESEBB MAGYAR IRÁNYÍTÓRÓL
"Ahelyett, hogy felismernénk a rossz irányt, továbbra is a semmibe vezető, és közben a mesterségesen felduzzasztott forrásokat elherdáló utat járja a magyar női kézilabda. A tücsök és a hangya klasszikus meséje zajlik a szemünk előtt."
http://hosszabbitas.hu/csapat/kezilabda/tanmese-a-legtehetsegesebb-magyar-iranyitorol

21 órakor kezdődik, a pro-n találtam egy jó hc-t. Szerintem megvan a két pofozógép.
Chile most kapott 51-et, itt lesz a másik:
Tipp: U21Dél-Korea -8,5   
Odds: 2,85




A Mörk a Groot combját simogatja belülről, és ugye Althaus van mögöttük. Lesz itt összhang pályán és azon kívül is  :D

#1656 augusztus 02, 2017, 11:29:23, csak1tomi

U19 női EB

Norvégia - Montenegró

Félidőben 14-13 a norvégoknak.
Both team to score 25 2,40es oddson lehet fogadni jelenleg a szünetben. Elég value. A norvégok sanszos hogy dobnak a másodikban 11et, az nem nagy mutatvány, szóval gyakorlatilag a monetengeró 11,5over ér 2,40es oddot jelenleg. Az elsőben megdobták a 13, simán összejöhet a 12is.


Van benne ráció, kíváncsi vagyok, mi valósul meg belőle:
VILÁG: U19-es VB: Grúzia U19 - Chile U19
Kezdés: 16:00
Tipp1:  Chile U19
Odds: 2.2
Iroda: bet365
Tipp2:  Chile U19-2.5 (Továbbjut Chile U19 !!)
Odds: 3.05
Iroda: Tpro(!!!)
Az utolsó forduló a csoportkörben, a lényeg a következő. Ha nyer Chile U19 legalább 3 góllal, akkor ő lesz a csoportban a 4., így továbbjut, minden más végeredmény esetén Grúzia jut tovább. Tehát még az 1-2 gólos grúz vereség esetén is a grúzok mennek tovább!! Grúzia az első fordulóban verte Algériát 28-24-re (5-ös oddsért), azóta mindenki rommá verte őket. Chile sem egy világverő alakulat, de ez a magas odds szerintem csak a hazai pályának szól. (Úgy tudom Grúziában van a VB.)

A másik csoportban szerintetek a portugálok kivel "szeretnének" összekerülni? Tunéziával, vagy az oroszokkal? Szerintem inkább az oroszokat akarják elkerülni, de akkor most ki kell kapni a braziloktól. >:(

Érdemes tovább okoskodni?? Megpróbálok a horvát edző fejével gondolkodni. Ha el akarom kerülni a VB 2. szlovénokat (jó, azóta eltelt két év, kicserélődött a csapat), akkor valamilyen úton-módon nem szabad legyőzni az argentinokat. Mondjuk szebben: TAKTIKA, nem bunda. Pihentetem a legjobbakat és már kész is.

Idézetet írta: zotya90 Dátum augusztus 14, 2017, 15:47:16
A másik csoportban szerintetek a portugálok kivel "szeretnének" összekerülni? Tunéziával, vagy az oroszokkal? Szerintem inkább az oroszokat akarják elkerülni, de akkor most ki kell kapni a braziloktól. >:(
Megcsinálták 6.50-es oddsért!! :beerchug:

Idézetet írta: zotya90 Dátum augusztus 14, 2017, 17:33:30
Érdemes tovább okoskodni?? Megpróbálok a horvát edző fejével gondolkodni. Ha el akarom kerülni a VB 2. szlovénokat (jó, azóta eltelt két év, kicserélődött a csapat), akkor valamilyen úton-módon nem szabad legyőzni az argentinokat. Mondjuk szebben: TAKTIKA, nem bunda. Pihentetem a legjobbakat és már kész is.
A bet365-ön X2-ben: (17x25):(17+25)= 10.12 az odds

Idézetet írta: zotya90 Dátum augusztus 14, 2017, 17:34:37
Megcsinálták 6.50-es oddsért!! :beerchug:

Gratulálok, remek gondolat volt.  :beerchug: