Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: csak1tomi Dátum március 16, 2018, 23:31:40


Siófok szerződtette Andrea Penezicet és Tatyjana Hmirovát a széteső Vardar Szkopjétól.

Az új vezetőedzővel is megállapodtak közben, a Siófok női csapatának leendő edzője, a norvég Tor Odvar Moen, aki  a Larvikkal Bajnokok Ligáját is nyert.
Eddig évente hajigálták ki az edzőket, Moennel hosszabb távban állapodtak meg.
További erősítésekkel akarják a keretet megerősíteni, Solberg, a norvég válogatott kapusa is érkezhet, valamint a lengyel beállós Dradik is képben van, 180 cm magas és majd 90 kg.

Bukarestben meg elzavarták Helle Thomsent.   :o  ;D  ;D
Van még olyan, aki leül arra a kispadra...?
Jövő évben is adott a forgatókönyv, Neagu meg Lekics kinyírják egymást és a csapatot...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 17, 2018, 15:24:00
Bukarestben meg elzavarták Helle Thomsent.   :o  ;D  ;D
Van még olyan, aki leül arra a kispadra...?

Ambros Martin?!


#1834 március 17, 2018, 21:11:15, csak1tomi
Lois Abbingh 25éves holland bal átlövő kövi szezontól Rosztvoban játszik 2 évig.



https://www.youtube.com/watch?v=DpqADXTJjTg

vége fele vannak képek, brutál jó nő

Siófokon is van egy kis lóvé, Penezic meg Hmirova után kapusSolberget is valszeg elhozzák


Ambros Martín elfogadta a Bukarest ajánlatát - román értesülések szerint - (forrás: ns)

Idézetet írta: drogos Dátum március 20, 2018, 16:50:40
Ambros Martín elfogadta a Bukarest ajánlatát - román értesülések szerint - (forrás: ns)
Az egyik román sportújság azt írja, hogy úgy tűnik, elfogadta a CSM Bukarest ajánlatát, de csak nyártól lesz a román bajnokcsapat edzője.

http://www.gsp.ro/sporturi/handbal/ultima-ora-ar-fi-acceptat-oferta-dar-ar-veni-la-csm-bucuresti-abia-din-vara-cine-le-poate-antrena-pe-tigroaice-pana-la-finalul-sezonului-535382.html

Martinescunak június 30-ig élő szerződése van az ETO-val, így természetesen csak jövő szezontól mehet Bukarestbe.
Az idei szezon hátralévő részére Per Johanssont akarják szerződtetni, ugyanúgy mint tavaly.

Siófok leigazolta a norvég válogatott kapust Silje Solberget.

Ma a hollandok ellen nem vereség lesz? Mondjuk itthon vagyunk, Görbicz búcsúmeccse, de jók nem vagyunk az biztos, a vb-n sem voltunk meggyőzőek és van jó pár hiányzónk most, Szekeres, Klivinyi, Zácsik, Szucsánszky.
Igaz a hollandokról nincs infóm, hogy velük mi a helyzet, lehet ott is vannak hiányzók mert tegnap délután óta elkezdett visszamenni rájuk az odds, előtte leesett 2.30-ról 1.85-re.

A hollandoknál az egy hónappal ezelőtt megadott kerethez képest több változás is történt. Estavana Polman, Jessy Kramer, Charris Rozemalen és Kristy Zimmerman megsérült, a helyükre Angela Malestein, Inger Smits, Rinka Duijndam, Angela Steenbakkers és Esther Schop került.

HOLLAND KERET A MAGYAROK ELLENI EB-SELEJTEZŐKRE
Kapusok: Tess Wester (Bietigheim), Rinka Duijndam (HSG Bad Wildungen Vipers), Jasmina Jankovic (TuS Metzingen)
Mezőnyjátékosok: Lois Abbingh (Issy Paris), Delaila Amega (TuS Metzingen), Debbie Bont (Köbenhavn), Yvette Broch (Győri Audi ETO KC), Kelly Dulfer (Köbenhavn), Nycke Groot (Győri Audi ETO), Laura van der Heijden (FTC-Rail Cargo Hungaria), Lynn Knippenborg (Buxtehuder SV), Sanne van Olphen (Viborg), Martine Smeets (Bietigheim), Danick Snelder (FTC-Rail Cargo Hungaria), Angela Malestein (Bietigheim), Inger Smits (Team Tvis Holstebro), Angela Steenbakkers (Blomberg Lippe), Esther Schop ( Le Havre)

Nso.hu

én csak meglepődök ha nyerünk

Idézetet írta: firgabácsi Dátum március 22, 2018, 10:04:28
Ma a hollandok ellen nem vereség lesz? Mondjuk itthon vagyunk, Görbicz búcsúmeccse, de jók nem vagyunk az biztos, a vb-n sem voltunk meggyőzőek és van jó pár hiányzónk most, Szekeres, Klivinyi, Zácsik, Szucsánszky.
Igaz a hollandokról nincs infóm, hogy velük mi a helyzet, lehet ott is vannak hiányzók mert tegnap délután óta elkezdett visszamenni rájuk az odds, előtte leesett 2.30-ról 1.85-re.

Inkább a gólokra fogadja, Szeki csak hátul hiányzik, Kinga Szani meg Zizi persze hiányzó, de kérdés, kinek hiányzik. Klivinyi Érden is kifelé megy a divatból, szerződése nem tudom hogy áll, de lassan Kisvárda vagy Békéscsaba lesz belőle. Zácsik pár bombára jó, de ő már nem 20-30 perces játékos, hanem szirtuációs játékos, méghozzá pofon egyszerű szituációban használható: lebda fel, zárás, lendület, aztán ima. Szucsi meg idén jobbára védekezik, ő már fejben teljesen máshol jár  :)

Kovács, Kovacsics és Háfra tengelyben elég dinamikus lesz, reméljük Tomori és Hornyák is felveszi a ritmust, széleken szórakozni nem lehet. Ha a hollandoknak lesz kedve játszani, és miért ne lenne, akkor lazán 30 fölé mehetnek itt is, idegenben is, de annyira nem idegen környezet ez nekik.

Olyan kurva nagy tétje nincs, nem is hiszem, hogy kegyetlenül bunyó meg bruszt lesz, könnyed-laza játék, és sok gól, hagy örüljön a nép

ez az én véleményem, aztán majd meglátjuk, helytálló-e

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 22, 2018, 11:45:25
Klivinyi Érden is kifelé megy a divatból, szerződése nem tudom hogy áll, de lassan Kisvárda vagy Békéscsaba lesz belőle.

Klivinyi jövőre a Fradiba igazol. Ezért is nem erőlteti annyira a játékát mostanában Edina.
Fradi mondjuk nem vele fog szintet lépni a BL F4-ba jutáshoz.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 22, 2018, 12:50:15
Klivinyi jövőre a Fradiba igazol. Ezért is nem erőlteti annyira a játékát mostanában Edina.
Fradi mondjuk nem vele fog szintet lépni a BL F4-ba jutáshoz.

Nem lesz Szucsi, nem lesz Szeki, ha jól tudom, megy van der Heijden is, és még jön Klivinyi???
Hát bevallom őszintén, ezzel most sokkoltál  :D

(egyébként lehet csak én vagyok majom, de nekem úgy tűnik, az Érd beépített embert küld a Fradiba. Az Érd biztos hoz majd pár klasszist a helyére, Klivinyit meg leküldi a Fradiba, hogy meggyengítse a zöld-fehéreket. Ügyes ez az Edina  :)

Fradi férfi kézit akarják felhozni, mendemonda szerint a női kárára. A Veszprémtől Jamali, Ugalde, Ancsin, Schuch és Szöllősi a Bányászból állítólag BP-re kacsingat.