Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Női kézi: Grimsbö távozik Győrből, az olimpiát még nem zárja ki

Kari Aalvik Grimsbö a norvég TV2-nek adott interjújában elmondta, ez lesz az utolsó idénye a Győri Audi ETO KC-ben, ezt követően hazaköltözik és másfajta életet tervez – a tokiói olimpiai szereplést ugyanakkor még nem zárta ki.

A 34 éves játékos az előző évben döntötte el, hogy ideiglenesen visszavonul a válogatottságtól, jelenleg pedig májusi térdműtétjéből lábadozik.

,,Remélem, a karácsony utáni mérkőzésekre készen állok majd. Érdekes lesz látni, hogyan alakulnak majd a dolgok novemberben és decemberben. Az elmúlt hónapban jól haladt a felépülésem, de ez nem gyors folyamat, ezért még látni kell, hogy bírom-e a többletterheléseket" – idézi Grimsbö szavait a norvég TV2.

Abban ugyanakkor nem biztos, hogy valaha pályára lép-e még a nemzeti együttesben.

,,Ezt nehéz megmondani ebben a pillanatban. Most a jelenre fókuszálok. Azt azonban már eldöntöttem, hogy ez lesz az utolsó idényem Győrben. Ezt követően hazaköltözök és elkezdek egy másfajta életvitelt tervezni. Persze sohase mondd, hogy soha. A sportban azt amúgy is megtanultam már, hogy mindig akadnak lehetőségek" – mondta a 34 éves kapus.

Grimsbö 2015 januárjában igazolt Győrbe. Az egyaránt kétszeres olimpiai és világbajnok, illetve ötszörös Európa-bajnok kapus azóta a Bajnokok Ligáját háromszor, a bajnokságot és a Magyar Kupát pedig négy-négy alkalommal nyerte meg az ETO színeiben.

A tokiói olimpia lehetősége pedig még mindig csábító számára.

,,Voltam már olimpiákon, és ezek nyilvánvalóan fantasztikus élményt jelentettek, ugyanakkor az összképet kell néznem, és figyelni, hogyan működik a testem. Nem szabad kockázatot vállalnom, hogy a térdem állapota romoljon. A kapuban szeretném befejezni az idényt, aztán meglátjuk, hogyan állnak a dolgok" – mondta a 2020-as ötkarikás játékokkal kapcsolatban Grimsbö.

nemzetisport.hu

Hozzászolásokban azt írták helyére jön Solberg. Meglátjuk


Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 08, 2019, 18:00:08
Hozzászolásokban azt írták helyére jön Solberg. Meglátjuk
A már most is a győriek keretében levő két világklasszis kapus - Amandine Leynaud és Kiss Éva - mellé kellene még egy harmadik nevesebb kapus is?

elvileg megy szülni Kiss, vagy akar.

Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 08, 2019, 18:11:27
elvileg megy szülni Kiss, vagy akar.
Na, ezt nem tudtam. Ebben az esetben tényleg nem árthat az újabb igazolás.


én nem ismerem a szociális életét ;D :D

Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 08, 2019, 20:28:57
én nem ismerem a szociális életét ;D :D

Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 08, 2019, 18:11:27
elvileg megy szülni Kiss, vagy akar.

Csak azért kérdeztem, mert a bejegyzésed viccesen hangzik.  ;D

Ha terhes, akkor előbb utóbb biztosan megy szülni, gondolom nem az öltözőben szeretné világra hozni a babát.  :cya:

Bár még egy hónap, ránéztem a végső győztes szorzóit a női vb-t illetően, és a magyar csapat az 5. legnagyobb esélyes  :D Picit több ez, mint hízelgő... Bár lehet a fradista csajok már a vb-re tartalékolnak  :)

hol ötödikek? unibeten csak 8.  ;D
egyébként nem hiszem h a francia-norvég duóba bárki bele tudna köpni  ::)
előre várom ezt a vb-t, majd láthatunk jó 35-40 gólos francia meccseket, amit a barca néha magában túldob a bl-ben hehe

Bet365-ös odds, de nekünk 17 a szorzónk, míg a román-monti-dán triónak 18-as. :D

Franciák szerintem már más játszanak, gondolom nézed a Metz BL-meccseit, hát kevés látványosabb kézit játsszó csapat van jelenleg, Brest is képes megvadulni, ez a Zaadi, Nze Minko, Kanor féle francia csapat szerintem sok overt hoz majd, ez már nem a Pinó-Lacrabere-féle kézi lesz, persze ellenféltől is függ... De hát annyira távol vagyunk még, és ne így legyen, de szerintem nálunk még decemberig 2-3 kulcsjátékos dől majd ki sérülés miatt...

Szerintem is több, mint túlzó az az ötödik hely...  ;D

A franciák játéka meg sajnos nem biztos, hogy idomul néhány klubjuk játékához... Krumbholz van még ott!? Mert akkor szerintem marad, ami eddig volt... 21-16-ok meg ilyenek...  :-\  De ne legyen igazam! És remélem idén a norvégok elkapják a gallokat!  ;)

:beerchug:

#2036 november 16, 2019, 17:26:07, csak1tomi
norvégok ha idén nyernek meglepődök, kb 1 komplett soruk hiányzik :O
Lunde, Grimsbö, Kurtovic,Kristiansen, Mörk, Reistad, Sulland jó ő már 35  :o de akkor is (most néztem 2015 óta nem is vállogatott)
szerintem 4be se jutnak be

Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 16, 2019, 08:17:34
norvégok ha idén nyernek meglepődök, kb 1 komplett soruk hiányzik :O
Lunde, Grimsbö, Kurtovic,Kristiansen, Mörk, Reistad, Sulland jó ő már 35  :o de akkor is (most néztem 2015 óta nem is vállogatott)
szerintem 4be se jutnak be

A norvégokat sosem szabad leírni!  ;)

#2038 november 18, 2019, 11:44:24, oakland23
Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 18, 2019, 08:38:51
A norvégokat sosem szabad leírni!  ;)
Pláne nem ebben a híg mezőnyben  ;D

Közben összehoztam a vb-s topicot, innentől a vb-vel kapcsolatos hozzászólások oda mehetnek:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=16714.msg767355#msg767355

A Győri Audi ETO KC csapata három éves szerződést kötött a francia válogatott hálóőrével, Laura Glauserrel.