Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a Zvezda ma nem is akar nyerni! Nyugodtan veressétek! A ki-ki meccsen meg egyébként a törökök fognak nyerni. Én nagy pénzért veretem őket élőben!

Idézetet írta: zotya90 Dátum március 31, 2017, 19:11:57
Ez a Zvezda ma nem is akar nyerni! Nyugodtan veressétek! A ki-ki meccsen meg egyébként a törökök fognak nyerni. Én nagy pénzért veretem őket élőben!
Gondolom nem mondok újdonságot, de most tök mindegy mit játszik a Zvezda,de ha az utolsó fordulóban ha kikap Törökországban, akkor kiesett!

Remélem volt annyi eszük, hogy eladják !!!!!

#633 március 31, 2017, 20:49:48, zotya90
Nem volt. Majd a millárdos törököknél bizonyítanak ezek a fostócsák.(bocs Kagawa)


Hali!
Ma lesz ez : Szombathely-Alba Fehérvár 16.06.2017 18:00
                            1.83      1.83
A három győzelemig tartó párharc állása: 2-1 az Alba Fehérvárnak. Folytatás péntek este az Aréna Saváriában.

Szerintetek bajnok lesz ma a Fehérvár? Sikerül nekik másodszor is idegenben nyerni?

Kezdődött a Big3. Elvileg lesz róla stream, de szerintem lesznek összefoglalók a meccsekről.  :ok:
Érdemes lesz belenézni:

https://www.youtube.com/watch?v=8OV-aetYIAU

Olyan játékosok lesznek, mint: Allen Iverson, Corey Maggette, Mike Bibby, Josh Childress, Kenyon Martin, Jason Williams, Chauncey Billups, Stephen Jackson és Brian Scalabrine.

Most zajlik az U20-as kosár Eb, aztán megdöbbenve látom, hogy a horvátok meg az oroszok is a B divízióban vannak  :o

#637 július 19, 2017, 13:50:00, zotya90
Hollandia U20-Azerbajdzsán U20
Nem lesz ez bunda? Most megy élőben. A hollandoknak tök mindegy, mi a végeredmény, mindenképpen 3. helyen végeznek a csoportban. (Ha az oroszok verik a szlovákokat 1.00(!!!!) oddsért.)
+29.5 Azerbajdzsán U20-- ajándék szagú!!!

#638 július 19, 2017, 13:51:42, zotya90
Így akartam volna. >:(

WH-n szétnézve a kosárajánlatoknál NBA fogadások jöttek fel elsőként. Itt pedig az, hogy x csapat hány meccset nyer (vagy nem nyer) az évben. Feltűnt, hogy a Hawks 25,5-re, míg a Bulls 22,5-re van belőve. Ez a két csapat hirtelen ennyire sz*r lett, hogy ennyire le vannak írva?  :o

Idézetet írta: Linzer Dátum szeptember 07, 2017, 19:01:20
WH-n szétnézve a kosárajánlatoknál NBA fogadások jöttek fel elsőként. Itt pedig az, hogy x csapat hány meccset nyer (vagy nem nyer) az évben. Feltűnt, hogy a Hawks 25,5-re, míg a Bulls 22,5-re van belőve. Ez a két csapat hirtelen ennyire sz*r lett, hogy ennyire le vannak írva?  :o
Igen, a nyár folyamán teljesen szétszedték őket. Butler ugye elment a Chicagóból, nem lesz annyira rossz a LaVine-Markkanen-Dunn-Lopez négyes, de eléggé necces szerintem a 23 győzelem a szezonban. Én ennyire nem neveznék be ilyen szorzón.

Atlanta is alaposan meggyengült, talán Schröder még össze tudja rántani a csapatot, de ez egy merő szenvedéssel teli év lesz, pláne úgy, hogy az említett irányító nem pihent nyáron, mert készült az EB-re. Nekem ez két nobetnek néz ki.

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 07, 2017, 19:09:44
Igen, a nyár folyamán teljesen szétszedték őket. Butler ugye elment a Chicagóból, nem lesz annyira rossz a LaVine-Markkanen-Dunn-Lopez négyes, de eléggé necces szerintem a 23 győzelem a szezonban. Én ennyire nem neveznék be ilyen szorzón.

Atlanta is alaposan meggyengült, talán Schröder még össze tudja rántani a csapatot, de ez egy merő szenvedéssel teli év lesz, pláne úgy, hogy az említett irányító nem pihent nyáron, mert készült az EB-re. Nekem ez két nobetnek néz ki.

Nem is az, hogy nobet-e vagy sem, fogadni sem akarok ilyenekre, nekem ez túl hosszú várakozás. :D Egyszerűen meglepődtem a gyengüléseken. Szegény Bulls Jordan (és még Rose) után hova süllyedt.  :(

Vannak értékek ilyen longterm fogadásokban is, hiszen egy jó kezdéssel akár már az első pár hét/hónap után tudunk cashoutolni, ami nagy előny (ezt javaslom még 3-4 hetes tornák/versenyeknél is, más sportágakban).

Sajnos a Bullsnál komolyabb problémák is vannak, amik nem csak a rotációban keresendők. Én többet vártam Hoiberg edzőtől is, de ez már más tészta.

Férfi kosárlabda Eb - A San Antonio Spurs elnézést kért Hanga Ádámtól

Matusz Endre, az MTI különtudósítója jelenti:
    Isztambul, 2017. szeptember 8., péntek (MTI) - Az NBA-s San Antonio Spurs elnézést kért Hanga Ádámtól a nyári helytelen kommunikációért, amint azt Lóránt András menedzser elmesélte az MTI-nek a férfi kosárlabda Európa-bajnokság pénteki szünnapján.


    Az Eb-nyolcaddöntős válogatott kapitányának ügynöke kifejtette, hogy a nemrég Barcelonába igazolt játékos kötötte az idei nyár legnagyobb szerződését a spanyol bajnokságban. Ráadásul a liga történetében először fordult elő, hogy egy klub (a Baskonia) ilyen összeget - három évre 7,5 millió eurót - "megadjon", azaz közölje, hogy ugyanolyan feltételeket biztosít, mint a játékost elvinni akaró riválisa (a Barcelona).
    "Ez óriási elismerés Ádámnak és az elmúlt 15 évben végzett munkájának. A Barca tavaly és idén is harcba indult érte, és ezúttal hét héten át küzdött a megszerzéséért, miközben eddigi csapata, a Baskonia már január 30-án letette elé az első ajánlatot" - mondta Lóránt András, hangsúlyozva, hogy a katalánok meghatározó játékosnak igazolták le Hangát, aki spanyol és európai szakírók szerint a Barca "belépője" az Euroliga négyes döntőjére.
    A menedzser közölte, játékosa idáig egy topligában egy topklub kapitánya volt, Euroliga Final Fourban szerepelt, most viszont olyan brandhez került, amelyet a világon mindenhol ismernek, akár labdarúgásról, kosárlabdáról, kézilabdáról vagy futsalról van szó.
    "Külföldi topcsapatok is keresték, de két kérése volt arra az esetre, ha nem jön össze az NBA: Spanyolországban szeretne maradni, és a válogatottban akar játszani. Ami az NBA-t illeti, a San Antonio több jelét is adta, hogy meg kívánja szerezni őt. A megfigyelői eljöttek Ádám meccseire, öt napra kimentünk Texasba, teljes orvosi vizsgálaton esett át, aztán egyszer csak elült a dolog, mi pedig nem várhattunk tovább. Kolozsváron a Spurs képviselője azt mondta Ádámnak, hogy nagyon sajnálja, hogy nem jött össze a dolog, és elnézést kért tőle a rossz kommunikációért" - mondta Lóránt András.
    Az Octagon Europe menedzserirodánál dolgozó szakember - aki a 44 ügynököt foglalkoztató cég vezetőségi tagja - kitért arra is, hogy Hanga alig három hét alatt készült fel az Eb-re úgy, hogy előzőleg június 7. óta nem játszott meccset.
    Az Eb-n a magyar Hanga és Tóth Norbert mellett az Octagon kliensei között vannak kosarasok a spanyol, a cseh vagy a görög válogatottból is.
    Lóránt András kitért a magyar bajnokság helyzetére is, kifejtve, szerinte azért is nagy szó az Eb-nyolcaddöntőbe jutás, mert az NB I gyorsabb lett ugyan, de a magyar játékosok nem kapnak nagyobb szerepet.
    "Ezt a felfokozott hangulatot most meg kell lovagolnunk, és európai mintára építkezni, majd fokozatosan beépíteni a fiatalokat a válogatottba. Az emberek újra felfigyeltek a magyar kosárlabdára, így most a kluboknak, a szövetségnek, a szakmának és nekünk, ügynököknek is még többet kell dolgoznunk" - jelentette ki a menedzser.
    "Nem motiválni, hanem inspirálni kell a kosarasokat, a hajóépítők is másként dolgoznak, ha megmutatják nekik az óceánt is, hogy azon akarunk átkelni. Amikor Ádámmal leszerződtem kilenc évvel ezelőtt, akkor az aláírás után megfordítottam a lapot, és megkértem, írja fel a hátuljára, hogy mi a célja a következő 5-10 évre. Ő ház vagy autó helyett azt írta rá: én akarok lenni Európa legjobb játékosa" - tette hozzá Lóránt András.

Magyar kosaraslányon ámul a Bleacher Report

Tóth Orsiról készült összeállítást tett közzé az amerikai portál. Négy óra alatt 800 ezer megtekintés.

Videó ITT!