Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szurki Dátum október 27, 2010, 11:44:39
Hali!

Mi a véleményetek a mai férfi euroliga meccsekről?
Én két meccsben látok fantáziát:
Prokom Trefl- Caja Laboral V 1,67
Efes Pilsen- Pamesa Valencia H 1,33

A Partizan meccsére nem mernék tenni, hiába jobb nevekből áll sokkal a vendég Khimki, de hazai pályán a szerbek mindig veszélyesek lehetnek. Aztán a belga Charleroi és a L. Roma összecsapása is jó oddsokkal kecsegtet, de inkább kihagyom.
A Siena meccse a L. Rytas otthonában is vendég esélyes de kicsit tartanék tőle, mert a litvánok otthon képesek lehetnek egy kis tréfára.
Lehet, hogy inkább a női meccsek között kellene szétnéznem?  ;D

Szurki: megkérlek az ilyen jellegű kérdéseket helyezd a megfelelő témákba, mert nagyobb a valószínűsége annak, hogy választ kapsz.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum október 27, 2010, 15:08:17
Szurki: megkérlek az ilyen jellegű kérdéseket helyezd a megfelelő témákba, mert nagyobb a valószínűsége annak, hogy választ kapsz.  ;)
Szia Milan!

Azt hittem, hogy jobb ha ideírom a megvitatásra szánt dolgokat, mint azokba a topikokba ahová az elemzések szoktak menni :)
De átteszem, és bocs!

#47 október 30, 2010, 10:06:34, Pisti1987

Mindenben megállapodott a török Besiktas együttesével a korábban az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) legértékesebb játékosának (MVP) választott Allen Iverson. Iverson két évre, négymillió dollárért, azaz csaknem 800 millió forintért ír alá az isztambuli alakulathoz.
A Philadelphiában, Denverben, Detroitban és Memphisben is megfordult 35 éves játékos 24 368 pontjával jelenleg a 17. az NBA örökranglistáján, 2001-ben pedig amellett, hogy a Sixerst a döntőig vezette, a liga MVP-jének is megválasztották - adta hírül a távirati iroda.
Allen Iverson várhatóan jövő hétvégén mutatkozik be a török bajnokságban.


Na erre kíváncsi leszek... :) Meglepne ha kitöltené a 2 éves szerződését, bár valahol azt olvastam, hogy 1 év után szabadon kiléphet belőle, szóval inkább 1+1 éves kontraktus ez. Fura, hogy ha már átjön Európába, akkor egy olyan csapatba igazol, amelyik a török bajnokságban sincs a legjobb 3-ban...az Európa Kupában pedig a mezőny 2. feléhez tartozik. Emlékszem, hogy kb. 2 éve még csábítgatta az Olympiakos milliárdos testvérpárja is, de akkor még kellett az NBA-be...érdekes lesz ilyen hatalmas egóval egy Besiktasban pattogtatni... :)

http://www.youtube.com/watch?v=Vpcg61zdNrg&feature=related

Ez a valóság emberek, elegem lett az amcsikból, megyek csípjek fel egy-két török csajt.... ;D

Komolyra fordítva a szót, most hogy itt játszik, nagyon tervezem, hogy elmegyek Isztambulba egy meccsre, hisz ő a kedvenc játékosom.  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum október 30, 2010, 13:03:03
Ez a valóság emberek, elegem lett az amcsikból, megyek csípjek fel egy-két török csajt.... ;D

Komolyra fordítva a szót, most hogy itt játszik, nagyon tervezem, hogy elmegyek Isztambulba egy meccsre, hisz ő a kedvenc játékosom.  :ok:

Előtte konzultálj vele, mert eljátsza azt mint Memphisben. Mire odaérsz, Iverson már rég odébbállt.  ;D
A viccet félretéve nem tudom, mi lehet Iverson célja ezzel. Arra jó lesz, hogy pár nézőt bevigyen, de másra ő már nulla. Valami Euroliga csapatba ment volna inkább, bár az is igaz, hogy komoly csapat nem igazolja őt le. Ráadásul Európában a kosárlabda inkább csapatjátékra alapul, Iverson viszont azt sem tudja, hogy az mi.
Ez kb.annyira komoly lesz, mint Rodman finnországi karrierje.

Szóval Milan, mielőtt utazol, érdeklődj utána, hogy megvan-e még Iverson, vagy elkeveredett valami török bazárban...

Én azon is erősen meglepődnék, ha egy évet bírna  ;D De majd meglátjuk, sosem lehet tudni.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 30, 2010, 13:20:13
Előtte konzultálj vele, mert eljátsza azt mint Memphisben. Mire odaérsz, Iverson már rég odébbállt.  ;D
A viccet félretéve nem tudom, mi lehet Iverson célja ezzel. Arra jó lesz, hogy pár nézőt bevigyen, de másra ő már nulla. Valami Euroliga csapatba ment volna inkább, bár az is igaz, hogy komoly csapat nem igazolja őt le. Ráadásul Európában a kosárlabda inkább csapatjátékra alapul, Iverson viszont azt sem tudja, hogy az mi.
Ez kb.annyira komoly lesz, mint Rodman finnországi karrierje.

Szóval Milan, mielőtt utazol, érdeklődj utána, hogy megvan-e még Iverson, vagy elkeveredett valami török bazárban...

Én azon is erősen meglepődnék, ha egy évet bírna  ;D De majd meglátjuk, sosem lehet tudni.

Nem gond, Isztambulban úgy sem voltam soha... ;D

Sziasztok!
Kosár-szakértőket kérdezem: mi ez az azonos esély a mai Szolnok-Nizhny Novgorod meccsen? Azért az orosz kosár fényévekkel jár előttünk... Nem lesz ez a meccs sima vendég?

Hello

Azért lehet egyenlő, mert a Szolnok az előző körben a Nizhny Novgorod-nál jóval erősebb Szentpétervár otthonában az utolsó negyedik pariban volt. Az oroszok is kikaptak az első fordulóban, de ők hazai pályán a Gravelines ellen. Orosz bajnokságban 1-3-al állnak. Szolnok meg hazai pályán nagyon jó. Talán itt van a legjobb hangulat is NB1-ben.

Az orosz együttes egyébként újonc. Egy kis infó róluk:
http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/4951_ec_a_nyizsnyij_novgorod_kovetkezik

Szerintem az előző meccsen a szent péterváriak nem igen törték magukat és még így is simán nyertek, de most egy gyengébb csapat ellen és a hazai közönség hathatós támogatásával, akár még a győzelem is meglehet, de kemény meccs lesz!

Sziasztok!

Én  ezekkel próbálkozom ma kosárlabda terén:
BC Siauliai (LTU) +14,5
GasTerra Flames (NED) +9,5
Lisboa e Benfica (POR) H 1,5

A Szolnok meccse is csábító volt, mert közvetíti a Tv, magyar csapat, stb...de nagyon kétesélyesnek érzem. Az oroszok kikaptak otthon a franciáktól, erősebb bajnokságból jönnek stb..de a szolnoki csarnok fanatikus közönsége előtt bármi elképzelhető.

Szolnok - Novgorod 86-82

Fantasztikus meccs, hígfos játékvezetéssel és Trotter parádé! Szép volt!

Mit játszik eddig a Szolnok, te Úristen! Fantasztikus 57-36 a szünetben le a kalappal!

Valaki röviden letudná nekem írni, hogy mi a különbség az Euroliga, a Eurocup és az Eurochallenge között?
Eddig az elsőt néztem csak, de most a Szolnok sikerét követően látom, hogy 2 másik nemzetközi torna is megy ma..

Idézetet írta: stdavid Dátum december 07, 2010, 20:38:05
Valaki röviden letudná nekem írni, hogy mi a különbség az Euroliga, a Eurocup és az Eurochallenge között?
Eddig az elsőt néztem csak, de most a Szolnok sikerét követően látom, hogy 2 másik nemzetközi torna is megy ma..
Az Euroliga az 1. számú sorozat, olyan, mint fociban a BL. Az Eurocup a 2. számú sorozat, olyan, mint fociban a régi UEFA-kupa volt, az Eurochallenge pedig a 3. számú sorozat, ami kb. a régi KEK-nek felelne meg. Persze teljesen mások a kvalifikáció feltételei, mint a labdarúgásban.