Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: sunik29 Dátum július 29, 2020, 20:08:19
https://www.youtube.com/watch?v=Z902Ot8fowc

Anno Dombi volt ilyen, beállt a második félifőre, 3x elszaladt a védelem melett, egyszer biztos felrúgták :D

#1652 július 30, 2020, 09:41:25, TiB
Idézetet írta: csabax Dátum július 29, 2020, 13:43:22
;)



@csabax erre te látsz reális esélyt? Szerintem 5 év múlva már nem Klopp lesz a Liverpool trénere, és nem a sikertelenség miatt, egyszerűen megváltozott a világ, a körforgások, megújulások felgyorsultak.

Idézetet írta: TiB Dátum július 30, 2020, 09:39:09
@csabax erre te látsz reális esélyt? Szerintem 5 év múlva már nem Klopp lesz a Liverpool trénere, és nem a sikertelenség miatt, egyszerűen megváltozott a világ, a körforgások, megújulások felgyorsultak.
@TiB
Egyáltalán nem látok esélyt erre. Semennyit!
Pontosan ezért is szerepel az 'Idiótaságok" nevű topikban, mert idiótaságnak tartom.  :)
:beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum július 30, 2020, 09:48:33
@TiB
Egyáltalán nem látok esélyt erre. Semennyit!
Pontosan ezért is szerepel az 'Idiótaságok" nevű topikban, mert idiótaságnak tartom.  :)
:beerchug:

De azért ez sajnálatos nem? Mert mennyire jó lenne egy évtizedig irányító Klopp, és nem az eredmények miatt, hanem mert annyira passzol a klubhoz. Én sajnálom, hogy ezeknek a Ferguson-Wenger uralkodási időknek annyi, erről persze nem Klopp vagy a Liverpool tehet, a világ trendjei a gyorsaságra, generált változtatásra épülnek. Na de nem offolok tovább, csak ez a kép amit linkeltél úgy megtetszett, jó lenne ha valami csoda folytán mégis így lenne.

Idézetet írta: TiB Dátum július 30, 2020, 10:30:34
De azért ez sajnálatos nem? Mert mennyire jó lenne egy évtizedig irányító Klopp, és nem az eredmények miatt, hanem mert annyira passzol a klubhoz. Én sajnálom, hogy ezeknek a Ferguson-Wenger uralkodási időknek annyi, erről persze nem Klopp vagy a Liverpool tehet, a világ trendjei a gyorsaságra, generált változtatásra épülnek. Na de nem offolok tovább, csak ez a kép amit linkeltél úgy megtetszett, jó lenne ha valami csoda folytán mégis így lenne.
Igen, sajnálatos.
Természetesen nagyon jó lenne, ha a képen leírtak alapján történnének a dolgok, ám erre - sajnos - kábé nullával egyenlő az esély.

Az ott a kezében tényleg az, aminek látszik?


Én simán ezt ajándékoznám a fiúknak is. Viselkedésük sokszor igényeli.  ;D ;D ;D

Idézetet írta: TiB Dátum július 30, 2020, 10:30:34
De azért ez sajnálatos nem? Mert mennyire jó lenne egy évtizedig irányító Klopp, és nem az eredmények miatt, hanem mert annyira passzol a klubhoz. Én sajnálom, hogy ezeknek a Ferguson-Wenger uralkodási időknek annyi, erről persze nem Klopp vagy a Liverpool tehet, a világ trendjei a gyorsaságra, generált változtatásra épülnek. Na de nem offolok tovább, csak ez a kép amit linkeltél úgy megtetszett, jó lenne ha valami csoda folytán mégis így lenne.

De arra van esély, hogy a liverpooli korszaka után 15 évig ő legyen a német válogatott szövetségi kapitánya...

Idézetet írta: Knapp Dátum július 31, 2020, 01:14:27
De arra van esély, hogy a liverpooli korszaka után 15 évig ő legyen a német válogatott szövetségi kapitánya...
Szerintem erre nincs sok esély. Edzőként össze tud válogatni játékosokat, Berei D. Liverpool című könyvében elég részletesen ír erről. Egy válogatott esetében ezek nem működnek szerintem, nem biztos hogy sikeres tudna lenni ott is.

Sajnos csak a face-n találom, de ezért zárd le mindig a tetőboxot! :D
https://www.facebook.com/tomvangrieken/videos/740911546658541/

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 31, 2020, 11:36:09
Sajnos csak a face-n találom, de ezért zárd le mindig a tetőboxot! :D
https://www.facebook.com/tomvangrieken/videos/740911546658541/

Milyen szépen elmennek az erdőbe.  :D Bezzeg Viktóriába ilyen nem történne. Ezek a naiv nyugatiak.  ;D

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 31, 2020, 11:36:09
Sajnos csak a face-n találom, de ezért zárd le mindig a tetőboxot! :D
https://www.facebook.com/tomvangrieken/videos/740911546658541/

Ilyenkor hasznos valamilyen küzdősport tudás.. ::)

Nem a méret a lényeg ;D