Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szarófantom kánikulában :D


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 07, 2020, 09:28:42
Szarófantom kánikulában :D



Érdekes egy dolog lehet. Ma mikor már minden be van kamerázva nem látják ki az aki ilyet csinál?.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 07, 2020, 09:28:42
Szarófantom kánikulában :D



Cominon egyszer mi is belefutottunk egy méretesbe szezon közepén. Ott ringatózott a víz tetején. Hihetetlen, milyen szintet ütnek meg egyesek.

Én a kőbányai szopófantom óta sajnos már semmin sem lepődöm meg. Elkorcsosult mocskosul ez a világ... :redchug:

Az is lehet, hogy a szarófantom és a szopófantom egy és ugyanaz  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 07, 2020, 12:23:45
Én a kőbányai szopófantom óta sajnos már semmin sem lepődöm meg. Elkorcsosult mocskosul ez a világ... :redchug:

Nyugi, régebb is beleszartak, csak akkor még nem vagy gyerekcipőben járt az internet.

#1671 augusztus 07, 2020, 14:54:05, csabax
Kész beszarás.

+
A munkahelyi stressz pedig úgy kerülhető el, hogy nem mész be dolgozni.


Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 07, 2020, 11:41:14
Cominon egyszer mi is belefutottunk egy méretesbe szezon közepén. Ott ringatózott a víz tetején. Hihetetlen, milyen szintet ütnek meg egyesek.

Nemár, ez tényleg igaz? Annyira mennyekbeli az a látkép, ami ott van, hogy eszembe nem jutna még belepisilni sem a vízbe. De a legjobb része az volt, amikor barangoltam egyedül a szigeten, keresgélve a regisztrált helyi lakosokat, akik elméletileg négyen vannak, hogy nem sokat strandoltam. Meg is találtam amúgy őket, elmondták, hogy ez már régi hiedelem, van hotel is a szigeten.

Ez látod, ha kikötsz Cominón.



Ez pedig ha kóborolsz a szigeten, és látod a gazdagok yachtját.


Szopófantom, szarófantom, tippmixfantom. Ide Juve (zsüv) felügyelő kell, ő majdnem elkapta Fantomast is.  ;D

A fejlődés megkérdőjelezhetetlen.


Rá sem kell keresnem, de ez tuti trollfoci kép. ;D Előadást tartanak fb-ről, de képméretekről azt sem tudják, hogy létezik.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 10, 2020, 13:21:15
Rá sem kell keresnem, de ez tuti trollfoci kép. ;D Előadást tartanak fb-ről, de képméretekről azt sem tudják, hogy létezik.

Pedig milyen eredetiek. :)