Póker Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Hány óra körül írják jóvá a freebet-et?

Ez jött ma üzenetben:

HASZNÁLD FEL JEGYEIDET!

Kedves Gábor!
A múlt héten elhelyezett fogadásaidnak köszönhetően számládon póker jegyet írtunk jóvá, amelyeket €1000 összdíjazású versenyeinken használhatsz fel.
A freerollokat hétfőn és csütörtökön 20:00-tól rendezzük, a jegyedet pedig ezen versenyek valamelyikén használhatod fel 7 napon belül.
A nevezéshez nyisd meg a póker szoftvert és látogass el a lobbyba.
Hozz létre egy azonosítót és válassz egy nevet és avatart.
A verseny kereséséhez kattints a Tournament fülre, majd a Full Schedule-re és keress rá a "Betting Freeroll" kifejezésre. A regisztráció 30 perccel a verseny kezdete előtt indul.
Üdvözlettel,
Az Unibet csapata


Nem igazán pókerezem, ezért kérdezem, hogy ez Texas vagy Omaha?  Van-e valami gyorstalpalón elsajátítható taktika, vagy bízzam a vakszerencsére?

Holdem.
De lesz vagy 500-1000ember, szóval elég nehéz nyerni, pláne ha nem nagyon tudsz pókerezni.

Hali! Szuper napom volt ????????????ma Milánt és vmlinuz is padlóra küldtem ????????nyertem 80ront oooooo igen????




Idézetet írta: et Dátum július 15, 2016, 23:45:16
Hali! Szuper napom volt ????????????ma Milánt és vmlinuz is padlóra küldtem ????????nyertem 80ront oooooo igen????

De a lééééényeg, hogy tegnap semmit sem nyertél  :D :D :D :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Száz évvel ezelőtt játszottam pokert! :-)Érdekelne mert blöffölni tudok,csak halvény fingom nincs hogy kell játszani.Hogy kezdhetném el 65 évesen?Szivesen vennék valami segitséget,jó tanácsot.Köszönöm.

A két kedvenc színészem pókerezik ;D

! No longer available

Mi most a legnagyobb online póker fórum magyar nyelven?
Nem vagyok képben mostatnság.Ez a fórum jó-jó de azért nem a leglátogatattabb :)
Egy ipoker termet keresek amúgy amit VPN nélkül is el lehetne érni Mo-ról.

Idézetet írta: pukk Dátum január 04, 2017, 14:06:24
Mi most a legnagyobb online póker fórum magyar nyelven?
Nem vagyok képben mostatnság.Ez a fórum jó-jó de azért nem a leglátogatattabb :)
Egy ipoker termet keresek amúgy amit VPN nélkül is el lehetne érni Mo-ról.

pokerakademia.com


Idézetet írta: pukk Dátum január 04, 2017, 14:06:24
Mi most a legnagyobb online póker fórum magyar nyelven?
Nem vagyok képben mostatnság.Ez a fórum jó-jó de azért nem a leglátogatattabb :)
Egy ipoker termet keresek amúgy amit VPN nélkül is el lehetne érni Mo-ról.

Valóban. Kisebb a látogatottsága, mint az Indexnek.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum január 04, 2017, 20:36:08
Valóban. Kisebb a látogatottsága, mint az Indexnek.  ;D
Póker témában gondoltam,nyugi ott még veritek az indexet.

Milyen elcseszett blöff, és nem feltétlenül a kártyákra gondolok, hanem erre a nagyon béna, hosszú és vontatott levegővételi technikára ;D Amit az all-in bemondása és az arra rögtön érkező call után egyből abbahagy. Szerencsétlen :D

! No longer available

https://www.youtube.com/watch?v=jCO0c7fJ1pQ

3:38-nál még a pislogását is visszahúzza, annyira koncentrál a blöffre. Közel három éves videó, azóta még jobban szét van műtve az arca a csajnak. Kellő mennyiségű beavatkozás segít az érzelmek elrejtésében :D

PokerStarson szeretnék játszani de rökönyödve látom se skrill se neteller. Így nem tudok befizetni. Esetleg jatszik valaki ott? Ha küldene át pénz player transferrel akkor netelleren átküldöm a pénzt HUFban. Előre is küldöm de csak megbízható embereknek. A megbízható nálam itt az hogy régi fórum tag, rendszeres jelenlét, sok hozzászólás.