Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


@Szabcsi151 mi váltotta ki ezt belőled, amiket írtál? Lehet nem látom az eredeti beszólást, de szerintem, ha te elégedett vagy a gurus írásaiddal, akkor az pont elég. A jobb minőségre mindig megéri törekedni, én amúgy szoktam olvasni az írásaid, tipped is játszottam már meg.

A tippmixes nagy nyerő miatt írtad ezeket? Nem tudjuk a háttérsztorit, lehet már évek óta mínuszban van, most nyert nagyot, aztán pár év alatt elveri. Ki tudja, az ilyen hírekből, mint ahogy az mosolygós instafotókból sem szabad semmi következtetést levonni, mert ki tudja, lehet a mosolygós fotó mellett a való életben csak veszekednek.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum december 21, 2019, 04:31:01
...
Szép dolog egész évben pluszban lenni, de akinek "csak" az a célja, sohasem fogja megtapasztalni azt az érzést, amikor igenis ökölbe kell csapni és bizony az az érzés, ha csak egyszer adatik meg, már minden profitot felülmúlt! :)

Azért én nem becsülném le az egész évben pluszosakat. Én eddig azt hittem, hogy minden sportfogadónak ez a célja, hogy mikor megnézi az évi egyenlegét, akkor ott egy + összeg legyen. Persze lehet ez csak egy tévhit.

Idézetet írta: TiB Dátum december 21, 2019, 08:54:14
@Szabcsi151 mi váltotta ki ezt belőled, amiket írtál? Lehet nem látom az eredeti beszólást, de szerintem, ha te elégedett vagy a gurus írásaiddal, akkor az pont elég. A jobb minőségre mindig megéri törekedni, én amúgy szoktam olvasni az írásaid, tipped is játszottam már meg.

A tippmixes nagy nyerő miatt írtad ezeket? Nem tudjuk a háttérsztorit, lehet már évek óta mínuszban van, most nyert nagyot, aztán pár év alatt elveri. Ki tudja, az ilyen hírekből, mint ahogy az mosolygós instafotókból sem szabad semmi következtetést levonni, mert ki tudja, lehet a mosolygós fotó mellett a való életben csak veszekednek.
esetleg a parkolóban lefotózkodik egy másik autónál:-P

#723 december 21, 2019, 15:14:52, Sound
Sziasztok!

Úgy vélem minden csak stratégia és mentalitás kérdése.
Ha folyamat 1,2-1,5 körüli szorzókkal dolgozom képes vagyok 10/8 10/9-es mutatót elérni. Ehhez kell rendelni egyfajta pénzmenedzselést. Tudom magamról, hogy a sorozatban valahol a 4-7 tipp között jön a hiba! Ehhez kell a stratégiát hozzárendelnem úgy, hogy tudatosítani kell: SOSEM JÁTSZOM a SAJÁT PÉNZEMMEL - ez fontos, hogy higgadt tadjon maradni az ember, illetve kifut egy sorozat odáig, hogy az eddigi nyereménye már egy nagyobb összeg, akkor azt még fel merje (tudja - ellengedni, stressz nélkül, a tipp tudatosságának tükrében) tenni. PL ha elindult egy sorozat 5000-ről s eljutott már 25.000-ig akkor bátran rossz érzés nélkül tudatosan fel rakta egy 1.5-ös kimenetelre. Így az 5000-ből lett 40.000 (persze a számok fikciók).
A mentalitás pedig abból ered, hogy az ember eldönti: pénzt akar keresni/szerencsejátékot akar játszani.
Jómagam az előbbi mellett teszem le a voksom, s pár éve átfordultam ami kb arra jó, hogy évi 1-2 havi fizetésem még pluszban bejön a sportfogadásból egy év intervalluma alatt - ebből lesz nyaralás, vagy új tv - bármi (de ez is kell, hogy tudd miért csinálod - lásd a kézzelfogható eredményt, élvezzd a profitot).
Sokszor megkapom, hogy milyen csicskaság 1,23-as, meg 1.32-es szorzót játszani...csak én nem játszom!!!! Én pénzt akarok keresni!!!!
Ezért aztán elengedem az ilyen híreket, s járom a magam útját. Lehet van olyan stratégia, ami 5.00-6.00-os szorzókkal kalkulál úgy, hogy a fogadó 10-ből stabilan hoz kettőt winre. Na én ezt nem tudom - ergo ezért nem is rakok ilyeneket, mert ebben én nem vagyok jó!

#724 december 21, 2019, 12:04:56, TiB
Idézetet írta: afrikailajos Dátum december 21, 2019, 11:21:39
esetleg a parkolóban lefotózkodik egy másik autónál:-P

Na is nagy divat, de olyat is láttam, hogy egy menő szálloda előtt fotózkodott házaspár. Aztán elmesélték, hogy amúgy egy kempingben laktak, csak így jobban mutatott Instagramon.

Idézetet írta: Sound Dátum december 21, 2019, 11:40:03
A mentalitás pedig abból ered, hogy az ember eldönti: pénzt akar keresni/szerencsejátékot akar játszani.

Szerintem nagyon jókat írtál, ha jól értettem arra is próbáltál utalni, hogy nem a stratégiát választod ki, hanem a saját egyéni képességeidhez, tulajdonságaidhoz választod a stratégiát, ami éles különbség. Viszont annyit szeretnék hozzátenni, hogy azt is fel kell tudni ismerni, hogy ha valaki képtelen a sportfogadást profin űzni. Évekig pókerből éltem, és láttam néhány haveromon, akik a sikereim miatt próbálkoztak, hogy alkalmatlanok arra, hogy szerencsejátékból éljenek. Azért itt vannak hullámhegyek és hullámvölgyek, amit nem mindenki képes érzelmileg kezelni. Ezt felismerni nagy dolog, és ilyenkor jobb ha hobbi marad a szerencsejáték, mert egy életet is tönkre tud tenni a szerencsejáték.

Igen!

Döntő az önismeret - amiben jó vagy azt csináld. Ez nem csak a szerencsejátékokra igaz.
A Guruhoz annyit tennék hozzá, hogy nem azért rakok 1, meg 2, 3 egységnyi tippet, mert beszarok, ha megtolom 10-essel és elmegy akkor mi lesz...
Hanem alapelv: A nyereményeddel játsz! Az már nem a tied! A bank pénzével játsz ne a sajátoddal - lekerül minden stressz rólad, s tényleg a kockázatvállalás és a nyomás minimalizálódik - nekem ez fontos, mert nyomás alatt rosszabbak a tippjeim, nem tudom tartani magamat az elveimhez, csökken a fegyelmezetségem..
Egyébként a Guruban mínusz 10-ről nagyon nehéz visszajönni - az stresszes, s nem jó érzéssel ül neki az ember a tippadásnak.

nekem nagy példaképem, és a zenei oldalát még nem is mondom:

Én nagyon örülök neki, hogy ebből az elmaradott keleti blokkból is képviselteti magát valaki a méltán híres és világszinten elismert European Gambling Research Associationben.

Idézetet írta: TiB Dátum december 21, 2019, 18:29:36
Én nagyon örülök neki, hogy ebből az elmaradott keleti blokkból is képviselteti magát valaki a méltán híres és világszinten elismert European Gambling Research Associationben.
Europen !!! így meg pláne

Irigykedtek luzerek, van akit elvisz a krampusz, van akit elvisz a multi!  ;D ;D ;D

Napló betekintő: Érdekes meglátások és tippek

Időnként szeretnénk nektek ajánlani egy-két fogadási naplót, amit szerintünk érdemes követni a tippek, elemzések, vagy épp csak a fogadással kapcsolatos elméleti meglátások miatt! Olvasd tovább




Kisvárda: Az adakozó Várkerti Vitézek újra akcióban!

A Kisvárda FC szurkolótáborának nem ez az első nemes gesztusa, s véleményünk szerint nem is az utolsó. Olvasd tovább



RESPEKT Várkerti Vitézek!  :beerchug:

Ez az egyetlen kocsma, ami nyitva van még...