Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ment egy szavazat!
305 (2-vel vezet)  :great:

Jovánczai már a megye I. mezőnyét erősíti? :laugh: Arra számítottam, hogy a 4 góljával ő vezeti a szavazást, de nem. A haverod a lista élén ncis88! :ok:

Köszi mindenkinek aki szavazott egyet vagy többet.. Elképesztően szoros a verseny. Hol az egyik, hol a másik vezet.



Még egyszer köszönöm mindenkinek, nagyon királyok vagytok, hogy ismeretlenül is így segítetek a barátomnak. Nagyon sokan szavaztatok, chaten is sokszor előjött "józsi" aki "geri" :DD, de ha kérhetném, még egyet nyomjon aki nagyon unatkozik. Az ellenfél így estére kicsit elhúzott, de nem vészes a különbség. Holnap délelőtt vagy kora délután vége a szavazásnak, ígérem többet nem másolom be a linket. :)

http://www.somogyfoci.hu/tartalom/cikk/325196_ki_volt_a_hetvege_legjobbja_a_megye_i_ben

Hello mindenki!


Kérem, akikkel szemben a NTT (napitutitippek) Tippmix, az NTT Profit vagy a Tippszuper Bt. bármiféle polgári pert kezdeményezett, illetve tudnak olyan emberről, aki ellen ilyen pert kezdeményezett, az jelentkezzen nálam privátban!

Egyéb sztorikkal is megkereshettek velük kapcsolatban!

Köszi, Szigo


Idézetet írta: Szigo Dátum október 12, 2015, 22:14:11
Hello mindenki!


Kérem, akikkel szemben a NTT (napitutitippek) Tippmix, az NTT Profit vagy a Tippszuper Bt. bármiféle polgári pert kezdeményezett, illetve tudnak olyan emberről, aki ellen ilyen pert kezdeményezett, az jelentkezzen nálam privátban!

Egyéb sztorikkal is megkereshettek velük kapcsolatban!

Köszi, Szigo

Mi a perek tárgya?

Idézetet írta: Szigo Dátum október 12, 2015, 22:14:11
Hello mindenki!


Kérem, akikkel szemben a NTT (napitutitippek) Tippmix, az NTT Profit vagy a Tippszuper Bt. bármiféle polgári pert kezdeményezett, illetve tudnak olyan emberről, aki ellen ilyen pert kezdeményezett, az jelentkezzen nálam privátban!

Egyéb sztorikkal is megkereshettek velük kapcsolatban!

Köszi, Szigo

Miért akarnak peeskedni ?


Hali!
Gondoltam mást is érdekel, hogyan emlékeznek az Olasz szurkolók, 1956-ról.
http://tudnodkell.info/pestisracok

Ez bizony szép és megható is egyben.

Köszönjük OLASZ SZURKOLÓK!


Nem tudom, hogy masoknal mi a helyzet, de azert ne mar. ;D