Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Majdnem elvitték az Sftotó jackpotját

A márciusi szelvények is úgy alakultak, ahogy szoktak, tehát 9-10 találatos nyertesek voltak, egy hétközi fordulót leszámítva. Szabcsi151 közel járt a 300 eurós jackpothoz, egyetlen meccsen múlt a sikere! Tovább ITT!


Borral tudjuk igazán felvenni a harcot az influenza ellen! :redchug:

Ez egyébként Gönczi-Gebhardt Tibor munkája, ha néznétek még ilyen plakátokat, itt van egész sok.


#602 szeptember 18, 2017, 23:06:41, MarkoPolo
Bár nem mindenki azt csinálja a mai világban amihez ért, de valakinek azért összejön  :D :D :D
Játék a bundázásról ;)



Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 25, 2017, 17:56:25
Nem vagy te olyan okos, hogy ezt a vonalat kéne vinned...   ;)

Pénzt azért még megtudom számolni, nekem elég...  :cya:

Idézetet írta: GazembR Dátum szeptember 25, 2017, 17:59:47
Pénzt azért még megtudom számolni, nekem elég...  :cya:

Nem szokásom kötekedni, de ma megteszem. Előre is elnézését mindenkitől.
Sok-sok évvel ezelőtt beleestem abba a tévhittbe, hogy az örökösödésből/Diákhitelből/ösztöndíjakból/munkabérből származó nagyobb bevételeimet felbasztam valamelyik sportfogadó oldalra. Nyertem nagy összegeket, de a teljes bukót mind a mai napig nem merem összeszámolni. Pedig elég erőteljesen azt mutatnák a számláim, és most nem 10-100k-s tételről beszélek. Játszottam mindent, kis szorzókon nagy tétes all-in-tól kezdve (sorozatos fogadások), martingale (döntetlen és MLB), nagy szorzós lóversenyek, stb...  Amikor a barátaim meg akartak fékezni, vagy szebben mondva próbáltak segítő kezet nyújtani számomra, akkor mindig elküldtem nekik egy-egy eredményes fogadásomat/fogadás sorozatomat, ahol 100-200k-s téttel vettem ki több milliót. Arra is nem egyszer volt precedens, hogy "véletlenül" pont akkor nyitottam meg egy fogadószámlámat, amikor ők is láthatták azt, és az azon lévő vaskos összeget. Én tudtam egyedül azt, hogy a fent lévő összeg kevesebb, mint amennyit feltöltöttem, de még így is meglehetősen csodálatra méltó. Hazudtam nekik, mert szükségem volt az elismerésükre. Szükségem volt arra, hogy felnézzenek rám. Hogy elismerjék azt, hogy sportfogadásban verhetetlen vagyok. Adtam ki pénzt azért, hogy megvegyek egy már beváltott 13+1-es totó szelvényt, mindezt azért, hogy továbbra is lenyomjam a spanok torkán a sikereimet, és ne egy degenerált faszként gondoljanak rám, aki egy nap képes elverni annyi pénzt, amennyit egy átlag magyar egy év alatt megkeres. Volt szüleimnek egy csodaszép, nagy lakása Budapest egyik legfrekventáltabb helyén, amit én eljátszottam miután megörököltem. Volt Balatonfüreden két telkem és egy házam is, amiért megdolgoztam, de eljátszottam. Volt egy Husqvarna WR430-as, 1987-es kiadású kis gyöngyszemem, amiért gimnazista éveimben dolgoztam meg, és szintén már a bet365/sportingbet/bwin "tulajdonát" képezik.
Tudom, hogy sokszor nagy a különbség aközött, amit az ember mutat és ami a valóság. Nekem hangembernek tűnsz, aki próbál a megvezethető, álmodozó tinédzsereknek valami nagyot mutatni. Hihetőbbek lennének a megnyilvánulásaid (legalábbis számomra), ha mondjuk egy hónapig vezetnél egy naplót, sikeresebben mint azt előzőleg tetted. Engem nem az érdekel, hogy mennyien ajánlottak neked pénzt a tippjeidért, nem az, hogy egy hétvége alatt mennyi pénzt kerestél meg, hanem egy teljes összkép. Már most tudom, hogy ezt az hónapos naplózást nem mernéd bevállalni, a válaszod ugyanis az lesz, hogy ehhez te túl sikeres vagy, miközben feltehetően az lenne az igazság, hogy nem akarod lerombolni a saját magad által elképzelt nimbuszodat.
Nem tisztem védeni Knapp-ot, de olvasható tőle egy kifejezetten színvonalas interjú a főoldalon. Én mind a mai napig elolvasom olyankor, amikor úgy érzem, vissza akarnék térni a sportfogadáshoz. Itt alálod: https://www.sportfogadas.org/cikk-Interju___Knapp-218.html . Számomra ennek az interjúnak egyetlen egy vesszője is hihetőbb, mint a te nagy sikereid, amiket én kibaszott nagy nagyzolásnak tartok.

Szerk.: tudom, nem ebbe a témába illő a hozzászólásom, ennek megfelelően nem veszem zokon, ha törlésre kerül. Elnézést kérek még egyszer, már baszta az agyamat ez egy ideje.

Idézetet írta: petercrouch Dátum szeptember 25, 2017, 21:29:44
Nem szokásom kötekedni, de ma megteszem. Előre is elnézését mindenkitől.
Sok-sok évvel ezelőtt beleestem abba a tévhittbe, hogy az örökösödésből/Diákhitelből/ösztöndíjakból/munkabérből származó nagyobb bevételeimet felbasztam valamelyik sportfogadó oldalra. Nyertem nagy összegeket, de a teljes bukót mind a mai napig nem merem összeszámolni. Pedig elég erőteljesen azt mutatnák a számláim, és most nem 10-100k-s tételről beszélek. Játszottam mindent, kis szorzókon nagy tétes all-in-tól kezdve (sorozatos fogadások), martingale (döntetlen és MLB), nagy szorzós lóversenyek, stb...  Amikor a barátaim meg akartak fékezni, vagy szebben mondva próbáltak segítő kezet nyújtani számomra, akkor mindig elküldtem nekik egy-egy eredményes fogadásomat/fogadás sorozatomat, ahol 100-200k-s téttel vettem ki több milliót. Arra is nem egyszer volt precedens, hogy "véletlenül" pont akkor nyitottam meg egy fogadószámlámat, amikor ők is láthatták azt, és az azon lévő vaskos összeget. Én tudtam egyedül azt, hogy a fent lévő összeg kevesebb, mint amennyit feltöltöttem, de még így is meglehetősen csodálatra méltó. Hazudtam nekik, mert szükségem volt az elismerésükre. Szükségem volt arra, hogy felnézzenek rám. Hogy elismerjék azt, hogy sportfogadásban verhetetlen vagyok. Adtam ki pénzt azért, hogy megvegyek egy már beváltott 13+1-es totó szelvényt, mindezt azért, hogy továbbra is lenyomjam a spanok torkán a sikereimet, és ne egy degenerált faszként gondoljanak rám, aki egy nap képes elverni annyi pénzt, amennyit egy átlag magyar egy év alatt megkeres. Volt szüleimnek egy csodaszép, nagy lakása Budapest egyik legfrekventáltabb helyén, amit én eljátszottam miután megörököltem. Volt Balatonfüreden két telkem és egy házam is, amiért megdolgoztam, de eljátszottam. Volt egy Husqvarna WR430-as, 1987-es kiadású kis gyöngyszemem, amiért gimnazista éveimben dolgoztam meg, és szintén már a bet365/sportingbet/bwin "tulajdonát" képezik.
Tudom, hogy sokszor nagy a különbség aközött, amit az ember mutat és ami a valóság. Nekem hangembernek tűnsz, aki próbál a megvezethető, álmodozó tinédzsereknek valami nagyot mutatni. Hihetőbbek lennének a megnyilvánulásaid (legalábbis számomra), ha mondjuk egy hónapig vezetnél egy naplót, sikeresebben mint azt előzőleg tetted. Engem nem az érdekel, hogy mennyien ajánlottak neked pénzt a tippjeidért, nem az, hogy egy hétvége alatt mennyi pénzt kerestél meg, hanem egy teljes összkép. Már most tudom, hogy ezt az hónapos naplózást nem mernéd bevállalni, a válaszod ugyanis az lesz, hogy ehhez te túl sikeres vagy, miközben feltehetően az lenne az igazság, hogy nem akarod lerombolni a saját magad által elképzelt nimbuszodat.
Nem tisztem védeni Knapp-ot, de olvasható tőle egy kifejezetten színvonalas interjú a főoldalon. Én mind a mai napig elolvasom olyankor, amikor úgy érzem, vissza akarnék térni a sportfogadáshoz. Itt alálod: https://www.sportfogadas.org/cikk-Interju___Knapp-218.html . Számomra ennek az interjúnak egyetlen egy vesszője is hihetőbb, mint a te nagy sikereid, amiket én kibaszott nagy nagyzolásnak tartok.

Szerk.: tudom, nem ebbe a témába illő a hozzászólásom, ennek megfelelően nem veszem zokon, ha törlésre kerül. Elnézést kérek még egyszer, már baszta az agyamat ez egy ideje.

Hát öcsém végre valami amivel az utolsó vesszőig egyetértek.  :great:

petercrouch, ez egy olyan hozzászólás amelynek a fórumon a helye és példaként mutatható bármikor.

Ha valaki nyer, s mellesleg a mérlege pozitív az elismerést érdemel, de folyamatosan ezzel szájkaratézni, számunkra már nem annyira hiteles. Ezt a továbbiakban nem is fogjuk tolerálni, mivel megtévesztő képet mutathat a látogatók számára.

#607 szeptember 26, 2017, 19:19:48, GazembR
Idézetet írta: petercrouch Dátum szeptember 25, 2017, 21:29:44
Nem szokásom kötekedni, de ma megteszem. Előre is elnézését mindenkitől.
Sok-sok évvel ezelőtt beleestem abba a tévhittbe, hogy az örökösödésből/Diákhitelből/ösztöndíjakból/munkabérből származó nagyobb bevételeimet felbasztam valamelyik sportfogadó oldalra. Nyertem nagy összegeket, de a teljes bukót mind a mai napig nem merem összeszámolni. Pedig elég erőteljesen azt mutatnák a számláim, és most nem 10-100k-s tételről beszélek. Játszottam mindent, kis szorzókon nagy tétes all-in-tól kezdve (sorozatos fogadások), martingale (döntetlen és MLB), nagy szorzós lóversenyek, stb...  Amikor a barátaim meg akartak fékezni, vagy szebben mondva próbáltak segítő kezet nyújtani számomra, akkor mindig elküldtem nekik egy-egy eredményes fogadásomat/fogadás sorozatomat, ahol 100-200k-s téttel vettem ki több milliót. Arra is nem egyszer volt precedens, hogy "véletlenül" pont akkor nyitottam meg egy fogadószámlámat, amikor ők is láthatták azt, és az azon lévő vaskos összeget. Én tudtam egyedül azt, hogy a fent lévő összeg kevesebb, mint amennyit feltöltöttem, de még így is meglehetősen csodálatra méltó. Hazudtam nekik, mert szükségem volt az elismerésükre. Szükségem volt arra, hogy felnézzenek rám. Hogy elismerjék azt, hogy sportfogadásban verhetetlen vagyok. Adtam ki pénzt azért, hogy megvegyek egy már beváltott 13+1-es totó szelvényt, mindezt azért, hogy továbbra is lenyomjam a spanok torkán a sikereimet, és ne egy degenerált faszként gondoljanak rám, aki egy nap képes elverni annyi pénzt, amennyit egy átlag magyar egy év alatt megkeres. Volt szüleimnek egy csodaszép, nagy lakása Budapest egyik legfrekventáltabb helyén, amit én eljátszottam miután megörököltem. Volt Balatonfüreden két telkem és egy házam is, amiért megdolgoztam, de eljátszottam. Volt egy Husqvarna WR430-as, 1987-es kiadású kis gyöngyszemem, amiért gimnazista éveimben dolgoztam meg, és szintén már a bet365/sportingbet/bwin "tulajdonát" képezik.
Tudom, hogy sokszor nagy a különbség aközött, amit az ember mutat és ami a valóság. Nekem hangembernek tűnsz, aki próbál a megvezethető, álmodozó tinédzsereknek valami nagyot mutatni. Hihetőbbek lennének a megnyilvánulásaid (legalábbis számomra), ha mondjuk egy hónapig vezetnél egy naplót, sikeresebben mint azt előzőleg tetted. Engem nem az érdekel, hogy mennyien ajánlottak neked pénzt a tippjeidért, nem az, hogy egy hétvége alatt mennyi pénzt kerestél meg, hanem egy teljes összkép. Már most tudom, hogy ezt az hónapos naplózást nem mernéd bevállalni, a válaszod ugyanis az lesz, hogy ehhez te túl sikeres vagy, miközben feltehetően az lenne az igazság, hogy nem akarod lerombolni a saját magad által elképzelt nimbuszodat.
Nem tisztem védeni Knapp-ot, de olvasható tőle egy kifejezetten színvonalas interjú a főoldalon. Én mind a mai napig elolvasom olyankor, amikor úgy érzem, vissza akarnék térni a sportfogadáshoz. Itt alálod: https://www.sportfogadas.org/cikk-Interju___Knapp-218.html . Számomra ennek az interjúnak egyetlen egy vesszője is hihetőbb, mint a te nagy sikereid, amiket én kibaszott nagy nagyzolásnak tartok.

Szerk.: tudom, nem ebbe a témába illő a hozzászólásom, ennek megfelelően nem veszem zokon, ha törlésre kerül. Elnézést kérek még egyszer, már baszta az agyamat ez egy ideje.


Isten öntse aranyba szavaid.  :beerchug: 

Csak neked csak most ez a dal... https://streamable.com/hgnoj


ja vár, dobok neked egyet a 20 milliós CLS amg-ből is.... https://streamable.com/zsvz1

Két kocsim, panamera meg cls amg, 50m kp, szerinted érdekel ki hiteltelen meg, hogy itt mit irnak ?!

Ezen jót nevetek, komolyan ha kell bárkinek megadom a cimemet nyugodtan feljöhet a házamba Budapesten megmutatom a fogadásaim, hogy mennyit nyertem, sőt ha ennyi az irigy még a bankszámlaszámom is megmutatom akár élőbe akár privát üzenet formájában akár kamerán, a 6 nagy értékű autóm törzskönyvét is esetleg, komolyan aki nem csak irigy akar lenni sőt, öngyilkos is akkor privátban jöhet a képér bankszámlakivonatot küldök, most 100 millió felett van rajta, kp-ban tudok többet mutatni itt élőben, de hiteltelen vagyok, élőben is szivesen megmutatom bárkinek innen egy kóla mellet, sőt taxit is küldök neki én állom, hogy ne az legyen , hogy nem vagyok ott vagy bármi, előre kifizetve, lehet privátban jelentkezni..  :beerchug:

#608 szeptember 26, 2017, 19:37:26, nasgur
Jaj de sukkàrr sràccc vagy bàtya.

Ilyen fasza gyerek vagy inkább nyomj egy last 3 month statisztikát, ne a roma haverod kocsijával jampizál.

Nem értem miért baj az ha valaki büszke a sikereire!!!?
Csak így tovább Gazember! Ha valaki meg nem hiszi vagy irigyli csinálja jobban:))))


 
Idézetet írta: petercrouch Dátum szeptember 25, 2017, 21:29:44
Sok-sok évvel ezelőtt beleestem abba a tévhittbe, hogy az örökösödésből/Diákhitelből/ösztöndíjakból/munkabérből származó nagyobb bevételeimet felbasztam valamelyik sportfogadó oldalra.

Gondoltam már rá, hogy az elmúlt évek történéseit egyszer megírom egy könyvben, de igazából a te sportfogadó karriered lenne az igazán tanulságos olvasmány!
Remélem, túl vagy a nehezén...


Idézetet írta: GazembR Dátum szeptember 26, 2017, 18:39:26

Ezen jót nevetek, komolyan ha kell bárkinek megadom a cimemet nyugodtan feljöhet a házamba Budapesten megmutatom a fogadásaim, hogy mennyit nyertem, sőt ha ennyi az irigy még a bankszámlaszámom is megmutatom akár élőbe akár privát üzenet formájában akár kamerán, a 6 nagy értékű autóm törzskönyvét is esetleg, komolyan aki nem csak irigy akar lenni sőt, öngyilkos is akkor privátban jöhet a képér bankszámlakivonatot küldök, most 100 millió felett van rajta, kp-ban tudok többet mutatni itt élőben, de hiteltelen vagyok, élőben is szivesen megmutatom bárkinek innen egy kóla mellet, sőt taxit is küldök neki én állom, hogy ne az legyen , hogy nem vagyok ott vagy bármi, előre kifizetve, lehet privátban jelentkezni..  :beerchug:

Azért remélem, a csajoknál több sikered van ennyi pénzzel, mint itt!    ;)

Most hirtelen már 6 kocsid és 200 milliód van a sportfogadásból? Akkor tényleg hasítasz, tavasszal még csak 1 autód volt. A NAV szeretni fog idén is.
Ha meg esetleg nem sportfogadásból van, akkor talán annyira nem tartozik ide...

Azt nem kétlem, hogy sokmilliós profitod volt az elmúlt másfél évben, viszont te már akkor is megengedhettél magadnak magasabb téteket, mikor még nem foglalkoztatott az "adófizetés problémája". 
Tippem szerint a gazember vállalkozásodból jön a zsé és valójában egy fogadószámlás elbukott all in sem befolyásolja alapvetően az anyagi helyzetedet. 
Nem mondom, hogy ettől automatikusan nyereséges lesz valaki, de azért könnyebb "megdöbbentő" nyerő-szériákat produkálni, mikor a többszázezres téteket is bátran rakhatja az ember.

Ha most neked a leírtak szerint több, mint 200 milliós bankod van (100 millió számlapénz plusz ennél is több kp), akkor te még egy milliós tétnél is csak a pénzvagyonod, a bankod 0,5%-át teszed fel.
Mint ha 100,000 ft-os egyenleg mellett raknál 500 ft-os tétet...
A nyereménnyel lehet dicsekedni, ha meg veszítesz, igazából meg sem érzed.

LSP, ROI inkább mutatna valamit, de ilyeneket nem láttam nálad, ahogyan következetes money management és önfegyelem nyomát sem. Irigylem, hogy ezekre nincs szükséged!   ;)
Engem még a dicsekvés sem zavarna (bár remélhetőleg egyszer kinövöd, már csak a saját érdekedben is), inkább a pökhendiség, amit a teli zsebed miatt úgy érzed, hogy megengedhetsz magadnak.
Szerintem nem lenne rá szükséged, de te tudod...



Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 26, 2017, 23:04:26

Gondoltam már rá, hogy az elmúlt évek történéseit egyszer megírom egy könyvben, de igazából a te sportfogadó karriered lenne az igazán tanulságos olvasmány!
Remélem, túl vagy a nehezén...


zek
Ezt megírhatnád, sok ember kíváncsi lenne rá, önfegyelem, moneymanagement tapasztalatok stb. gondolom ezekről szólna.

Azért az érdekes hogy a srác 1,5éve még ingyen bingot ajánlgatott itt. Tegyük a szívükre a kezünket, ki nézegetné az ingyen bingos lehetőségeket a when,bet365n stbn ha lenne milliós bankrollja.

Mondjuk az is lehet 1,5 év alatt nyert 100+100millát meg 6 drága kocsi árát.

Idézetet írta: Laca87 Dátum szeptember 27, 2017, 00:06:46
zek
Ezt megírhatnád, sok ember kíváncsi lenne rá, önfegyelem, moneymanagement tapasztalatok stb. gondolom ezekről szólna.

Aláírom. Segítenénk a reklámozásában is.  :beerchug: